Sport w TV: niedziela – 13 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:25 Major League Soccer – 11. kolejka: COLUMBUS CREW – CHICAGO FIRE  01:25 Major League Soccer – 11. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTION – TORONTO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:25 Major League Soccer – 11. kolejka: COLUMBUS CREW – CHICAGO FIRE na żywo


01:25 Major League Soccer – 11. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTION – TORONTO FC na żywo


02:55 Major League Soccer – 11. kolejka: REAL SALT LAKE – DC UNITED na żywo


02:55 Major League Soccer – 11. kolejka: COLORADO RAPIDS – NEW YORK RED BULLS na żywo


10:15
Dywizja 2 – 27. kolejka: FK VIKTORIA ZIZKOV – FK FOTBAL TRINEna żywo


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Tomasz Hajto

14:55 Serie A – 37. kolejka: FC CROTONE – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

14:55 Serie A – 37. kolejka: ACF FIORENTINA – CAGLIARI CALCIO na żywo


15:00
Bundesliga Kobiet – 20. kolejka: VFL WOLFSBURG – SGS ESSEN na żywo


15:25
2.Bundesliga – 34. kolejka: HOLSTEIN KIEL – EINTRACHT BRAUNSCHWEIGER TSV na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Urban

15:55 Premier League – 38. kolejka: SOUTHAMPTON – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

15:55 
Premier League – 38. kolejka: LIVERPOOL – BRIGHTON / NEWCASTLE – CHELSEA na żywo

Moderator: Piotr Domagała

15:55 
Premier League – 38. kolejka: LIVERPOOL – BRIGHTON na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

16:55
Tipico Bundesliga – 34. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo

Komentarz: Jakub Polkowski

17:00
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 36. kolejka: MULTILIGA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Maciej Murawski, Kazimierz Węgrzyn, Marcin Żewłakow, Sławomir Stempniewski

17:15 
Serie A – 37. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30 
Nice 1. Liga – 31. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Waldemar Prusik (z Głogowa)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:40 
Nice 1. Liga – 31. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – STAL MIELEC na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Waldemar Prusik (z Głogowa)

17:55 
Serie A – 37. kolejka: ATALANTA BC – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 36. kolejka: LEGIA WARSZAWA – GÓRNIK ZABRZE na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 36. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LECH POZNAŃ na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Krakowa)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 36. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 36. kolejka: WISŁA PŁOCK – KORONA KIELCE na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:55
Jupiler League – 9. kolejka grupy mistrzowskiej: KAA GENT – RSC ANDERLECHT na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

18:00
Mistrzostwa Europy U17, Burton, Wielka Brytania – 1/4 Finału: NORWEGIA – ANGLIA na żywo


18:10
League One – mecz barażowy: SHREWSBURY TOWN – CHARTLON ATHLETIC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:30
Premier League – 9. kolejka rundy mistrzowskiej: ZORIA ŁUGAŃSK – DYNAMO KIJÓW na żywo


20:00 
La Liga Santander – 37. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
La Liga Santander – 37. kolejka: UD LEVANTE – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

20:40 
Serie A – 37. kolejka: AS ROMA – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

20:40 
Serie A – 37. kolejka: UC SAMPDORIA – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

22:00
Major League Soccer – 11. kolejka: PORTLAND TIMBERS – SEATTLE SOUNDERS na żywo
Eurosport PlayerIpla

22:30 
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Edward Durda, Żelisław Żyżyński

23:00 
Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


01:00 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: WASYL ŁOMACHENKO – JORGE LINARES na żywo
Polsat Sport HDIpla

03:00
Gala Boksu, Verona, USA: SADAM ALI – JAIME MUNGUIA na żywo
Ipla


16:15 ESL Mistrzostwa Polski: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:45 
ESL Mistrzostwa Polski – League of Legends: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


11:00 PGA European Tour – Rocco Forte Sicilian Open, Sycylia, Włochy: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00 PGA Tour – THE PLAYERS Championship, Ponte Vedra Beach, USA: FINAŁ na żywo


02:00 
NHL – Finał Konferencji Zachodniej: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – WINNIPEG JETS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Chłystek – Adrian Kowal

16:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Herning, Dania – grupa B: NORWEGIA – USA na żywo


16:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – grupa A: FRANCJA – CZECHY na żywo


20:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Herning, Dania – grupa B: NIEMCY – FINLANDIA na żywo


20:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – grupa A: SZWAJCARIA – SZWECJA na żywo
*(od 22:00 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak


13:00 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 
Giro d’Italia, Włochy: ETAP 9 na żywo
*(od 13:15 do 14:35 w Rai Sport, od 15:00 w Rai 2)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Tour Of Aragon, Hiszpania: ETAP 3 na żywo
Eurosport Player

15:15
 
Cztery Dni Dunkierki, Francja: ETAP 6 na żywo
Eurosport Player

17:15 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00
Tour of California: ETAP 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Liga ACB – 32. kolejka: RETABET BILBAO BASKET – KIROLBET BASKONIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

12:30 Energa Basket Liga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

12:4
Energa Basket Liga – 1/2 finału: ANWIL WŁOCŁAWEK – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywoPolsat Sport HDIpla

18:30
Liga ACB – 32. kolejka: IBEROSTAR TENERIFE – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:30
 Lega A – 1/4 Finału: SS FELICE SCANDONE – AQUILA BASKET TRENTO na żywo


21:30 NBA – Finał Konferencji Wschodniej: BOSTON CELTICS – CLEVELAND CAVALIERS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


22:00 Magazyn ATLECI premiera.200
Ipla


15:05 Final Four EHF Liga Mistrzyń – mecz o 3 miejsce: ROSTÓW NAD DONEM – CSM BUKARESZT  na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:50 Final Four EHF Liga Mistrzyń – Finał: GYORI AUDI ETO KC – ZRK VARDAR na żywo

Komentarz w Canal+ Now: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź
Komentarz w Eleven Sports 4: Michał Wszołek – Michał Świrkula

20:10
Challenge Cup EHF – Finał: MKS PERŁA LUBLIN – ROCASA GRAN CANARIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Lubina)


17:50 Puchar Polski – Finał: PGE VIVE KIELCE – KS AZOTY PUŁAWY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Wojciech Nowiński (z Kalisza)

20:40
DKB Handball Bundesliga – 31. kolejka: MT MELSUNGEN – HC ERLANGEN premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


14:30 Final Four Liga Mistrzów CEV: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:50 Final Four Liga Mistrzów CEV – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30 
Final Four Liga Mistrzów CEV: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:50
Final Four Liga Mistrzów CEV – Finał: ??? – ???na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:00
Final Four Liga Mistrzów CEV: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


08:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


14:00 FIA World Rallycross Championship, Mettet, Belgia: ZAWODY na żywo
Ipla


04:00 UFC 224: AMANDA NUNES – RAQUEL PENNINGTON na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:30 ATP World Tour 1000, Madryt, Hiszpania – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla


13:00 Liga Mistrzów ETTU – Finał: BORUSSIA DUESSELDORF – TTC FAKEL GAZPROM na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Tomasz Redzimski


11:30 Mistrzostwa Świata Superbike, Imola, Włochy: SUPERSPORT na żywo
Eurosport PlayerIpla

12:00
 Mistrzostwa Świata Motocross, Kegums, Łotwa: WYŚCIG 1 MX1 na żywo
*(o 14:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Ipla

13:30 
Mistrzostwa Świata Motocross, Kegums, Łotwa: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
Eurosport Player
Ipla

15:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Kegums, Łotwa: WYŚCIG 2 MX1 na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Kegums, Łotwa: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
Eurosport Player
Ipla

19:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Imola, Włochy: WYŚCIG 2 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:30 Porsche SuperCup, Barcelona, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:30 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski

14:10 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
Ipla

15:05 
Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół


14:45 Mecz Towarzyski: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

14:55 
Mecz Towarzyski: POLSKA – DANIA 
na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:35 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:50 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam