Sport w TV: niedziela – 11 sierpnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Turniej kwalifikacyjny do IO 2020 w Siatkówce Mężczyzn, Gdańsk: POLSKA – SŁOWENIA 01:00 Major League Soccer: SEATTLE SOUNDERS FC – NEW ENGLAND REVOLUTION  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej kwalifikacyjny do IO 2020 w Siatkówce Mężczyzn, Gdańsk: POLSKA – SŁOWENIA


01:00 Major League Soccer: SEATTLE SOUNDERS FC – NEW ENGLAND REVOLUTION 
Ipla

13:00 II Liga – 2. kolejka: LECH II POZNAŃ – SKRA CZĘSTOCHOWA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch

14:25 Eredivisie – 2. kolejka: SC HEERENVEEN – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach

14:40 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Łodzi)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

14:55 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Łodzi)

14:55 Premier League – 1. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:20 
DFB Pokal – 1. runda: VFB GERMANIA HALBERSTADT – 1. FC UNION BERLIN 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: FSV SALMROHR – HOLSTEIN KIEL 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: VFB LÜBECK – FC ST. PAULI 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: 1. FC SAARBRÜCKEN – SSV JAHN REGENSBURG 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: VFL OSNABRÜCK – RB LEIPZIG 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: VFB EICHSTÄTT – HERTHA BERLIN 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: SV WALDHOF MANNHEIM – EINTRACHT FRANKFURT 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: SV RÖDINGHAUSEN – SC PADERBORN 


15:20 
DFB Pokal – 1. runda: FC OBERNEULAND – SV DARMSTADT 98 


17:10 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Żelisław Żyżyński
Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Michał Wodziński, Tomasz Lipiński


17:10 
PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Robert Podoliński
Reporterzy:
 Mariusz Jankowski – Hubert Bugaj


17:25 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: CRACOVIA – KORONA KIELCE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow (z Krakowa)


17:25 Premier League – 1. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Nahorny – Przemysław Pełka

17:30 Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Janusz Kudyba
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

17:40 
Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – PGE FKS STAL MIELEC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Janusz Kudyba

18:20
DFB Pokal – 1. runda: CHEMNITZER FC – HAMBURGER SV na żywo

Komentarz: Tomasz Lach – Maciej Terlecki

18:20
DFB Pokal – 1. runda: MSV DUISBURG – SPVGG GREUTHER FÜRTH na żywo


18:20
DFB Pokal – 1. runda: SV WEHEN WIESBADEN – 1. FC KÖLN na żywo


18:25
1. Liga – 3. kolejka: FK MLADA BOLESLAV – AC SPARTA PRAGA na żywo
*(o 22:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

19:30
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Adam Twarowski – Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

19:50
Mecz Towarzyski: AS ROMA – REAL MADRYT CF na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Mateusz Borek

20:45
Eredivisie – 2. kolejka: PSV EINDHOVEN – ADO DEN HAAG na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

21:30
Magazyn TURBOKOZAK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Bartek Ignacik


15:00 Biathlon Letni, Wiesbaden, Niemcy: BIEG KOBIET na żywo
*(o 17:00  w Eurosport 2 HD)
Ipla

17:30 Biathlon Letni, Wiesbaden, Niemcy: BIEG MĘŻCZYZN 
*(o 19:30  w Polsat Sport News HD)
Ipla


20:00 
PGA Tour – The Northern Trust, Jersey City, USA: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:45 Mistrzostwa Europy, Alkmaar, Holandia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
*(od 14:00 również na Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny


14:30 Drużynowe Mistrzostwa Europy, Bydgoszcz: STUDIO na żywo

Studio: Robert Korzeniowski, Paweł Januszewski

15:00
Drużynowe Mistrzostwa Europy, Bydgoszcz: DZIEŃ 3 na żywo
*(od 15:55 do 17:10 również w TVP Sport HD, od 17:30 także w TVP 1 HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w Eurosport: Marek Rudziński – Paweł Ulbrych
Reporter w Eurosport: Kacper Merk
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara
Studio w TVP: Aleksander Dzięciołowski
Reporter w TVP: Kacper Tomczyk


11:00
Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020, Gdańsk – STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

12:00 
Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020, Gdańsk: FRANCJA – TUNEZJA na żywo
Polsat Sport HD


14:00 
Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020, Gdańsk – STUDIO na żywo
*(od 14:25 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDsport.tvp.pl
Studio w TVP: Marcin Rams
Reporterzy w TVP: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski


14:50 
Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020, Gdańsk: POLSKA – SŁOWENIA na żywo
Polsat Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas
Komentarz w Polsat Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga


17:00
Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich 2020, Gdańsk – STUDIO na żywo
Polsat Sport HD


06:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: MECZ O 3. MIEJSCE
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Piotr Łukasik

07:07 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: MECZ FINAŁOWY
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Piotr Łukasik


11:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: MECZE PÓŁFINAŁOWE na żywo
*(do 13:20)
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Piotr Łukasik

16:45 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: MECZ O 3. MIEJSCE na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Piotr Łukasik

18:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: MECZ FINAŁOWY na żywo
Ipla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Piotr Łukasik


06:55 International Championship, Daqing, Chiny: FINAŁ na żywo


12:25 International Championship, Daqing, Chiny: FINAŁ na żywo


04:00 UFC Fight Night 156, Montevideo, Urugwaj: WALENTINA SZEWCZENKO – LIZ CARMOUCHE na żywo
Polsat Sport HDIpla


00:05 WTA Tour, Toronto, Kanada – 1/2 finału: MARIE BOUZKOVA – SERENA WILLIAMS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

02:00 ATP World Tour 1000, Montreal, Kanada – 1/2 finału: RAFAEL NADAL – GAEL MONFILS 
Polsat Sport HD


19:45 
WTA Tour, Toronto, Kanada – finał: BIANCA VANESSA ANDREESCU – SERENA WILLIAMS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski, Tomasz Wiktorowski

22:00 ATP World Tour 1000, Montreal, Kanada – finał: RAFAEL NADAL – DANIIL MEDVEDEV 
Polsat Sport HD

 


08:40 Moto3 – Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:10 Moto2 – Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:30 MotoGP – Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:00 Moto3 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:20 
Moto2 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:00 
MotoGP – Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


16:15 PGE Ekstraliga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Jakub Zborowski – 
Robert Wardzała (z Lublina)
Reporter: Mateusz Kędzierski

16:45 PGE Ekstraliga – 13. kolejka: SPEED CAR MOTOR LUBLIN – TRULY.WORK STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Piotr Świderski (z Lublina)

19:00 PGE Ekstraliga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Gabriel Waliszko – Sławomir Kryjom (z Zielonej Góry)
Reporter: Karolina Mikołajczyk

19:30 PGE Ekstraliga – 13. kolejka: STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel – Wojciech Dankiewicz (z Zielonej Góry)

21:15
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Mirosław Jabłoński, Krzysztof Cegielski, Tomasz Gollob

inne
18:25 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:35 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki