Sport w TV: niedziela – 11 października 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:00 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: CHORWACJA – BUŁGARIA Komentarz: Szymon Rojek […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:00
 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: CHORWACJA – BUŁGARIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Szymon Rojek – Robert Zieliński

00:30
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa B: ANDORA – BELGIA premiera.200

Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz

02:30
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: AZERBEJDŻAN – WŁOCHY premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Roman Kołtoń – Tomasz Łapiński

04:30
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa B: BOŚNIA I HERCEGOWINA – WALIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz

11:00
 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo

polsat-sport-hd.120
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Wojciech Kowalczyk

12:00
Bundesliga Kobiet – 5. kolejka: FFC FRANKFURT – VFL WOLFSBURG na żywo
HR HD

13:00
Mecz Towarzyski Legend: NIEMCY – TURCJA na żywo
Sport 1 Germany

14:50 1. Liga – 11. kolejka: ZAWISZA BYDGOSZCZ – DOLCAN ZĄBKI na żywo

Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Bydgoszczy)
Reporter: Łukasz Borowski


17:50 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa I: SERBIA – PORTUGALIA na-żywo
Polsat Sport Extra HDRTRS
Komentarz w Polsat Sport Extra: Szymon Rojek

17:55 
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa I: ARMENIA – ALBANIA na-żywo
Armenia TV

19:15
Eliminacje Mistrzostw Europy: STUDIO na żywo
*(od 20:00 w Polsacie)
Polsat HD polsat-sport-hd.120
Studio: Bożydar Iwanow – Dariusz Dziekanowski, Tomasz Łapiński, Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń (z Warszawy)
Reporterzy: Marcin Feddek, Mateusz Majak

20:35
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa D: POLSKA – IRLANDIA na żywo
Polsat HDpolsat-sport-hd.120Idman TVRossiya 2
Komentarz w Polsacie: Mateusz Borek – Tomasz Hajto (z Warszawy)


20:35 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa D: NIEMCY – GRUZJA na-żywo
Polsat Sport Extra HDRTL
Komentarz w Polsat Sport Extra: Tomasz Włodarczyk

20:35 
Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa D: GIBRALTAR – SZKOCJA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleitz – Robert Zieliński

20:40
Mecz Towarzyski: DANIA – FRANCJA na żywo
TF 1 HD

22:35
Magazyn 4-4-2 na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Iwański, Rafał Patyra – Dariusz Szpakowski, Jerzy Engel, Marcin Żewłakow
Reporterzy: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch, Ma
riusz Jankowski, Maciej Barszczak

22:45
Eliminacje Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
Polsat HD polsat-sport-hd.120
Studio: Bożydar Iwanow – Dariusz Dziekanowski, Tomasz Łapiński, Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń (z Warszawy)
Reporterzy: Marcin Feddek, Mateusz Majak


23:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy: SKRÓTY MECZÓW premiera.200
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz, Marek Kleitz, Szymon Rojek

boks
18:30 Mistrzostwa Świata, Doha, Katar: WALKI PÓŁFINAŁOWE na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

golf
13:00 PGA European Tour – British Masters: FINAŁY na-żywo

CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

kolarstwo szosowe
15:30 Paryż – Tours: WYŚCIG na-żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 2France 3


16:00 Abu Dhabi Tour: ETAP 4 na-żywo
Eurosport 2 HD

koszykówka mężczyzn
12:00 Lega A – 2. kolejka: BRINDISI – VIRTUS BOLOGNA na żywo
Eleven Sports

12:55 Liga ACB – 1. kolejka: UCAM MURCIA – UNICAJA MALAGA na żywo
Sportklub


14:50 Tauron Basket Liga – 1. kolejka: STELMET ZIELONA GÓRA – AZS KOSZALIN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Adam Romański – Grzegorz Chodkiewicz (z Zielonej Góry)

15:00
Beko BBL – 3. kolejka: BAYERN MONACHIUM – TELEKOM BASKETS BONN na żywo
Sport 1 Germany

17:00 
Beko BBL – 3. kolejka: FRAPORT SKYLINERS – S.OLIVER BASKETS WURZBURG na żywo
Sport 1 Germany


18:00 
Liga ACB – 1. kolejka: REAL MADRYT – VALENCIA BASKET CLUB na żywo
Sportklub

20:40 
Lega A – 2. kolejka: EA7 EMPORIO ARMANI MILANO – OPENJOBMETIS VARESE na żywo
Rai sport 1

lekkoatletyka
20:00 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport Extra HD

piłka ręczna mężczyzn
15:00 EHF Liga Mistrzów – grupa A: MKB VESZPREM KC – BESIKTAS J.K. HANDBALL TEAM na żywo
Eleven Sports

16:45 
EHF Liga Mistrzów – grupa B: KIF KOLDING KOPENHAGA – MOL-PICK SZEGED na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Robert Skrzyński 

