Sport w TV: niedziela – 12 kwietnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Roman […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

12:10 1 Liga: WSTĘP DO MECZna żywo

Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Nowego Sącza)

12:25 1 Liga – 25. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – WISŁA PŁOCK na żywo
Orange sport
Komentarz: Leszek Bartnicki – Andrzej Iwan (z Nowego Sącza)

12:25 Eredivisie – 30. kolejka: WILLLEM II TIBURG – FEYENOORD ROTTERDAM na żywo
Polsat Sport Extra HD

Komentarz: Marek Kleitz

14:25 Premier League – 32. kolejka: QUEENS PARK RANGERS – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 30. kolejka: TORINO FC – AS ROMA na żywo
Orange sport
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

14:55 Serie A – 30. kolejka: SSC NAPOLI – ACF FIORENTINA na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

15:00 Magazyn GRANA NIEDZIELA  na żywo
Canal+ Sport HD

Studio: Żelisław Żyżyński – Remigiusz Jezierski

15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZna żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Mateusz Borek – Sławomir Chałaśkiewicz

15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 27. kolejka: PGE GKS BEŁCHATÓW – ZAWISZA BYDGOSZCZ na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła (z Bełchatowa)
Reporter
zy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński


15:25 Bundesliga – 28. kolejka: FC KÖLN – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Mateusz Borek – Sławomir Chałaśkiewicz

16:55 Premier League – 32. kolejka: MANCHESTER UNITED – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:25 Bundesliga – 28. kolejka: VFB STUTTGART – WERDER BREMA na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Rafał Sak – Dariusz Pasieka

17:30 Magazyn GRANA NIEDZIELA  na żywo
Canal+ Sport HD

Studio: Żelisław Żyżyński – Remigiusz Jezierski

17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 27. kolejka: LECH POZNAŃ – KORONA KIELCE na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (ze Poznania)
Reporter
zy: Sonia Śledź, Mariusz Wróbewski


17:55 Primeira Liga – 28. kolejka: SC BRAGA – FC PANAFIEL na żywo
Sportklub


19:30 Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Julian Kowalski

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn, Michał Pazdan, Bartłomiej Drągowski, Sławomir Stempniewski

20:15 Liga Sagres – 28. kolejka: VITORIA SETUBAL – SPORTING CP na żywo
Sportklub


20:40 Serie A – 30. kolejka: AC MILAN – UC SAMPDORIA na żywo
nc+ kanał 36
Komentarz: Bartosz Gleń – Filip Surma

20:55 Ligue 1 – 32. kolejka: GIRONDINS BORDEAUX – OLIMPIQUE MARSYLIA na żywo

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Stefan Białas

23:00 Magazyn SPORT+ premiera.200

Lektor: Grzegorz Milko

23:00 MLS – 6. kolejka: PORTLAND TIMBERS – ORLANDO CITY SC na żywo
Eurosport 2 HD


23:00 Premier Liga –  20. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – RUBIN KAZAN premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski

boks
02:30 Gala, Nowy Jork, USA: DANNY GARCIA – LAMONT PETERSON na żywo

polsat-sport-hd.120

03:00
Golden Boy 2015: ROMAN MARTINEZ – OLANDO SALIDO na żywo

Polsat Sport Extra HD

futsal
19:25 Futsal Ekstraklasa – 19. kolejka: GAF JASNA GLIWICE – WISŁA KRAKBET KRAKÓW na żywo
Orange sport
Komentarz: Dominik Guziak (z Gliwic)

kolarstwo górskie
14:30 UCI Mountain Bike World Cup, Lourdes, Francja: ZAWODY na żywo
Polsat Sport News

kolarstwo szosowe
12:45 Paris-Roubaix: WYŚCIG na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski

koszykówka mężczyzn
04:00 Liga NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – MEMPHIS GRIZZLIES na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Arkadiusz Koniecki

12:00
Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

12:15 
Liga ACB – 28. kolejka: REAL MADRYT – FC BARCELONA na żywo
Sportklub


19:50
Tauron Basket Liga – 27. kolejka: ENERGA CZARNI SŁUPSK – POLFARMEX KUTNO na żywo

Polsat Sport News

lekkoatletyka
08:30 Zawody, Paryż, Francja: MARATON na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych, Janusz Rozum

17:10 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport Extra HD

piłka ręczna mężczyzn
15:00 Liga ASOBAL – 25. kolejka: MMT SEGUROS ZAMORA – FC BARCELONA premiera.200
Sportklub

17:25
Velux EHF Liga Mistrzów – play-off: PARIS SAINT-GERMAIN HANDBALL – MKB VESZPREM KC na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik

19:25 
Velux EHF Liga Mistrzów – play-off: MOL PICK SZEGED – THW KIEL na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Jarosław Cieślikowski

22:15
Handball-Bundesliga – 29. kolejka: VFL GUMMERSBACH – SG FLENSBURG-HANDEWITT premiera.200
Sportklub

podnoszenie ciężarów
17:00 Mistrzostwa Europy, Tbilisi, Gruzja: 62 KG MĘŻCZYZN premiera.200
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Pajda – Janusz Pindera


19:15 
Mistrzostwa Europy, Tbilisi, Gruzja: 69 KG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Pajda – Janusz Pindera

21:20 
Mistrzostwa Europy, Tbilisi, Gruzja: 53 KG KOBIET premiera.200
(od 21.30 w Eurosporcie 2)
TVP Sport HD Eurosport 2 HD
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Pajda – Janusz Pindera

siatkówka kobiet
14:45 Orlenliga – 1/2 Finału: CHEMIK POLICE – IMPEL WROCŁAW na żywo
polsat-sport-hd.120

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub
tenis
01:00 ATP 250 World Tour, Houston, USA – 1/2 Finału: SAM QUERREY – FERNANDO VERDASCO premiera.200

Polsat Sport News

15:00 ATP World Tour 250, Grand Prix Hassan II, 1/2 Finału:DANIEL GIMENO-TRAVER – MARTIN KLIZAN na żywo
ArriadiaSupertennis HD


16:00 WTA World Tour, Katowice, Polska – Finał: ANNA KAROLINA SCHMIEDLOVA – CAMILA GIORGI na żywo
*(o 20:00 premiera.200 w Eurosport HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plTVP RegionalnaEurosport HD
Komentarz w TVP: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka (z Katowic)
Studio w TVP: Jacek Kurowski (z Katowic)
Reporter w TVP: Michał Regulski


19:00 WTA World Tour, Charleston, USA – Finał: ANNA KAROLINA SCHMIEDLOVA – CAMILA GIORGI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

21:00 ATP 250 World Tour, Houston, USA – Finał: SAM QUERREY – JACK SOCK na żywo (w Polsacie Sport Extra o 23:00) premiera.200
Supertennis HDPolsat Sport Extra HD
Komentarz w Polsacie Sport: Dawid Olejniczak

wyścigi motocyklowe
10:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Sławomir Szymczak

11:30 Mistrzostwa Świata Supersport, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport HD

Komentarz w polskim Eurosporcie: Sławomir Szymczak

13:00
 Mistrzostwa Świata Superbike, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Sławomir Szymczak

14:15 Mistrzostwa Świata Superstock, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Sławomir Szymczak

15:40 Moto 3, Grand Prix Ameryk: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDpolsatsport.pl

16:10 Moto 2, Grand Prix Ameryk: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HD polsatsport.pl


16:40 Moto GP, Grand Prix Ameryk: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDpolsatsport.pl

18:00 Moto 3, Grand Prix Ameryk: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDpolsatsport.pl

19:20 Moto 2, Grand Prix Ameryk: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDpolsatsport.pl

21:00 Moto GP, Grand Prix Ameryk: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDpolsatsport.pl

wyścigi samochodowe
07:00 Formuła 1, Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

08:00 Formuła 1, Grand Prix Chin: WYŚCIG na żywo
polsat-sport-hd.120Rossiya 2RTLIdman TVRai 1
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski


10:00 Formuła 1, Grand Prix Chin: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120

13:00 Euroformuła Open, Jerez, Hiszpania: WYŚCIG II na żywo
Polsat Sport News


18:00 MŚ Endurance, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
Eurosport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

żużel
13:15 Nice Polska Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Sebastian Parfjanowicz (z Rybnika)
Reporter: Filip Czyszanowski


13:30 Nice Polska Liga – 2. kolejka: ŻKS ROW RYBNIK – WANDA INSTAL KRAKÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Rybnika)
Reporter: Filip Czyszanowski


16:30 PGE Ekstraliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Studio: Michał Łopaciński – Stanisław Burza (z Tarnowa)
Reporterzy: Łukasz Benz, Jakub Zborowski


17:00 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: UNIA TARNÓW – STAL GORZÓW WIELKOPOLSKI na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Robert Wardzała (z Tarnowa)
Reporterzy: Łukasz Benz, Jakub Zborowski


19:00 PGE Ekstraliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Studio: Gabriel Waliszko – Mirosław Kowalik (z Torunia)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Filip Adamus


19:30 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: KS TORUŃ – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Olkowicz – Rafał Dobrucki (z Torunia)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Filip Adamus


21:45 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo
nSport+ HD
Studio: Marcin Majewski – Andrzej Witkowski, Dawid Stachyra

inne
12:30 Film Dokumentalny NUREK – WSPOMNIENIE O PIOTRZE NUROWSKIM premiera.200
polsat-sport-hd.120


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Daniel Kołodziejczyk, Bartosz Mierzwa, Piotr Barwaśny, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA