Sport w TV: niedziela – 13 grudnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 10:05 Liga Mistrzów UEFA: DINAMO ZAGRZEB – BAYERN MONACHIUM  Komentarz: Jacek Jońca […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
10:05 Liga Mistrzów UEFA: DINAMO ZAGRZEB – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120Ipla
Studio: Bożydar Iwanow – Wojciech Kowalczyk, Tomasz Hajto, Paweł Janas, Andrzej Strejlau

11:55 Liga BBVA – 16. kolejka: RAYO VALLECANO – MALAGA CF na żywo
Eleven
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Michał Gąsiorowski

12:05 Magazyn FCB.TV premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

13:55 Ligue 1 – 17. kolejka: AS MONACO – AS SAINT-ETIENNE na żywo
Eleven
Komentarz: Mariusz Grzywacz – Michel Thiry

14:25 Premier League – 16. kolejka: ASTON VILLA FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 16. kolejka: AC MILAN – HELLAS WERONA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

15:10 Ekstraklasa – 20. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Poznania)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński


15:25 Ekstraklasa – 20. kolejka: LECH POZNAŃ – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Poznania)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński


15:25 Bundesliga – 16. kolejka: FC AUGSBURG – FC SCHALKE 04 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:55 Liga BBVA – 15. kolejka: SC EIBAR – VALENCIA CF na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

16:00 Eredivisie – 16. kolejka: FC UTRECHT – AFC AJAX premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

16:55 Premier League – 16. kolejka: LIVERPOOL FC – WEST BROMWICH ALBION na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:55 Primeira Liga – 13. kolejka: CD NACIONAL – FC PORTO na żywo
Sportklub

17:25 Bundesliga – 16. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:35 Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Michał Wodziński


17:55 Ekstraklasa – 20. kolejka: LEGIA WARSZAWA – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Michał Wodziński


17:55 Serie A – 16. kolejka: SSC NAPOLI – AS ROMA na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:10 Eredivisie – 16. kolejka: FC GRONINGEN – FEYENOORD ROTTERDAM premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

18:15 Liga BBVA – 15. kolejka: ATLETICO MADRYT – ATHLETIC BILBAO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski

18:55 Primeira Liga – 13. kolejka: SPORTING CP – MOREIRENSE FC na żywo
Sportklub

19:00 Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

19:15 Magazyn BVB WORLD premiera.200
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na-żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Grzegorz Mielcarski, Kamil Kosowski, Sławomir Stempniewski

20:40 Liga BBVA – 15. kolejka: VILLARREAL FC – REAL MADRYT na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

20:55 Serie A – 16. kolejka: JUVENTUS FC – ACF FIORENTINA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

21:30 Primeira Liga – 12. kolejka: CD TONDELA – SC BRAGA na żywo
Sportklub

23:00 Ligue 1 – 17. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – OLYMPIQUE LYON premiera.200
Eleven

23:00 Jupiler League – 19. kolejka: RSC ANDERLECHT – KV OOSTENDE premiera.200
Eleven Sports

biathlon
11:05 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: SZTAFETA KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport NewsIplaEurosport 1 HD

14:30 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
*(o 18:00 premiera.200 w Eurosport 1)
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport NewsIplaEurosport 1 HD

biegi narciarskie
11:00 Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: SPRINTY ST. DOWOLNYM  na żywo
Eurosport 2 HD

boks
02:30 Gala, San Antonio, USA: OMAR FIGUEROA JR – ANTONIO DeMARCO na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło

jeździectwo
08:00 Cavaliada, Poznań: MAŁA RUNDA na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Marek Lubawiński – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

10:15 Cavaliada, Poznań: CAVALIADA FUTURE na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Marek Lubawiński – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

11:45 Cavaliada, Poznań: DUŻA RUNDA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

14:00 Cavaliada, Poznań: KONKURS GRAND PRIX na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marek Lubawiński – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Gabriel Waliszko

koszykówka mężczyzn
13:00 Liga ACB-  10. kolejka: DOMINION BILBAO BASKET – LABORAL KUTXA BASKONIA na żywo
Sportklub

17:00 Beko BBL – 16. kolejka: GIESSEN 46ERS – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Polsat Sport News

19:50 Tauron Basket Liga – 10. kolejka: ROSA RADOM – ENERGA CZARNI SŁUPSK na żywo
Polsat Sport News

21:30 Liga NBA – faza zasadnicza: PHOENIX SUNS – MINNESOTA TIMBERVOLVES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

23:30 Liga ACB-  10. kolejka: REAL MADRYT – HERBALIFE GRAN CANARIA premiera.200
Sportklub

lekkoatletyka
13:00 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport Extra HD

łyżwiarstwo figurowe
12:00 Grand Prix – Grand Prix Final, Barcelona, Hiszpanie: GALA MISTRZÓW na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

łyżwiarstwo szybkie
13:55 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: DZIEŃ 3 na-żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (z Heerenveen)

narciarstwo alpejskie
09:15 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja – slalom mężczyzn: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD

10:30 Puchar Świata, Are, Szwecja – slalom kobiet: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD

12:30 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja – slalom mężczyzn: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD

13:30 Puchar Świata, Are, Szwecja – slalom kobiet: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD

16:07 Magazyn MAGAZYN ALPEJSKI premiera.200
Polsat Sport News

narciarstwo dowolne
11:00 Swatch Freeride World Tou: PRZEGLĄD SEZONU premiera.200
Sportklub

piłka ręczna kobiet
20:45 Mistrzostwa Świata, 1/8 finału: ??? – ??? na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl

piłka ręczna mężczyzn
01:15 Liga ASOBAL – 15. kolejka: HELVETIA ANAITASUNA  – NATURHOUSE LA RIOJA  premiera.200
Sportklub

15:00 Handball Bundesliga – 17. kolejka: SC DHFK LEIPZIG – THW KIEL premiera.200
Sportklub

17:30 PGNiG Superliga – 16. kolejka: KPR LEGIONOWO – GWARDIA OPOLE na żywo
Polsat Sport HD

short-track
07:00 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki

siatkówka kobiet
14:45 OrlenLiga – 11. kolejka: PTPS PIŁA – POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA na-żywo
Polsat Sport HDIpla

skoki narciarskie
14:30 Puchar Świata, Nizny Tagil, Rosja: STUDIO na-żywo
TVP 1 HD

14:30 Puchar Świata, Nizny Tagil, Rosja: WSTĘP DO ZAWODÓW na-żywo
Eurosport 1 HD

15:00 Puchar Świata, Nizny Tagil, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY na-żywo
TVP 1 HDEurosport 1 HD

snooker
11:45 European Tour – Gibarlatr Open: 1/8 FINAŁU premiera.200
Eurosport 2 HD

13:00 European Tour – Gibarlatr Open: 1/4 FINAŁU na-żywo
Eurosport 2 HD

16:45 European Tour – Gibarlatr Open: 1/2 FINAŁU na-żywo
Eurosport 1 HD

20:00 
European Tour – Gibarlatr Open: FINAŁ na-żywo
Eurosport 1 HD

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
03:00 UFC 194: JOSE ALDO – CONOR MCGREGOR na-żywo
Extreme Sport Channel

22:00
Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Jakub Zegarowski / Krzysztof Sokólski / Piotr Barwaśny