16:55 
EHF Liga Mistrzów – grupa A: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – RK ZAGRZEB na żywo
CANAL+ Sport HD
 Eleven Sports
Komentarz w Canal+ Sport: Krzysztof Bandych

rugby
00:30 Puchar Świata, Manchester, Wlk. Brytania – grupa A: ANGLIA – URUGWAJ premiera.200
polsat-sport-hd.120

09:07 Puchar Świata, Newcastle upon Tyne, Wlk. Brytania – grupa B: SAMOA – SZKOCJA premiera.200
Polsat Sport News

11:07 Puchar Świata, Lodnyn, Wlk. Brytania – grupa A: AUSTRALIA – WALIA premiera.200
Polsat Sport News

13:00 
Puchar Świata, Leicester, Wlk. Brytania – grupa C: ARGENTYNA – NAMIBIA na żywo
polsatsport.plIplaITV HDUTVSTV

15:30
Puchar Świata, Exeter, Wlk. Brytania – grupa B: WŁOCHY – RUMUNIA na żywo
polsatsport.plIplaITV HDUTVSTV

17:45 
Puchar Świata, Cardiff, Wlk. Brytania – grupa B: FRANCJA – IRLANDIA na żywo
polsatsport.plIplaEurosport DEITV HDUTVSTVČT SportTF 1 HD

21:00
Puchar Świata, Gloucester, Wlk. Brytania – grupa B: USA – JAPONIA na żywo
polsatsport.plIplaITV 4

siatkówka mężczyzn
02:00 Mistrzostwa Europy – grupa A: HOLANDIA – NIEMCY premiera.200
Polsat Sport Extra HD


02:30
 
Mistrzostwa Europy – grupa A: CZECHY – BUŁGARIA premiera.200
Polsat Sport News

07:00 Mistrzostwa Europy – grupa B: FRANCJA – ESTONIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD


11:00 Mistrzostwa Europy – grupa B: CHORWACJA – WŁOCHY premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Krzysztof Wanio – Tomasz Wójtowicz 


13:00 Mistrzostwa Europy – grupa D: SŁOWACJA – ROSJA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz


16:00 Mistrzostwa Europy: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Jerzy Mielewski
Reporter: Marcin Lepa

17:00 
Mistrzostwa Europy – grupa C: BIAŁORUŚ – POLSKA na-żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Warny)
Reporter: Marcin Lepa

18:00
 Mistrzostwa Europy – grupa B: FRANCJA – WŁOCHY na-żywo
polsatsport.plRai sport 1
Komentarz na polsatsport.pl: Marek Magiera – Maciej Jarosz

18:00 
Mistrzostwa Europy – grupa D: SERBIA – ROSJA na-żywo
polsatsport.plRossiya 2
Komentarz na polsatsport.pl: Damian Dacewicz – Tomasz Wójtowicz

19:00 
Mistrzostwa Europy: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Studio: Jerzy Mielewski
Reporter: Marcin Lepa

snooker
10:00 PTC Euro Tour – Ruhr Open: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch 

13:30 
PTC Euro Tour – Ruhr Open: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch 

13:30 
PTC Euro Tour – Ruhr Open: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch 

20:00 
PTC Euro Tour – Ruhr Open: FINAŁ na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch 

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
20:00 WBT 2, Gdańsk: ARTUR BIZEWSKI – PIOTR KOBYLAŃSKI premiera.200
Orange sport

22:00
Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
06:00 ATP World Tour 500, Tokio, Japonia – Finał: STAN WAWRINKA – BENOIT PAIRE  na żywo
polsat-sport-hd.120Supertennis HD

Komentarz w Polsat Sport: Tomasz Tomaszewski

10:00 WTA Tour, Pekin, Chiny – Finał: GARBIÑE MUGURUZA – TIMEA BACSINSZKY na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w TVP: Jacek Jońca

13:30 
ATP World Tour 500, Pekin, Chiny – Finał: NOVAK DJOKOVIĆ – RAFAEL NADAL na żywo
Supertennis HD

wyścigi motocyklowe
04:00 Moto 3, Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

05:20 Moto 2, Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

07:05 Moto GP, Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.plIpla
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

wyścigi samochodowe
04:00 Mistrzostwa świata Endurance, Japonia: WYŚCIG na żywo
Eurosport HD
Eurosport DE

08:50 Seria GP3, Soczi, Rosja: II WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDEurosport 2 HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

09:55 
Seria GP2, Soczi, Rosja: II WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

11:00
 ETC Cup, Włochy: WYŚCIG I na żywo
Eurosport HDEurosport DE

12:30 Formuła 1, Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD


13:00 Formuła 1, Grand Prix Rosji: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport HDRTLRossiya 2Idman TVBBC One HD
Komentarz w Polsat Sport: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

13:00
 Blancpain Sprint Series, Zandvoort, Holandia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD

13:30 
ETC Cup, Włochy: WYŚCIG II na żywo
Eurosport HD

15:00
Formuła 1, Grand Prix Rosji: STUDIO
 na żywo
Polsat Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Piotr Barwaśny, Krzysztof Sokólski, Bartosz Mierzwa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA