Sport w TV: niedziela – 15 listopada 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów UEFA – Liga A, 5. kolejka, grupa 1: WŁOCHY – POLSKA 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Michał Kołodziejczyk – Mateusz Skwierawski, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów UEFA – Liga A, 5. kolejka, grupa 1: WŁOCHY – POLSKA


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Kołodziejczyk – Mateusz Skwierawski, Andrzej Janisz, Tomasz Ćwiąkała, Michał Trela

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Przemysław Iwańczyk – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, Bożydar Iwanow

12:30 Fortuna 1. Liga – 12. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Kowalski

14:50 Liga Narodów UEFA – Liga B, 5. kolejka, grupa 2: SŁOWACJA – SZKOCJA 


14:50 Liga Narodów UEFA – Liga C, 5. kolejka, grupa 2: MACEDONIA PÓŁNOCNA – ESTONIA 


16:00 Fortuna 1. Liga – 12. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – GKS TYCHY 
Ipla

17:50 Liga Narodów UEFA – Liga A, 5. kolejka, grupa 1: HOLANDIA – BOŚNIA I HERCEGOWINA 

Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk


17:50 Liga Narodów UEFA – Liga B, 5. kolejka, grupa 3: TURCJA – ROSJA 

Komentarz w Radio Gol 2: Adrian Kozioł


17:50 Liga Narodów UEFA – Liga B, 5. kolejka, grupa 4: BUŁGARIA – FINLANDIA 


17:50 Liga Narodów UEFA – Liga B, 5. kolejka, grupa 4: WALIA – IRLANDIA 


17:50 Liga Narodów UEFA – Liga C, 5. kolejka, grupa 2: GRUZJA – ARMENIA 


17:50 Liga Narodów UEFA – Liga C, 5. kolejka, grupa 4: BIAŁORUŚ – LITWA 


17:50 Liga Narodów UEFA – Liga C, 5. kolejka, grupa 4: ALBANIA – KAZACHSTAN 


18:00 Liga Narodów UEFA – Liga A, 5. kolejka, grupa 1: STUDIO 
*(również o 22:40)
Polsat Sport HD
Studio: Paulina Chylewska – Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Artur Wichniarek, Piotr Czachowski


18:15 Liga Narodów UEFA – Liga A, 5. kolejka, grupa 1: STUDIO 

Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Sławomir Peszko, Adam Kotleszka
Reporterzy: Jacek Kurowski, Radosław Przybysz


20:00 Liga Narodów UEFA – Liga A, 5. kolejka, grupa 1: STUDIO 

Studio: Wojciech Anyszek – Patryk Banaszkiewicz, Artur Gołdyn

20:35 Liga Narodów UEFA – Liga A, 5. kolejka, grupa 1: WŁOCHY – POLSKA 
Polsat Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Mateusz Borek – Robert Podoliński (z Reggio Emilia)
Komentarz w Polsacie Sport: Bożydar Iwanow (z Reggio Emilia)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Piotr Szymczuk

20:35 Liga Narodów UEFA – Liga A, 5. kolejka, grupa 2: BELGIA – ANGLIA 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga A, 5. kolejka, grupa 2: DANIA – ISLANDIA 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga B, 5. kolejka, grupa 1: AUSTRIA – IRLANDIA 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga B, 5. kolejka, grupa 1: RUMUNIA – NORWEGIA 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga B, 5. kolejka, grupa 2: CZECHY – IZRAEL 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga B, 5. kolejka, grupa 3: WĘGRY – SERBIA 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga C, 5. kolejka, grupa 3: MOŁDAWIA – GRECJA 


20:35 Liga Narodów UEFA – Liga C, 5. kolejka, grupa 3: SŁOWENIA – KOSOWO 


23:30 Magazyn LIGI NARODÓW UEFA 
Polsat Sport HD


02:00 Premier Boxing Champions, Los Angeles, USA: AMILCAR VIDAL – EDWARD ORTIZ 

Komentarz: Piotr Momot

04:00 Gala Boksu, Las Vegas, USA: TERENCE CRAWFORD – KELL BROOK 
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Kostyra – Przemysław Saleta


20:00 World of Tanks – Turniej z Okazji Święta Niepodległości: DZIEŃ 7 

Komentarz: Tomasz „Romocki” Malinowski


15:25 Statscore Futsal Ekstraklasa – 12. kolejka: RED DRAGONS PNIEWY – CLEAREX CHORZÓW 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda


16:00 Masters, Augusta, USA: FINAŁ 

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:00 East Lake Cup, East Lake, USA: TURNIEJ DRUŻYNOWY – FINAŁ 

Komentarz: Jacek Person


13:00 Mistrzostwa Europy, Płowdiw, Bułgaria DZIEŃ 5 
*(od 13:35 również w TVP Sport HD, o 21:00  w Eurosporcie 2 HD)
 

Komentarz na sport.tvp.pl: Sławomir Kwiatkowski – Grzegorz Drejgier
Komentarz w Eurosporcie 2: Adam Probosz – Grzegorz Krejner


12:30 Liga ACB – 11. kolejka: TD SYSTEMS BASKONIA – OBRADOIRO CAB na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

17:30 Energa Basket Liga – 13. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA 


18:00
easyCredit BBL – 2. kolejka: EWE BASKETS OLDENBURG – ALBA BERLIN 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:25 Liga ACB – 11. kolejka: IBEROSTAR TENERIFE – HERBALIFE GRAN CANARIA
*(o 22:05  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

20:00 Liga ACB – 11. kolejka: RETABET BILBAO BASKET – UCAM MURCIA 

Komentarz: Radosław Spiak


11:40 PGNiG Superliga – 9. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN 

Komentarz: Maciej Iwański – Iwona Niedźwiedź

16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 8. kolejka: BERGISCHER HC – THW KIEL 

Komentarz: Kamil Gapiński


14:45 PlusLiga – 13. kolejka: MKS BĘDZIN – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD

17:30 PlusLiga – 13. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – TREFL GDAŃSK 


20:30 PlusLiga – 13. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – CUPRUM LUBIN 


01:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: PAUL FELDER – RAFAEL DOS ANJOS 
Polsat Sport HD


13:00 ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – faza grupowa: KRAWIETZ/MIES – KOOLHOF/MEKTIC 


15:00 ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – faza grupowa, grupa B: DOMINIC THIEM – STEFANOS TSITSIPAS 


15:00 WTA Tour, Linz, Austria – finał: ARYNA SABALENKA – ELISE MERTENS 


19:00 ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – faza grupowa: RAM/SALISBURY – KUBOT/MELO 


21:00 ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – faza grupowa, grupa B: RAFAEL NADAL – ANDREY RUBLEV 


06:00 Puchar Świata, Weihai, Chiny: MECZE PÓŁFINAŁOWE MĘŻCZYZN 
*(o 10:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Janusz Pindera

12:00 Puchar Świata, Weihai, Chiny: MECZ O 3. MIEJSCE I FINAŁOWY MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz: Janusz Pindera


09:00 Moto3 – Grand Prix Walencji: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:30 Moto2 – Grand Prix Walencji: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:00 MotoGP – Grand Prix Walencji: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:00 Moto3 – Grand Prix Walencji: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


12:20 Moto2 – Grand Prix Walencji: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 MotoGP – Grand Prix Walencji: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


09:00 Formuła 1 – Grand Prix Turcji: STUDIO na żywo
(również o 13:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński, Aldona Marciniak

09:00 FIA WTCR, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac

11:05 Formuła 1 – Grand Prix Turcji: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 1: Michał Rawa – Jakub Spychała – Mateusz Kirpsza

13:00 FIA WTCR, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac

15:00 FIA WTCR, Aragon, Hiszpania: WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianiev

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki