Sport w TV: niedziela – 14 lutego 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 23. kolejka: REAL MADRYT CF – VALENCIA CF 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Daria Kabała-Malarz – Bartosz Gleń, Piotr Koźmiński, Mateusz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 23. kolejka: REAL MADRYT CF – VALENCIA CF


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Bartosz Gleń, Piotr Koźmiński, Mateusz Miga, Maciej Wąsowski

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Zbigniew Boniek, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto

11:30 
Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:25 Serie A – 22. kolejka: AS ROMA – UDINESE CALCIO
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

12:55 Ligue 1 – 25. kolejka: AS MONACO – FC LORIENT
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

12:55 Premier League – 24. kolejka: SOUTHAMPTON FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo

Komentarz: Adrian Olek – Przemysław Rudzki

12:55 Premiership – 29. kolejka: FC SAINT JOHNSTONE – CELTIC FC na żywo


13:55 LaLiga Santander – 23. kolejka: GETAFE CF – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Wojciech Jagoda

14:30 Serie A – 22. kolejka: STUDIO
Ipla
Studio: Mateusz Majak


14:35 Eredivisie – 22. kolejka: FEYENOORD – WILLEM II TILBURG


14:40 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Płocka)
Reporterzy: Filip Surma, Tomasz Lipiński

14:55 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: WISŁA PŁOCK – LECH POZNAŃ
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Płocka)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka – Wojciech Kowalski


14:55 Serie A – 22. kolejka: CAGLIARI CALCIO – ATALANTA BC
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica


14:55 Serie A – 22. kolejka: UC SAMPDORIA – ACF FIORENTINA
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski


14:55 Premier League – 24. kolejka: WEST BROMWICH ALBION FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski

15:25 Bundesliga – 21. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – 1. FC KÖLN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

15:55 
1. liga – 19. kolejka: AC SPARTA PRAGA – MFK KARVINA na żywo


16:10 LaLiga Santander – 23. kolejka: REAL MADRYT CF – VALENCIA CF na żywo
*(o 19:30  w Canal+ 4K Ultra HD)

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

17:00 Serie A – 22. kolejka: STUDIO
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Antoni Partum

17:00 
Magazyn LIGA+EXTRA na żywo
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Marek Jóźwiak, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

17:25 
PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Białegostoku)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz – Maciej Jędrzejak
Reporterzy w Canal+: Maja Strzelczyk, Michał Wodziński

17:25 Premier League – 24. kolejka: ARSENAL FC – LEEDS UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 3: Tomasz Witas

17:55 Bundesliga – 21. kolejka: VFL WOLFSBURG – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała

17:55 Serie A – 22. kolejka: FC CROTONE – US SASSUOLO CALCIO
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Antoni Partum

18:25 LaLiga Santander – 23. kolejka: UD LEVANTE – CA OSASUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:55 Premier League – 24. kolejka: EVERTON FC – FULHAM FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

20:00 Serie A – 22. kolejka: STUDIO
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Marcin Nowomiejski, Piotr Czachowski

20:40 Serie A – 22. kolejka: INTER MEDIOLAN – SS LAZIO
Ipla
Komentarz w Eleven: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek – Mateusz Stóf

20:55 Ligue 1 – 25. kolejka: GIRONDINS BORDEUX – OLYMPIQUE MARSYLIA 
Ipla
Komentarz w nSport+: Rafał Dębiński – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński

20:55 LaLiga Santander – 23. kolejka: VILLAREAL CF – REAL BETIS BALOMPIE na żywo

Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski

21:00 
Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartosz Ignacik – Marcin Wójcik
Gość: Tomasz Jachimek

21:10 Liga NOS – 19. kolejka: MOREIRENSE FC – SL BENFICA 
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Michał Świerżyński

21:30 
Magazyn TURBOKOZAK EXTRA na żywo

Studio: Bartosz Ignacik – Marcin Wójcik

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

Studio: Mikołaj Kruk

23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Edward Durda, Leszek Orłowski, Rafał Dębiński


13:00 Mistrzostwa Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN
Polsat Sport HD
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza – Mateusz Stóf

15:30 Mistrzostwa Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG POŚCIGOWY KOBIET
*(o 18:15  w Eurosport 2 HD)

Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Gułajewski – Mateusz Kirpsza


07:45 Ski Classics – Jizerska Padesatka, Bedrinchov, Czechy: BIEG NA 50 KM STYLEM KLASYCZNYM 
*(również o 09:15)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner


09:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 3. ŚLIZG MONOBOBÓW KOBIET 

Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Łuczka


10:30 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 4. ŚLIZG MONOBOBÓW KOBIET 

Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Łuczka

15:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 3. ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN 

Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Łuczka

16:30 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 4. ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN 

Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Łuczka


04:00 Gala Boku Zawodowego, Las Vegas, USA: RICHARD COMMEY – JACKSON MARINEZ 

Komentarz: Andrzej Kostyra


10:20 
Ekstraklasa Games Pro: 14. KOLEJKA 


17:45 Statscore Futsal Ekstraklasa – 22. kolejka: LSSS TEAM LĘBORK – FIT MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG na żywo

Komentarz: Jakub Trzaska, Kacper Śnigórski


21:00 PGA Tour – AT&T Pebble Beach Pro-Am, Pebble Beach, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


11:40 Cavaliada Tour, Poznań: GRAND PRIX

Komentarz: Jarosław Idzi, Aleksandra Lusina-Gołaś
Studio: Beata Oryl-Stroińska (z Poznania)
Reporter: Anna Kozińska


13:45 X²0 Badkamers Trofee, Bruksela, Belgia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

15:00 X²0 Badkamers Trofee, Bruksela, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


13:25 Tour de la Provence, Francja: ETAP 4 na żywo
Eurosport Player

15:30 Clásica de Almería, Hiszpania: WYŚCIG 



02:30 NBA: GOLDEN STATE WARRIORS – BROOKLYN NETS
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

16:30 Suzuki Puchar Polski – finał: STUDIO na żywo
*(również o 19:10)


17:00 Suzuki Puchar Polski – finał: ZASTAL ENEA BC ZIELONA GÓRA – PGE SPÓJNIA STARGARD na żywo


18:25 Puchar Hiszpanii – finał: REAL MADRYT – BARCA na żywo

Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak
Komentarz w Canal+: Bartosz Tomczak, 
Wojciech Michałowicz

19:00 NBA: WASHINGTON WIZARDS – BOSTON CELTICS 

Komentarz: Michał Łopaciński – Kamil Chanas

20:40 easyCredit BBL – 19. kolejka: BROSE BAMBERG – ALBA BERLIN

Komentarz: Piotr Wesołowicz


12:35 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1500 M KOBIET na żywo

Komentarz: Tomasz Lach – Katarzyna Bachleda-Curuś

13:30 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1500 M MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Tomasz Lach – Katarzyna Bachleda-Curuś
14:30 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 5000 M KOBIET na żywo

Komentarz: Tomasz Lach – Katarzyna Bachleda-Curuś
15:50 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 10000 M MĘŻCZYZN na żywo
*(o 18:00 również  w Polsat Sport News HD)

Komentarz: Tomasz Lach – Katarzyna Bachleda-Curuś

17:30 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Heerenveen, Holandia: CEREMONIA MEDALOWA na żywo

Komentarz: Tomasz Lach – Katarzyna Bachleda-Curuś


10:50 Mistrzostwa Świata, Cortina d’Ampezzo, Włochy: ZJAZD MĘŻCZYZN

Komentarz: Marcin Szafrański


11:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa A: HC ZVEZDA MOSCOW – HERNING IKAST HANDBOLD 


13:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa D: FLEURY LOIRET HANDBALL – HC DUNAREA BRAILA 


15:50 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa. grupa B: SCM RAMNICU VALCEA – BREST BRETAGNE 


15:55 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa A: PARIS 92 – VACI NKSE 


14:20 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 18. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – SG FLENSBURG-HANDEWITT

Komentarz: Kamil Gapiński

16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 18. kolejka: MT MELSUNGEN – TVB STUTTGART 

Komentarz: Kamil Gapiński

17:50 
Liga Mistrzów EHF – faza grupowa. grupa A: HC VARDAR 1961 – MOL-PICK SZEGED 


19:10 PGNiG Superliga – 11. kolejka: KS AZOTY PUŁAWY – ŁOMŻA VIVE KIELCE 

Komentarz: Tomasz Jasina – Michał Matysik (z Puław)

20:40 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa A: HC METALURG SKOPJE – ORLEN WISŁA PŁOCK 


15:55 Puchar Sześciu Narodów – 2. kolejka: IRLANDIA – FRANCJA 

Komentarz: Mariusz Liedel, Andrzej Kopyt


17:30 Tauron Liga – 20. kolejka: #VOLLEYWROCŁAW – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Milena Sadurek

20:30 Tauron Liga – 20. kolejka: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – ENERGA MKS KALISZ 
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Dorota Świeniewicz


14:45 PlusLiga – 20. kolejka: GKS KATOWICE – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE
Polsat Sport HD


09:00 Puchar Świata, Zakopane: MELDUNEK 
*(również o 11:15)

Studio: Marcin Jabłoński, Aleksandra Rajewska (z Zakopanego)

14:15 Puchar Świata, Zakopane: STUDIO 
*(również o 15:45, od 16:00 także w TVP 1 HD)

Studio: Maciej Kurzajewski (z Zakopanego)
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Maciej Jabłoński, Aleksander Roj, Michał Chmielewski


14:30 Puchar Świata, Zakopane: STUDIO 
*(również o 16:00 i 17:55)

Studio: Michał Korościel – Wojciech Topór, Dominik Formela (z Zakopanego)
Reporter: Kacper Merk


14:45 Puchar Świata, Zakopane: KWALIFIKACJE

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński (z Zakopanego)
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Zakopanego)

16:05 Puchar Świata, Zakopane: KONKURS INDYWIDUALNY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński (z Zakopanego)
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Zakopanego)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Mateusz Stóf

20:10 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Janusz Pindera, Krzysztof Rawa, Łukasz Kruczek, Karolina Kozłowska


04:00 UFC 258, Las Vegas, USA: KAMARU USMAN – GILBERT BURNS na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


16:45 Chess Champions Tour – Opera Euro Rapid: FINAŁ – DZIEŃ 2 


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: GARBINE MUGURUZA – NAOMI OSAKA 


01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: SU-WEI HSIEH – MARKETA VONDROUSOVA 


01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia: DZIEŃ 7 
*(wszystkie korty)


03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ARYNA SABALENKA – SERENA WILLIAMS 


03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: FELIX AUGER-ALIASSIME – ASLAN KARATSEV 


05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: DOMINIC THIEM – GRIGOR DIMITROV 


05:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda debla: KOKKINAKIS/KYRGIOS – KOOLHOF/KUBOT 

Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł


08:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: DUSAN LAJOVIC – ALEXANDER ZVEREV 

Komentarz: Witold Domański


09:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: IGA ŚWIĄTEK – SIMONA HALEP 

Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Furjan – Tomasz Wiktorowski

Komentarz w Radio Gol 1: Tomasz Górski – Mateusz Orłowski

11:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: NOVAK DJOKOVIC – MILOS RAONIC 


09:30 Asian Le Mans Series, Dubaj, ZEA: WYŚCIG 

Komentarz: Michał Olszak


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart