Sport w TV: niedziela – 15 stycznia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle 11:00 TFF 1.Lig – 17. kolejka: GOZTEPE – DENIZLISPOR  11:00 TFF 1.Lig – 17. kolejka: BANDIRMASPOR – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle

piłka nożna
11:00 TFF 1.Lig – 17. kolejka: GOZTEPE – DENIZLISPOR na żywo


11:00
TFF 1.Lig – 17. kolejka: BANDIRMASPOR – SAMSUNSPOR na żywo


11:05 Copa del Rey – 1/8 Finału: SEVILLA FC – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:55
La Liga Santander – 18. kolejka: VALENCIA CF – RCD ESPANYOL na żywo


12:25 
Serie A – 20. kolejka: CAGLIARI CALCIO – GENOA CFC na żywo


12:25 
Eredivisie – 18. kolejka: RODA JC – FEYENOORD na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

13:45 Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00 Premier League: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła

14:00
TFF 1.Lig – 17. kolejka: ESKISEHIRSPOR – ALTINORDU na żywo


14:25
Premier League – 21. kolejka: EVERTON FC – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:25 
Eredivisie – 18. kolejka: PEC ZWOLLE – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

14:55 
Serie A – 20. kolejka: SSC NAPOLI – PESCARA CALCIO na żywo


14:55 
Serie A – 20. kolejka: UDINESE CALCIO – AS ROMA na żywo


14:55
 Serie A – 20. kolejka: UC SAMPDORIA – EMPOLI FC na żywo


15:30
Mecz Towarzyski: RB LEIPZIG – RANGERS FC na żywo


16:30
Premier League: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła

16:30
TFF 1.Lig – 17. kolejka: ADANA DEMIRSPOR – MERSIN IDMANYURDU na żywo


16:55
Premier League – 21. kolejka: MANCHESTER UNITED – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny (z Manchesteru)

16:55
 
Ligue 1 – 20. kolejka: SM CAEN – OLYMPIQUE LYON na żywo


18:30
Mecz Towarzyski: FC KAISERLAUTERN – FC LUGANO na żywo


18:25
La Liga Santander – 18. kolejka: GRANADA CF – CA OSASUNA na żywo


19:00
Premier League: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Krzysztof Przytuła

20:40 
Serie A – 20. kolejka: AC FIORENTINA – JUVENTUS FC na żywo


20:40 
La Liga Santander – 18. kolejka: SEVILLA FC – REAL MADRYT na żywo


20:55 
Ligue 1 – 20. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – AS MONACO na żywo


23:45
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń, Leszek Orłowski


11:20 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Sebastian Krystek

14:30
Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Sebastian Krystek

biegi narciarskie
15:00 Puchar Świata, Toblach, Włochy: SPRINT DRUŻYNOWY na żywo
*(o 17:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport 2 HDEurosport Player

futbol amerykański
02:10 NFL – play-off: NEW ENGLAND PATRIOTS – HOUSTON TEXANS na żywo
Eleven Sports

22:40 NFL – play-off: DALLAS COWBOYS – GREEN BAY PACKERS na żywo
Eleven Sports


11:00 PGA European Tour – BMW SA Open hosted by City of Ekurhuleni, Johannesburg, RPA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
01:00 NHL: MONTREAL CANADIENS – NEW YORK RANGERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki

13:55
DEL – 38. kolejka: FISCHTOWN PINGUINS BREMERHAVEN – EISBAREN BERLIN na żywo


17:00 
Extraliga – 38. kolejka: HC KOMETA BRNO – HC OLOMOUC na żywo


13:30 Puchar Świata, Fiuggi Regionne Lazio, Włochy: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
Eurosport Player

15:00
Puchar Świata, Fiuggi Regionne Lazio, Włochy: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


09:45 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: SKOKI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:45
Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: GUNDERSEN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


13:30 KBSL – 13. kolejka: BESIKTAS – CANIK BELEDIYE na żywo

koszykówka mężczyzn
02:00
NBA: WASHINGTON WIZARDS – PHILADELPHIA 76ERS  na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński- Hubert Radke

12:30
Polska Liga Koszykówki – 14. kolejka: ENERGA CZARNI SŁUPSK – MKS DĄBROWA GÓRNICZA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

14:30
Super Ligi: MECZ GWIAZD 2017 na żywo


18:15 
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200
Sportklub

18:30
Liga ACB – 17. kolejka: IBEROSTAR TENERIFE – FC BARCELONA LASSA na żywo
Sportklub
Komentarz: Jacek Łączyński

20:30
Liga ACB – 17. kolejka: BASKONIA – BILBAO BASKETpremiera.200
Sportklub
Komentarz: Jacek Łączyński – Adrian Roman

21:00
NBA: TORONTO RAPTORS – NEW YORK KNICKS na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas


18:10 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla


09:15
Puchar Świata, Altenmarkt-Zauchense, Austria: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

10:30
Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: SLALOM MĘŻCZYZN – 1. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:15
Puchar Świata, Altenmarkt-Zauchense, Austria: SLALOM KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:15
Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: SLALOM MĘŻCZYZN – 2. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


11:00
Puchar Świata, Watles, Włochy: SKI CROSS na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:30
Puchar Świata, Font Romeu, Francja: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player


17:35 Mistrzostwa Świata – grupa A: FRANCJA – NORWEGIA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański, Piotr Dębowski (z Nantes)

20:35 Mistrzostwa Świata – grupa A: BRAZYLIA – JAPONIA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański, Piotr Dębowski (z Nantes)

rajdy terenowe
18:35 
Rajd Dakar 2017: ETAP 13 premiera.200
TVP 2 HD

20:10
Rajd Dakar 2017: ETAP 13 premiera.200
TVP 1 HD

23:00 
Rajd Dakar 2017: ETAP 13 premiera.200
Eurosport 1 HD


14:15 Pro D2 – 17. kolejka: PERPIGNAN – AURILLAC na żywo
Eurosport Player

16:15
 European Rugby Champions Cup – grupa 3: TOULON – SALE SHARKS na żywo


17:07 European Rugby Champions Cup – grupa 5: BORDEAUX-BEGLES – ASM CLERMONT AUVERGNE premiera.200
Ipla


08:15
Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

13:30
Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:30
Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player


16:30 Mistrzostwa Europy, Turyn, Włochy: DZIEŃ 3 – FINAŁY na żywo


14:45 Puchar Polski – Finał: ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Wrocławia)

17:30 Puchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:50 Serie A1 – 19. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – DIATEC TRENTINO na żywo
*(o 22:00 premiera.200 w Sport Klub)
Sportklub
Komentarz: Robert Małolepszy – Witold Roman

skoki narciarskie
14:20
Puchar Świata, Wisła, Polska: KWALIFIKACJE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny (z Wisły)

15:40
Puchar Świata, Wisła, Polska: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Wisły)
Reporterzy: Maciej Jabłoński, Michał Regulski

15:45
Puchar Świata, Wisła, Polska: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

16:00 Puchar Świata, Wisła, Polska: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Marek Rudziński (z Wisły)


14:00 Master, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Master, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


09:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200
Sportklub


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200
Fightklub

żeglarstwo
18:00 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
Sportklub

inne
17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD


20:05
Magazyn SPORT na żywo


22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

23:00
 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD

23:45 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny