Sport w TV: niedziela – 13 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  13:00 II Liga – 13. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – GÓRNIK ŁĘCZNA 14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – BELGIA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla


13:00 II Liga – 13. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
sport.tvp.pl


14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – BELGIA na żywo
Ipla


17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa C: BIAŁORUŚ – HOLANDIA na żywo
Ipla

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa I: SZKOCJA – SAN MARINO na żywo
Ipla


18:00 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa G: STUDIO na żywo
*(w TVP Sport od 18:20, a od 20:10 również na TVP 2)
Polsat Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl


20:00 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA 


20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa G: POLSKA – MACEDONIA PÓŁNOCNA na żywo
Polsat Sport HDsport.tvp.pl


20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa E: WALIA – CHORWACJA na żywo
Ipla


20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa G: SŁOWENIA – AUSTRIA na żywo
Ipla

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa C: ESTONIA – NIEMCY na żywo
Ipla


20:35 Mecz Towarzyski: SŁOWACJA – PARAGWAJ na żywo
Ipla


22:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa G: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD


23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2020 na żywo
Polsat Sport HD


02:35 Gala Boksu, Chicago, USA: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

03:00 Gala Boksu, Chicago, USA: OLEKSANDR USYK – CHAZZ WITHERSPOON na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa B: 3 DZIEŃ
sport.tvp.pl


20:00 UEFA Futsal Champions League – 3. kolejka, Grupa 5: SPARTA PRAGA – REKORD BIELSKO BIAŁA na żywo



12:00 PGA European Tour – Italian Open, Brescia, Włochy: FINAŁ


18:00 Mistrzostwa Świata Long Drive: PODSUMOWANIE
Ipla

22:00 PGA Tour – Houston Open, Humble, USA: FINAŁ



09:50 Beijing Masters, Chiny: ZAWODY na żywo



15:00 Memorial Rik Van Steenbergen, Belgia: WYŚCIG na żywo


15:30 Paryż – Tours, Francja: WYŚCIG na żywo
*(do 16:00 w Eurosport 2, od 16:00 w Eurosport 1)



18:00 Basket Liga Kobiet – 2. kolejka: ARKA GDYNIA – CCC POLKOWICE


11:55 Serie A – 4. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – PALLACANESTRO TRIESTE


12:00 Turkish Basketball Super League – 3. kolejka: AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL – OGM ORMANSPOR


12:30 Energa Basket Liga – 3. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – KING SZCZECIN
Polsat Sport HD

14:15 Turkish Basketball Super League – 3. kolejka: BURSASPOR – PINAR KARŞIYAKA


16:55 Serie A – 4. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – ACQUA S.BERNARDO CANTU


17:25 Serie A – 4. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILANO – HAPPY CASA BRINDISI


17:55 Serie A – 4. kolejka: BRESCIA – TRENTO


18:25 Serie A – 4. kolejka: REGGIANA – CREMONA


18:55 Serie A – 4. kolejka: PESARA – VIRTUS BOLOGNA


20:40 Serie A – 4. kolejka: FORTITUDO BOLOGNA – TREVISO


22:00 Liga ACB – 3. kolejka:
BARCA – VALENCIA BASKET


14:25 Maraton, Chicago, USA: ZAWODY
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:05 Liga Mistrzów Velux EHF – 4. kolejka, grupa D: GOG HANDBOLD – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo


16:55 Liga Mistrzów Velux EHF – 4. kolejka, grupa A: PSG HANDBALL – RK CELJIE na żywo

 


19:00 International Swimming League, Neapol, Włochy: DZIEŃ 2 na żywo


05:15 Puchar Świata – grupa B, Kamaishi, Japonia: NAMIBIA – KANADA


07:45 Puchar Świata – grupa C, Osaka, Japonia: USA – TONGA


10:15 Puchar Świata – grupa D, Kumamoto, Japonia: WALIA – URUGWAJ


12:45
Puchar Świata – grupa A, Yokohama, Japonia: JAPONIA – SZKOCJA


14:15 Pro D2 – 7. kolejka:
VALENCE ROMANS – BIARRITZ na żywo
Eurosport Player


03:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: ARGENTYNA – ROSJA


05:20 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: WŁOCHY – KANADA
Ipla

06:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: USA – AUSTRALIA


07:00 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: STUDIO 
Polsat Sport HD

07:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: POLSKA – BRAZYLIA
*(od 09:00 również w TVP Sport)
Polsat Sport HDTVP Sport HD

09:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: TUNEZJA – EGIPT
Ipla

10:30 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: STUDIO 
Polsat Sport HD

12:10 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: JAPONIA – IRAN
Ipla

14:45 Giganci Siatkówki: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – GAS SALES PIACENZA VOLLEY
Polsat Sport HD

17:30 Giganci Siatkówki: PGE SKRA BEŁCHATÓW – PAWER VOLLEY MILANO



02:00 UFC Fight Night, Tampa, USA: JOANNA JĘDRZEJCZYK – MICHELLE WATERSON na żywo
Polsat Sport HD

02:00 One Championship, Tokio, Japonia: CZĘŚĆ I na żywo
sport.tvp.pl

08:30 One Championship, Tokio, Japonia: CZĘŚĆ II na żywo
sport.tvp.pl


11:05 Mistrzostwa Świata – Trap, Al Ain, ZEA: ZAWODY DRUŻYN MIESZANYCH
*(o 16:30 w Eurosport 2)
Eurosport Player

13:20
Mistrzostwa Świata – Skeet, Al Ain, ZEA: ZAWODY DRUŻYN MIESZANYCH
*(o 17:30 w Eurosport 2)
Eurosport Player


07:30 WTA Tour, Tianjin, Chiny – finał: ??? – ??? na żywo


10:30 ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – finał: ??? – ??? 


13:55 WTA Tour, Linz, Austria – finał: ??? – ??? na żywo
Eurosport Player


09:50 World Tour – German Open, Brema, Niemcy: FINAŁY na żywo
Eurosport Player


17:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Albardon, Argentyna: SUPERPOLE na żywo


19:05 Mistrzostwa Świata Supersport, Albardon, Argentyna: WYŚCIG na żywo


20:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Albardon, Argentyna: WYŚCIG 2 na żywo



02:10 Virgin Australia Supercars Championship, Bathurst, Australia: WYŚCIG na żywo


05:30 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla

06:05 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

07:05 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plIpla

09:10 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: STUDIO na żywo
Ipla

14:40 GT Open, Monza, Włochy: WYŚCIG 2 na żywo


20:00 Monster Energy NASCAR Cup Series, Lincoln, USA: WYŚCIG 


16:45 
Baraż o PGE Ekstraligę: WSTĘP DO MECZU na żywo


16:55 Baraż o PGE Ekstraligę: TRULY.WORK STAL GORZÓW – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:00
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:00
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:35 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart