Sport w TV: niedziela – 11 listopada 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Radosław Majewski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga Santander – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Radosław Majewski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 
La Liga Santander – 12. kolejka: CD ALAVES – SD HUESCA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda 

12:00
Serie A – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

12:25
Serie A – 12. kolejka: ATALANTA BC – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

12:30
Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

12:55 Premier League – 12. kolejka: LIVERPOOL FC – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

13:30
2. Bundesliga – 13. kolejka: FC UNION BERLIN – SPVGG GREUTHER FURTH na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Urban

14:25
Eredivisie – 12. kolejka: EXCELSIOR – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:30
Serie A – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Serie A – 12. kolejka: AS ROMA – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

14:55 
Serie A – 12. kolejka: CHIEVO WERONA – BOLOGNA FC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Zieliński

15:00 
Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

15:10 
Premier League – 12. kolejka: CHELSEA FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

15:10 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

15:10 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Legnicy)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: KORONA KIELCE – PIAST GLIWICE na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Kielc)

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Legnicy)

15:25 
Bundesliga – 11. kolejka: RB LEIPZIG – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

16:10
La Liga Santander – 12. kolejka: FC BARCELONA – REAL BETIS na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Tomasz Ćwiąkała

16:55
Tipico Bundesliga – 14. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:15
Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

17:25 
Premier League – 12. kolejka: MANCHESTER CITY – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:30
 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (Białegostoku)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Michał Wodziński

17:50 
Bundesliga – 11. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – FC SCHALKE 04 na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda

17:55
 Lotto Ekstraklasa – 15. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LECH POZNAŃ na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (Białegostoku)

17:55 
Serie A – 12. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Tomasz Zieliński

18:25
La Liga Santander – 12. kolejka: SEVILLA FC – RCD ESPANYOL na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

18:25
La Liga Santander – 12. kolejka: RAYO VALLENANO – VILLRREAL CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:30 
Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

20:00
 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Lukas Haraslin, Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:25 
Serie A – 12. kolejka: AC MILAN – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 12. kolejka: CELTA VIGO – REAL MADRYT CF na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

21:00 
Major League Soccer – play-off, 1/4 Finału: SPORTING KANSAS CITY – REAL SALT LAKE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Kazimierz Węgrzyn, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

22:30
Serie A – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

23:00
 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Leszek Orłowski, Bartosz Gleń, Edward Durda

23:00 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 
1.Liga – 15. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FC FASTAV ZLIN 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

23:15 
Major League Soccer – play-off, 1/4 FinałuATLANTA UNITED – NEW YORK CITY FC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30 
Eredivisie – 12. kolejka: HERACLES ALMELO – FEYENOORD 
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek


06:00 BWF World Tour – Fuzhou China Open 2018: FINAŁY na żywo
*(do 11:00)
Ipla


03:55 Gala Boksu, Chicago, USA: KRZYSZTOF GŁOWACKI – MAKSIM VLASKOV na żywo
*(od 04:30 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny


08:00 
PGA European Tour – Nedbank Golf Challenge, Sun City, RPA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 
PGA Tour – Mayakoba Golf Classic, Playa del Carmen, Meksyk: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 NHL: TAMPA BAY LIGHTING – OTTAWA SENATORS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Adrian Kowal

17:05 
Turniej EIHC, Gdańsk: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

17:25 
Turniej EIHC, Gdańsk: POLSKA – AUSTRIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:52 Lega A – 6. kolejka: FIAT TORINO – HAPPY CASA BRINDISI na żywo
Eurosport Player

12:30 Energa Basket Liga – 6. kolejka: POLPHARMA STAROGARD SZCZECIŃSKI – TBV START LUBLIN na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:05
Lega A – 6. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – RED OCTOBER CANTU na żywo
Eurosport Player

17:50
Lega A – 6. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – GRISSIN BON REGGIO EMILIA na żywo
Eurosport Player

18:20
Lega A – 6. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – SIDIGAS AVELLINO na żywo
Eurosport Player

19:35
Liga ACB – 8. kolejka: MONTAKIT FUENLABRADA – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Jakub Ryś – Jacek Łączyński

20:40
Lega A – 6. kolejka: ORIORA PISTOIA – VANOLI CREMONA na żywo
Eurosport Player

21:30 NBA: DETROIT PISTONS – CHARLOTTE HORNETS na żywo
*(od 22:45 również w Canal+ Sport 2 HD)

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

21:45 
easyCredit BBL – 7. kolejka: BAYERN MONACHIUM – EWE BASKETS OLDENBURG 

Komentarz: Krzysztof Sendecki


03:30 Grand Prix – NHK Trophy, Hiroszima, Japonia: TAŃCE DOWOLNE na żywo
*(o 09:30  w Eurosport 2 HD)
Ipla

07:00 Grand Prix – NHK Trophy, Hiroszima, Japonia: GALA na żywo
Ipla


15:00 Liga Mistrzów EHF – grupa D: FTC-RAIL CARGO HUNGARIA – CSM BUKARESZT 

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński


12:45 PGNiG Superliga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź (z Gdańska)
Reporter: Piotr Bugajny

12:55 
PGNiG Superliga – 10. kolejka: WYBRZEŻE GDAŃSK – KPR GWARDIA OPOLE na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź (z Gdańska)

16:55 
Liga Mistrzów EHF – grupa A: RK VARDAR – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik


01:00 Mecz Testowy: SZKOCJA – FIDŻI 

Komentarz: Robert Małolepszy

14:05 Pro D2 – 11. kolejka: SOYAUX ANGOLULEME – OLYMPIQUE BIARRITZ na żywo
Eurosport Player


20:00 Liga Siatkówki Kobiet – 2. kolejka: DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO – ENERGA MKS KALISZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:45 PlusLiga – 7. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
PlusLiga – 7. kolejka: ALURON VIRTU WARTA ZAWIERCIE – STOCZNIA SZCZECIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00
Serie A1 – 7. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – AZIMUT LEO SHOES MODENAna żywo
Ipla


13:45 Champion of Champions, Coventry, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00 
Champion of Champions, Coventry, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
*(od 20:00 do 22:10 i od 22:35 w TVP Sport HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 


04:30 UFC Fight Night 139: CHAN SUNG JUNG – YAIR RODRIGUEZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:00 Fed Cup 2018 – finał: CZECHY – USA (GRA DEBLOWA) na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD

13:00
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – gra deblowa: ??? – ??? na żywo
Ipla

14:00 
Fed Cup 2018 – finał: CZECHY – USA (3. GRA SINGLOWA) na żywo
sport.tvp.pl

15:00
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – gra singlowa: ??? – ??? na żywo
Ipla

16:00 
Fed Cup 2018 – finał: CZECHY – USA (4. GRA SINGLOWA) na żywo
sport.tvp.pl

19:00 
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – gra deblowa: ??? – ??? na żywo
Ipla

21:00
Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – gra singlowa: ??? – ??? na żywo
Ipla


12:50 World Tour – Austrian Open, Linz, Austria: FINAŁY na żywo
Eurosport Player


17:00 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla

18:05 
Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

20:10 
Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla

inne
00:20 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam