Sport w TV: niedziela – 12 stycznia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Superpuchar Hiszpanii – finał: REAL MADRYT CF – ATLETICO MADRYT 12:25 Serie A – 19. kolejka: UDINESE CALCIO – US SASSUOLO CALCIO  Komentarz: Sebastian […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Superpuchar Hiszpanii – finał: REAL MADRYT CF – ATLETICO MADRYT


12:25 Serie A – 19. kolejka: UDINESE CALCIO – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Mikołaj Kruk

13:00 Championship – 27. kolejka: CARDIFF CITY FC – SWANSEA CITY AFC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:30 Serie A – 19. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Antoni Partum

14:55 
Premier League – 22. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – WATFORD FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 19. kolejka: ACF FIORENTINA – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Dominik Guziak

14:55 Serie A – 19. kolejka: UC SAMPDORIA – BRESCIA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

14:55 Serie A – 19. kolejka: TORINO FC – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

17:00 Superpuchar Hiszpanii – finał: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

17:25 Premier League – 22. kolejka: ASTON VILLA FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

17:55 Serie A – 19. kolejka: HELLAS WERONA – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Filip Kapica

18:55 Superpuchar Hiszpanii – finał: REAL MADRYT CF – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski

20:40 Serie A – 19. kolejka: AS ROMA – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

21:00 Superpuchar Hiszpanii – finał: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

23:00
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 



12:30 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:45 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora

14:30 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


13:25 Puchar Świata, Drezno, Niemcy: SPRINT DRUŻYNOWY STYLEM DOWOLNYM na żywo
*(o 17:30  w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner


11:00 Puchar Świata, La Plagne, Francja: PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

18:30 Puchar Świata, La Plagne, Francja: PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN
Ipla


09:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: MECZ MIESZANY na żywo
Eurosport Player

13:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: MECZ MIESZANY na żywo
Eurosport Player


17:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: MECZ MIESZANY na żywo
Eurosport Player


09:20 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: SKOKI na żywo
*(o 11:30  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla
Komentarz: Paweł Ulbrych

13:20 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Paweł Ulbrych


19:00 Energa Basket Liga – 14. kolejka: ARKA GDYNIA – POLSKASTREFAINWESTYCJI ENEA GORZÓW WIELKOPOLSKI na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


11:55 Serie A – 18. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – TREVISO 
Eurosport Player

12:30 Liga ACB – 17. kolejka: MOVISTAR ESTUDIANTES – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

15:00
Puchar Niemiec – 1/2 finału: RATIOPHARM ULM – EWE BASKETS OLDENBURG na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

16:25 Serie A – 18. kolejka: VIRTUS ROMA – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA 
Eurosport Player

16:55 Serie A – 18. kolejka: S.BERNARDO-CINELANDIA CANTÙ – HAPPY CASA BRINDISI 
Eurosport Player

17:30 Energa Basket Liga – 16. kolejka: HYDROTRUCK RADOM – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 
Ipla
Komentarz: Tomasz Jankowski – Wojciech Kamiński (z Radomia)

17:55 Serie A – 18. kolejka: ALLIANZ PALLACANESTRO TRIESTE – UMANA REYER VENEZIA 
Eurosport Player

18:25 Serie A – 18. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – OPENJOBMETIS VARESE 
Eurosport Player

20:40 Serie A – 18. kolejka: ORIORA PISTOIA – DOLOMITI ENERGIA TRENTO 
Eurosport Player

21:05 Puchar Niemiec – 1/2 finału: BROSE BAMBERG – ALBA BERLIN 

Komentarz: Jakub Ryś

21:30 NBA: WASHINGTON WIZARDS – UTAH JAZZ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Hubert Radke

23:15 Liga ACB – 17. kolejka: VALENCIA BASKET – CLUB JOVENTUT BADALONA 

Komentarz: Radosław Spiak


11:25 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: PROGRAM DOWOLNY PAR na żywo
Eurosport Player


13:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: PROGRAM DOWOLNY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


14:15 Mistrzostwa Europy w wieloboju, Heerenveen, Holandia: ZAWODY 
*(do 18:30)
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Sławomir Chmura


09:00 Puchar Świata, Altenmarkt-Zauchense, Austria: ZJAZD KOBIET DO KOMBINACJI 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 
Eurosport PlayerIpla

10:25 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:30 Puchar Świata, Altenmarkt-Zauchense, Austria: SLALOM KOBIET DO KOMBINACJI 
Eurosport PlayerIpla

12:45 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Lozanna, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 
Eurosport PlayerIpla

13:25 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:40 Puchar Świata, Adelboden, Szwajcaria: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:25 Mistrzostwa Europy 2020, Goteborg, Szwecja – grupa F: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński
Reporter: 
Mariusz Jankowski

15:50 Mistrzostwa Europy 2020, Goteborg, Szwecja – grupa F: SZWAJCARIA – POLSKA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański


23:30 Rajd Dakar 2020: ETAP 7 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Redakcja: Grzegorz Gac


14:20 Pro D2 – 16. kolejka: MONT-DE-MARSAN – VANNES na żywo
Eurosport Player


23:30 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY DRUŻYNOWE 
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Grzegorz Pajda


20:00 Mistrzostwa czterech kontynentów, Montreal, Kanada: ZAWODY na żywo
*(do 23:30)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Jakub Jaworski


11:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD


17:00 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Apeldoorn, Holandia – finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Apeldoorn)
Reporter: Marcin Lepa

17:20 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Apeldoorn, Holandia – finał: TURCJA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz (z Apeldoorn)

20:00 Turniej kwalifikacyjny do igrzysk olimpijskich 2020, Apeldoorn, Holandia – finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Apeldoorn)
Reporter: Marcin Lepa


14:45 PlusLiga – 21. kolejka: CUPRUM LUBIN – MKS ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 
Polsat Sport HD

20:30
PlusLiga – 12. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – BKS VISŁA BYDGOSZCZ 
Polsat Sport HD


15:15 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: KWALIFIKACJE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

15:25 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: STUDIO 
*(od 16:15 również w Eurosport 1 HD, od 16:20 także w TVP 1 HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Jabłoński
Reporterzy w TVP: Sebastian Parfjanowicz, Filip Czyszanowski
Studio w Eurosporcie 1: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Reporter w Eurosporcie 1: Kacper Merk


16:30 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: KONKURS INDYWIDUALNY 
*(od 17:40 również w TVP Sport HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny, Przemysław Babiarz

18:15 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Jakub Pieczatowski
Reporter: Kacper Merk


14:00 Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:45 Masters, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla


05:00 WTA Tour, Brisbane, Australia – finał: MADISON KEYS – KAROLINA PLISKOVA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz, Michał Lewandowski

05:00 WTA Tour, Auckland, Nowa Zelandia – finał: SERENA WILLIAMS – JESSICA PEGULA na żywo
*(o 07:30  w TVP Sport HD)

sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca, Joanna Sakowicz


05:00 ATP World Tour 250, Adelajda – 1. runda: TAYLOR FRITZ – ALEXANDER BUBLIK na żywo
Eurosport Player

07:00 ATP World Tour 250, Adelajda – 1. runda: PABLO CUEVAS – REILLY OPELKA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

08:30 ATP Cup, Sydney, Australia – finał: SERBIA – HISZPANIA na żywo
*(od 12:30 w Polsat Sport News HD)

Ipla

09:00 ATP World Tour 250, Adelajda – 1. runda: ALEXEI POPYRIN – LASLO DJERE na żywo
Eurosport Player


17:00 LOTTO Superliga – 13. kolejka: DOJLIDY BIAŁYSTOK – LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA BYDGOSZCZ na żywo

Komentarz: Radosław Gielo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 


23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki