Sport w TV: niedziela – 12 lipca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 35. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – ARSENAL FC 04:30 Major League Soccer – runda grupowa, grupa E: FC CINCINNATI – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 35. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – ARSENAL FC


04:30 Major League Soccer – runda grupowa, grupa E: FC CINCINNATI – COLUMBUS CREW SC 
Ipla

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Marcin Feddek – Jacek Zieliński Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński

12:00 Magazyn LA LIGA+ 


12:10 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński

12:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – POGOŃ SZCZECIN
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda

12:30 Fortuna 1. Liga – 31. kolejka: RADOMIAK RADOM – OLIMPIA GRUDZIĄDZ na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:55 Premier League – 35. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – EVERTON FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

13:00 II Liga – 31. kolejka: GKS KATOWICE – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

13:55 LaLiga Santander – 36. kolejka: RCD ESPANYOL – SD EIBAR na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Leszek Orłowski

14:25
Championship – 43. kolejka: SWANSEA CITY AFC – LEEDS UNITED FC 
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński

14:40 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

14:55 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: PIAST GLIWICE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn

14:55 Premier League – 35. kolejka: ASTON VILLA FC – CRYSTAL PALACE FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Grzegorz Kaczmarczyk

15:00 Fortuna 1. Liga – 31. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:55 LaLiga Santander – 36. kolejka: UD LEVANTE – ATHLETIC BILBAO na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

17:00 Magazyn LIGA+ EXTRA 
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

17:10 Serie A – 32. kolejka: GENOA CFC – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Zieliński

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 35. kolejka: LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki
Reporterzy: Maciej Klimek, Mariusz Wróblewski

17:25 Premier League – 35. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – ARSENAL FC na żywo
*(o 19:30  w Canal+ 4K Ultra HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski

17:55 Eliteserien – 7. kolejka: KRISTIANSUND BK – STABÆK FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 7. kolejka: AALESUNDS FK – FK BODO/GLIMT 


17:55 Eliteserien – 7. kolejka: SARPSBORG 08 – IK START 


17:55 Eliteserien – 7. kolejka: VIKING FK – ODDS BK 


17:55 Eliteserien – 7. kolejka: MJONDALEN IF – VÅLERENGA FOTBALL 


19:00 Serie A – 32. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 21:25 i 23:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Antoni Partum

19:25 Serie A – 32. kolejka: UDINESE CALCIO – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

19:25 Serie A – 32. kolejka: ACF FIORENTINA – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

19:25 LaLiga Santander – 36. kolejka: CD LEGANES – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:25 Serie A – 30. kolejka: PARMA CALCIO – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

19:55 Premier League – 35. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – LEICESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

20:25 Eliteserien – 7. kolejka: SK BRANN – SANDEFJORD FOTBALL 


21:40 Serie A – 32. kolejka: SSC NAPOLI – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

21:55 LaLiga Santander – 36. kolejka: SEVILLA FC – RCD MALLORCA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Ćwiąkała

00:00 (nd/pon) Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Piotr Laboga, Bartek Ignacik


15:00 Wirtualne Tour de France, Francja: ETAP 4 na żywo
Ipla


21:00 PGA Tour – Workday Charity Open, Dublin, USA: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


21:30 NBA Classic Games: PHILADELPHIA 76ERS – MILWAUKEE BUCKS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz


17:00 Ultimate Tennis Showdown, Biot, Francja: DZIEŃ 10 
*(do 19:30)
Ipla

21:55 Ultimate Tennis Showdown, Biot, Francja: DZIEŃ 10 
Ipla


09:45 Formuła 3 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

11:10 Formuła 2 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

12:15 Porsche Supercup, Spielberg, Austria: WYŚCIG na żywo
Ipla

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Styrii: STUDIO na żywo
*(również o 17:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński, Andrzej Borowczyk

15:05 Formuła 1 – Grand Prix Styrii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

20:30 NASCAR, Sparta, USA: WYŚCIG na żywo


16:00 PGE Ekstraliga – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Sergiusz Ryczel – Piotr Świderski (z Częstochowy)
Reporter: Mateusz Kędzierski

16:30 PGE Ekstraliga – 5. kolejka: ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – MOTOR LUBLIN na żywo

Komentarz: Maciej Noskowicz – Rafał Dankiewicz (z Częstochowy)

18:45 PGE Ekstraliga – 5. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Grzegorz Zengota (z Zielonej Góry)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 5. kolejka: RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Zielonej Góry)

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Krzysztof Cegielski, Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki