Sport w TV: niedziela – 12 sierpnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Europy, Niemcy, Berlin: DZIEŃ 7 – SESJA WIECZORNA 01:25 Major League Soccer – 24. kolejka: COLUMBUS CREW SC – HOUSTON DYNAMO  01:25 Major League […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Europy, Niemcy, Berlin: DZIEŃ 7 – SESJA WIECZORNA


01:25 Major League Soccer – 24. kolejka: COLUMBUS CREW SC – HOUSTON DYNAMO na żywo
Eurosport Player

01:25 
Major League Soccer – 24. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTION – PHILADELPHIA UNION na żywo
Eurosport Player

02:25 
Major League Soccer – 24. kolejka: CHICAGO FIRE – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport Player

03:00 
Major League Soccer – 24. kolejka: COLORADO RAPIDS – SAN JOSE EARTHQUAKES na żywo
Eurosport Player

03:55 
Major League Soccer – 24. kolejka: REAL SALT LAKE – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport Player

04:25 
Major League Soccer – 24. kolejka: LA GALAXY – MINNESOTA UNITED FC na żywo
Eurosport Player

04:25 
Major League Soccer – 24. kolejka: LOS ANGELES FC – SPORTING KANSAS CITY na żywo
Eurosport Player

05:00 
Major League Soccer – 24. kolejka: PORTLAND TIMBERS – VANCOUVER WHITECAPS FC na żywo
Eurosport Player

13:15 Mistrzostwa Świata Kobiet U20, Saint-Malo, Francja – grupa B: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:25
Mistrzostwa Świata Kobiet U20, Saint-Malo, Francja – grupa B: ANGLIA – MEKSYK na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:25 2.Bundesliga – 2. kolejka: SV SANDHAUSEN – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

13:25
Mistrzostwa Świata Kobiet U20, Concarneau, Francja – grupa B: BRAZYLIA – KOREA PÓŁNOCNA na żywo
Eurosport Player

14:25 Premier League – 1. kolejka: LIVERPOOL FC – WEST HAM UNITED na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

14:25
Eredivisie – 1. kolejka: DE GRAAFSCHAP – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

15:10
 Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Michał Wodziński, Adam Westfal

15:25
 Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: PIAST GLIWICE – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gliwic)

15:25 
2.Bundesliga – 2. kolejka: HOLSTEIN KIEL – FC HEIDENHEIM 1846 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

16:25
Mistrzostwa Świata Kobiet U20, Saint-Malo, Francja – grupa A: HOLANDIA – FRANCJA na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:25
Mistrzostwa Świata Kobiet U20, Concarneau, Francja – grupa A: GHANA – NOWA ZELANDIA na żywo
Eurosport Player

16:55 
Premier League – 1. kolejka: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:30
 
Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Daria Kabała-Malarz (z Lubina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński

17:35 
Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Krzysztof Przytuła (z Poznania)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewski

17:55
 Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK  na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Lubina)

17:5
5 Lotto Ekstraklasa – 4. kolejka: LECH POZNAŃ – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Krzysztof Przytuła (z Poznania)

17:55
1.Liga – 4. kolejka: FK TEPLICE – AC SPARTA PRAGA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Kalita

19:30
Superpuchar Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Dominik Nowak, Grzegorz Mielcarski

20:25
Superpuchar Niemiec: EINTRACHT FRANKFURT – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak (z Frankfurtu)

21:30 Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Dominik Nowak, Grzegorz Mielcarski

21:55
Superpuchar Hiszpanii: FC BARCELONA – SEVILLA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

21:55 
Major League Soccer – 24. kolejka: TORONTO FC – NEW YORK CITY FC na żywo
Eurosport Player

22:30 Superpuchar Niemiec: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


15:15 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
*(od 17:10 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDIpla
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Andrzej Zdzieszyński


12:35 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: DZIEŃ 5 na żywo


20:00 US PGA Championship, Saint Louis, USA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


11:15 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
*(od 12:15 w Eurosport 1 HD, od 12:40 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny

22:00 
Tour of Utah, USA: ETAP 6 na żywo
Eurosport Player
Ipla


09:00 Mistrzostwa Europy, Niemcy, Berlin: DZIEŃ 7 – SESJA PORANNA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Hubert Malinowski – Marek Plawgo (z Berlina)

19:00 
Mistrzostwa Europy, Niemcy, Berlin: STUDIO na żywo


19:00 Mistrzostwa Europy, Niemcy, Berlin: DZIEŃ 7 – SESJA WIECZORNA na żywo
*(od 20:20 w TVP 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara (z Berlina)


10:00 Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: MECZ O 5 MIEJSCE MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak (z Kołobrzegu)
Reporter: Marek Górecki

11:00 
Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: MECZ O 3 MIEJSCE MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak (z Kołobrzegu)
Reporter: Marek Górecki

12:00 
Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: MECZ POKAZOWY na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak (z Kołobrzegu)
Reporter: Marek Górecki


13:00 
Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak (z Kołobrzegu)
Reporter: Marek Górecki


09:55 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: 25KM KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo


10:20 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: WIEŻĄ 10M – KWALIFIKACJE MĘŻCZYZN premiera.200


13:20 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: TRAMPOLINA 3M – SKOKI SYNCHR. FINAŁ KOBIET na żywo
*(o 17:30 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla

14:30 
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: WIEŻĄ 10M – FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
*(o 18:10 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla


07:55 Yushan World Open, Yushan, Chiny: FINAŁ na żywo
Ipla

13:30 Yushan World Open, Yushan, Chiny: FINAŁ na żywo
*(o 19:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Ipla


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORT 2018 premiera.200


02:00 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1/2 finału: RAFAEL NADAL – KAREN KHACHANOV na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:30 Warsaw Sports Group Open 2018: FINAŁ KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:30 
WTA Tour, Montreal, Kanada – Finał: ??? – ??? na żywo
*(o 22:45 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski

22:00 
ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


08:40 Moto3 – Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:10 
Moto2 – Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:40 
MotoGP – Grand Prix Austrii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

11:00 
Moto3 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Ipla

12:20 
Moto2 – Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Ipla


14:00
 MotoGP – Grand Prix Austrii: WYŚCIG na żywo
Ipla


14:00 Mistrzostwa Świata, Aarhus, Dania: DZIEŃ 4 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz


14:30 Nice 1. liga żużlowa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:40 Nice 1. liga żużlowa – 12. kolejka: SPEEDA CAR MOTOR LUBLIN – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30 PGE Ekstraliga – 12. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Jakub Zborowski (z Torunia)
Reporter: Mateusz Kędzierski

17:00 
PGE Ekstraliga – 12. kolejka: GET WELL TORUŃ – GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Torunia)

19:00 
PGE Ekstraliga – 12. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Mateusz Majewski (z Gorzowa)
Reporter: Joanna Cedrych

19:30 
PGE Ekstraliga – 12. kolejka: CASH BROKER STAL GORZÓW – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła (z Gorzowa)

21:15
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Gabriel Waliszko

inne
08:05 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 14:20, 18:50)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Studio: Sylwia Michałowska / Maciej Adamiak

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:05 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

22:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:55 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam