Sport w TV: niedziela – 16 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Europy U21, Reggio Emilia, Włochy – grupa A: POLSKA – BELGIA 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Cezary Kowalski, Tomasz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Europy U21, Reggio Emilia, Włochy – grupa A: POLSKA – BELGIA


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Cezary Kowalski, Tomasz Hajto, Paweł Golański, Marcin Feddek

14:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Nice, Francja – grupa F: SZWECJA – TAJLANDIA na żywo
*(17 czerwca o 06:05 
w TVP Sport HD)

sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Adam Kotleszka

17:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Paryż, Francja – grupa F: USA – CHILE na żywo
*(17 czerwca o 08:15  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Szymon Borczuch

18:15 Mistrzostwa Europy U21, Reggio Emilia, Włochy – grupa A: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Iwański – Sebastian Mila
Reporterzy: Mariusz Jankowski, Hubert Bugaj

18:20 
Mistrzostwa Europy U21, Reggio Emilia, Włochy – grupa A: POLSKA – BELGIA na żywo
*(od 19:40 również w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Marcin Żewłakow (z Reggio Emilii)

18:55 La Liga 2 – faza play-off: ALBACETE BALOMPIÉ – RCD MALLORCA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

20:30 
Mistrzostwa Europy U21, Reggio Emilia, Włochy – grupa A: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Iwański – Sebastian Mila

20:40 
Mistrzostwa Europy U21, Bologna, Włochy – grupa A: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Iwański – Maciej Szczęsny

20:55 
Mistrzostwa Europy U21, Bologna, Włochy – grupa A: WŁOCHY – HISZPANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

20:55 Copa America, Rio de Janeiro, Brazylia – grupa B: PARAGWAJ – KATAR na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Piotr Koźmiński

23:55 Copa America, Belo Horizonte, Brazylia – grupa C: URUGWAJ – EKWADOR na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Bartłomiej Rabij


04:00 Gala Boksu, Las Vegas, USA: TYSON FURY – TOM SCHWARZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:30 U.S. Open, Pebble Beach, USA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


10:15 CSIO5*, Sopot: PUCHAR NARODÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Sopotu)
Studio: Sylwia Dekiert (z Sopotu)
Reporter: Anna Kozińska


17:40 Global Champions Tour, Sztokholm, Szwecja: ZAWODY
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


21:15 Puchar Świata, Lee Valley, Wielka Brytania: ZAWODY 
Eurosport PlayerIpla


09:00 Tour of Britain, Wielka Brytania: ETAP 6 – KOBIETY 
Eurosport PlayerIpla

13:20 
Tour of Belgium, Belgia: ETAP 5 na żywo
Eurosport Player

13:30 
Tour of Hungary, Węgry: ETAP 5 na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:45 
Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 8 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:30 Tour de Suisse, Szwajcaria: ETAP 2
Ipla


18:00 easyCredit BBL – Finał: BAYERN MONACHIUM – ALBA BERLIN na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:40 Lega A – Finał: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – UMANA REYER VENEZIA na żywo
Eurosport Player


15:00 Memoriał Janusza Kusocińskiego, Chorzów: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Chorzowa)
Studio: Hubert Malinowski (z Chorzowa)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski


20:00 Diamentowa Liga, Rabat, Maroko: MITYNG na żywo
Polsat Sport HDIpla


22:00 Mistrzostwa Świata, ‚s-Hertogenbosch, Holandia: ZAWODY 
Eurosport PlayerIpla



17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 6. kolejka, grupa 1: POLSKA – IZRAEL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski (z Płocka)
Studio: Grzegorz Chodkowski (z Płocka)
R
eporter: Sylwia Michałowska


00:30 Liga Narodów FIVB, Cannes, Francja – 8. kolejka: FRANCJA – ARGENTYNA 
Ipla

06:00 
Liga Narodów FIVB, Gondomar, Portugalia – 8. kolejka: BRAZYLIA – CHINY 
Ipla

08:00 
Liga Narodów FIVB, Cannes, Francja – 8. kolejka: USA – NIEMCY 
Ipla

12:00 
Liga Narodów FIVB, Ningbo, Chiny – 9. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 12:40 również w TVP 1 HD i TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w TVP: Maciej Jabłoński

12:45 
Liga Narodów FIVB, Urmia, Iran – 9. kolejka: POLSKA – KANADA na żywo
*(od 12:50 również w TVP 1 HD i TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski (z Urmii)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas


15:00 
Liga Narodów FIVB, Urmia, Iran – 9. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:45 
Liga Narodów FIVB, Urmia, Iran – 9. kolejka: IRAN – ROSJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:30 
Liga Narodów FIVB, Urmia, Iran – 9. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:45 
Liga Narodów FIVB, Gondomar, Portugalia – 9. kolejka: PORTUGALIA – BRAZYLIA na żywo
Ipla

23:00 Liga Narodów FIVB, Warna, Bułgaria – 9. kolejka: WŁOCHY – BUŁGARIA 
Ipla


10:00 FIVB World Tour, Warszawa: MECZE 1/2 FINAŁU na żywo
*(do 12:30)
Ipla

15:30 FIVB World Tour, Warszawa: MECZE O 3. MIEJSCE na żywo
Ipla

16:45 FIVB World Tour, Warszawa: FINAŁ na żywo
Ipla

17:45 FIVB World Tour, Warszawa: CEREMONIA MEDALOWA na żywo
Ipla


10:30 
International Championship, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


02:40 WTA Tour, ‚s-Hertogenbosch, Holandia: PODSUMOWANIE MECZÓW PÓŁFINAŁOWYCH
TVP Sport HD
Redakcja: Maciej Łuczak

04:05 WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania: PODSUMOWANIE MECZÓW PÓŁFINAŁOWYCH
TVP Sport HD
Redakcja: Michał Regulski

12:00 WTA Tour, ‚s-Hertogenbosch, Holandia – Finał: ??? – ??? na żywo
*(17 czerwca o 02:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski

16:00 WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – Finał: ??? – ??? na żywo
*(17 czerwca o 03:40  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Regulski


03:00 World Tour, Sapporo, Japonia: PÓŁFINAŁY I FINAŁY na żywo
Eurosport Player


08:40 Moto3 – Grand Prix Katalonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:10 
Moto2 – Grand Prix Katalonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:40 MotoGP – Grand Prix Katalonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:00 Moto3 – Grand Prix Katalonii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Ķegums, Łotwa: WYŚCIG 1 MX 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

12:20 
Moto2 – Grand Prix Katalonii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

13:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Ķegums, Łotwa: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(o 20:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

14:00 
MotoGP – Grand Prix Katalonii: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:25 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Brands Hatch, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 na żywo
*(o 17:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

15:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Ķegums, Łotwa: WYŚCIG 2 MX 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Ķegums, Łotwa: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
Eurosport PlayerIpla


17:30 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Brands Hatch, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla


00:10 FIM Endurance World Championship – Le Mans 24H, Le Mans, Francja: WYŚCIG na żywo
*(do 15:45)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:00 FIM Endurance World Championship – Le Mans 24H, Le Mans, Francja: STUDIO na żywo
*(również o 10:00, 12:00, 14:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:30 Nice 1. Liga Żużlowa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 10. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – UNIA TARNÓW na żywo
Ipla

16:00 PGE Ekstraliga – 5. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Jakub Zborowski – Robert Wardzała (z Grudziądza)
Reporter: Mateusz Kędzierski

16:30 
PGE Ekstraliga – 5. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – GET WELL TORUŃ na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Grudziądza)

inne
18:40
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓRna żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki