Sport w TV: niedziela – 16 października 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:00 Magazyn: CAFE FUTBOL    11:55 La Liga Santander – 8. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn: CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD Ipla


11:55 La Liga Santander – 8. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – MALAGA CF na żywo
Jedenaście
Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Ćwiąkała

12:25 
Serie A – 8. kolejka: ACF FIORENTINA – ATALANTA BC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Radosław Majdan

13:00 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD

14:25
Premier League – 8. kolejka: MIDDLESBROUGH FC – WATFORD FC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:25
Eredivisie – 9. kolejka: NEC NIJMEGEN – FEYENOORD na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

14:50 
III Liga – 12. kolejka: STUDIO na żywo
TVP 3 sport.tvp.pl
Komentarz: Mikołaj Madej – Andrzej Kretek [z Łodzi]
Reporter: Magdalena Komorowska


14:55 
Serie A – 8. kolejka: INTER MEDIOLAN – CALGIARI CALCIO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

14:55
III Liga – 12. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – WIDZEW ŁÓDŹ  na żywo
TVP 3 sport.tvp.pl
Komentarz: Mikołaj Madej – Andrzej Kretek [z Łodzi]
Reporter: Magdalena Komorowska


15:10
Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Niecieczy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński


15:15
Bundesliga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Bundesliga – 7. kolejka: FSV MAINZ 05 – SV DARMSTADT 98 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


15:25 Ekstraklasa – 12. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Niecieczy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

16:20 
La Liga Santander – 8. kolejka: ATHLETIC CLUB – REAL SOCIEDAD na żywo
JedenaścieEleven Extra

Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

16:25
Tipico Bundesliga – 11. kolejka: SV MATTERSBURG – FK AUSTRIA WIEDEŃ na żywo
Sportklub
Komentarz: Marcin Grzywacz

16:40
Eredivisie – 9. kolejka: ADO DEN HAAG – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla


16:50 III Liga – 12. kolejka: STUDIO na żywo
TVP 3sport.tvp.pl

16:55 Premier League – 8. kolejka: SOUTHAMPTON FC – BURNLEY FC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

17:25
Bundesliga – 7. kolejka: VFL WOLFSBURG – RB LIPSK na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:30 
I liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Sosnowca)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:35 Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski, Bartosz Ignacik


17:45 
I liga – 13. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MIEDŹ LEGNICA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Sosnowca)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:55 Ekstraklasa – 12. kolejka: LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski, Bartosz Ignacik

18:20
Jupiler Pro League – 10. kolejka: RSC ANDERLECHT – KSC LOKEREN na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Sebastian Chabiniak

18:25
 
La Liga Santander – 8. kolejka: SPORTING GIJON – VALENCIA CF na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

19:30 
Bundesliga – 7. kolejka: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

20:40 
La Liga Santander – 8. kolejka: VILLARREAL CF – CELTA VIGO na żywo
Jedenaście
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

20:40 
Serie A – 8. kolejka: CHIEVO WERONA – AC MILAN na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40 
Ligue 1 – 9. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – FC METZ na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak

21:05 Major League Soccer – 33. kolejka: MONTREAL IMPACT – TORONTO FC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

21:30 Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

22:20
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:28 
Campeonato Brasileiro Serie A – 30. kolejka: ??? – ??? na żywo
Eleven Sports

23:30
Major League Soccer – 33. kolejka: PORTLAND TIMBERS – COLORADO RAPIDS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

futsal
15:20 Futsal Ekstraklasa – 4. kolejka: SOLNE MIASTO WIELICZKA – PIAST GLWICE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

golf
12:00 PGA European Tour – British Masters supported by Sky Sports, Chandlers Cross, Anglia: FINAŁ na żywo
nc+ Sport 38

14:45 EuroPro 2015 – Newmachar: PODSUMOWANIE premiera.200
Sportklub

hokej na lodzie
01:00 NHL – 1. kolejka: PITTSBURGH PENGUIS – ANAHEIM DUCKS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:05
Polska Hokej Liga – 13. kolejka: GKS TYCHY – COMARCH CRACOVIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

kolarstwo szosowe
09:20 Mistrzostwa Świata, Doha, Katar: WYŚCIG O MŚ MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport News Ipla

koszykówka mężczyzn
12:30 Liga ACB – 3. kolejka: DOMINION BILBAO BASKET – FC BARCELONA LASSA na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

12:30 Tauron Basket Liga – 2. kolejka: BM STAL OSTRÓW WLKP. – TREFL SOPOT na żywo
Polsat Sport HD Ipla

18:30
Liga ACB – 3. kolejka: REAL MADRYT – UCAM MURCIA na żywo
Sportklub
Komentarz: Wojciech Michałowicz

22:30
Super Ligi – 2. kolejka: TOFAS – GALATASARAY ODEBANK premiera.200
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

lekkoatletyka
09:30 Mityng, Amsterdam, Holandia: MARATON na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

piłka ręczna mężczyzn
16:45 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: BJERRINGBRO-SILKEORG – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport OnlineEleven Sports
Komentarz w Canal+ Sport: Krzysztof Bandych – Michał Matysik
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Michał Świrkuła

18:30
PGNiG Superliga – 7. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Robert Lis (z Głogowa)
Reporter: Joanna Cedrych

18:25 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
*(o 20:45 premiera.200 w Canal+ Sport 2)
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport OnlineEleven Extra
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński
Komentarz w Eleven Extra: Michał Wszołek – Michał Świrkuła

20:30
Handball Bundesliga – 8. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – FC GOPPINGEN premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński

rajdy samochodowe
17:07 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Hiszpanii: OS19 – DUESAIGUES 2 POWER STAGE premiera.200
Polsat Sport NewsIpla

22:30
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Hiszpanii: SKRÓT DNIA  premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

23:00
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Hiszpanii: PODSUMOWANIE RAJDU  premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

rugby
18:30 European Rugby Champions Cup – grupa 5: EXETER CHIEFS – ASM CLERMONT AUVERGNE  na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

siatkówka kobiet
20:00 Orlenliga – 1. kolejka: GIACOMINI BUDOWLANI TORUŃ – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HD Ipla

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 3. kolejka: LOTOS TREFL GDAŃSK – ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo
Polsat Sport HD Ipla

snooker
16:00 English Open: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

20:30
English Open: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty ekstremalne
09:00 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub

tenis
09:00 WTA Tour, Hongkong: finał: KRISTINA MLADENOVIĆ – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:30 
ATP World Tour Masters 1000, Szanghaj, Chiny: finał: ROBERTO BAUTISTA AGUT – ANDY MURRAY na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

14:00 
WTA Tour, Linz, Austria: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

wyścigi motocyklowe
01:40 Moto 3, Grand Prix Japonii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport News Ipla
PolsatSport.pl

02:10 Moto 2, Grand Prix Japonii: ROZGRZEWKA na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

02:40 Moto GP, Grand Prix Japonii: ROZGRZEWKA na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

04:00 Moto 3, Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

05:20 Moto GP, Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
 Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

07:00 Moto GP, Grand Prix Japonii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport NewsIpla
PolsatSport.pl

11:15 Mistrzostwa Świata Supersport, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera, Hiszpania: II WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:15 
Mistrzostwa Świata Superstock, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

wyścigi samochodowe
08:30 Mistrzostwa Świata Endurance, Japonia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:00 Drift Masters Grand Prix: STUDIO na żywo
nSport+ HD

Studio: Wojciech Zawioła (z Płocka)
Reporter: Wiktoria Ozga

12:30 
Drift Masters Grand Prix, Płock, Polska: ZAWODY na żywo
nSport+ HD

Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Płocka)

14:15 
Drift Masters Grand Prix: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Wojciech Zawioła (z Płocka)
Reporter: Wiktoria Ozga

żeglarstwo
08:30 Magazyn EXTREME SAILING premiera.200
Sportklub

inne
23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny