Sport w TV: niedziela – 16 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECH POZNAŃ 00:40 Magazyn BUNDESLIGA+  01:25 Major League Soccer – 29. kolejka: PHILADELPHIA UNION – MONTREAL IMPACT  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECH POZNAŃ


00:40 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD

01:25 Major League Soccer – 29. kolejka: PHILADELPHIA UNION – MONTREAL IMPACT na żywo
Eurosport Player

01:25 Major League Soccer – 29. kolejka: TORONTO FC – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport Player

01:55 Major League Soccer – 29. kolejka: FC DALLAS – COLUMBUC CREW na żywo
Eurosport Player

02:25 Major League Soccer – 29. kolejka: HOUSTON DYNAMO – PORTLAND TIMBERS na żywo
Eurosport Player

03:25 Major League Soccer – 29. kolejka: REAL SALT LAKE – MINNESOTA UNITED FC na żywo
Eurosport Player

03:55 Major League Soccer – 29. kolejka: VANCOUVER WHITECAPS – SEATTLE SOUNDERS  na żywo
Eurosport Player

04:25 Major League Soccer – 29. kolejka: LOS ANGELES FC – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo
Eurosport Player

04:25 Major League Soccer – 29. kolejka: SAN JOSE EARTHQUAKES – SPORTING KANSAS CITY na żywo
Eurosport Player

08:00
Eredivisie – 5. kolejka: AFC AJAX – FC GRONINGEN 
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

10:00
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Michał Pol, Michał Kołodziejczyk, Piotr Żelazny, Jakub Polkowski

10:00
Eredivisie – 5. kolejka: ADO DEN HAAG – PSV EINDHOVEN 
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

11:30
Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55
La Liga Santander – 4. kolejka: CD LEGANES – VILLARREAL CF na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

12:15
Eredivisie – 5. kolejka: AZ ALKMAAR – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

12:25 
Serie A – 4. kolejka: AS ROMA – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk

12:30 
Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Częstochowy)
Reporter: Paweł Ślęzak

12:40
 Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – STAL MIELEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Janusz Kudyba (z Częstochowy)

13:25 
2. Bundesliga – 5. kolejka: FC KOELN – SC PADEBORN 07 na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Urban

14:25 Premier League – 5. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – BURNLEY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:55
 
Serie A – 4. kolejka: JUVENTUS FC – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (ze Szczecina)

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (ze Szczecina)

15:25 
Bundesliga – 3. kolejka: WERDER BREMA – FC NURNBERG na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:55 
Premier League – 5. kolejka: EVERTON FC – WEST HAM UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:55
Tipico Bundesliga – 7. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – FK AUSTRIA WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:00 
Bundesliga – 3. kolejkaSTUDIO na żywo
Ipla

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)
17:55 Lotto Ekstraklasa – 8. kolejka: LEGIA WARSZAWA – LECH POZNAŃ na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)

17:55
Bundesliga – 3. kolejka: SC FREIBURG – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

17:55 
Serie A – 4. kolejka: EMPOLI FC – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

18:25
La Liga Santander – 4. kolejka: REAL VALLADOLID – CD ALAVES na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:50 
Major League Soccer – 29. kolejka: DC UNITED – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport Player

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak (ze stadionu Legii)

20:00 
Serie A – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25
Serie A – 4. kolejka: CAGLIARI CALCIO – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

20:40
La Liga Santander – 4. kolejka: SEVILLA FC – GETAFE CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

21:30
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak (ze stadionu Legii)

22:30
 
Serie A – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:30
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD

22:50
 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:15 
Major League Soccer – 29. kolejka: CHICAGO FIRE – ORLANDO CITY SC na żywo
Eurosport PlayerIpla


04:30 DAIHATSU YONEX Japan Open 2018, Tokio, Japonia: FINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

06:30 DAIHATSU YONEX Japan Open 2018, Tokio, Japonia: FINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla


01:40 Gala boksu zawodowego, Las Vegas, USASTUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński

02:00
Gala boksu zawodowego, Las Vegas, USA: GIENNADIJ GOŁOWKIN – SAUL ALVAREZ II na żywo
*(od 04:15 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło


19:00 ESL Mistrzostwa Polski – CS:GO: 5. TYDZIEŃ – 1. DZIEŃ na żywo
sport.tvp.pl


10:30 
LPGA Tour – The Evian Championship, Evian-les-Bains, France: FINAŁ na żywo
Ipla

13:00 PGA European Tour – KLM Open, Spijk, Holandia: FINAŁ na żywo


14:20 Światowe Igrzyska Jeździeckie, Tryon, USA: UJEŻDŻENIE, PROGRAM DOWOLNY na żywo
*(od 16:50 również na sport.tvp.pl)
Eurosport Playersport.tvp.pl

21:35
 Światowe Igrzyska Jeździeckie, Tryon, USA: WKKW, SKOKI na żywo
*(od 22:00 także w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi


14:00 Madrid Challenge, Madryt: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:45 Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 20 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:30 EHF Liga Mistrzów – grupa D:  STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal (z Płocka)

19:00 EHF Liga Mistrzów – grupa D: ORLEN WISŁA PŁOCK – WACKER THUN na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport 2: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Płocka)
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Wszołek – Michał Świrkula

19:00 DKB Handball Bundesliga – 5. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – SC DHFK LEIPZIG

Komentarz: Kamil Gapiński


09:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Turcji: OS14 MARMARIS 1 na żywo
CANAL+ Sport HD

12:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Turcji: OS17 MARMARIS 2 na żywo
CANAL+ Sport HD

22:45 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Turcji: PODSUMOWANIE DNIA


01:00 
Mistrzostwa Świata, Florencja, Włochy– grupa A: WŁOCHY – ARGENTYNA 
Ipla

15:50 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: PORTORYKO – FINLANDIA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)

16:50 Mistrzostwa Świata, Florencja, Włochy– grupa A: JAPONIA – BELGIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:50
Mistrzostwa Świata, Bari, Włochy – grupa C: KAMERUN – USA na żywo
Ipla

19:00 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)

19:20 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: KUBA – BUŁGARIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)

20:20 
Mistrzostwa Świata, Ruse, Włochy – grupa B: HOLANDIA – FRANCJA na żywo
Ipla

21:05 
Mistrzostwa Świata, Florencja, Włochy– grupa A: DOMINIKANA – WŁOCHY na żywo
Ipla

21:30 
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)

23:00 
Mistrzostwa Świata, Ruse, Włochy – grupa B: CHINY – EGIPT
Ipla

23:00 
Mistrzostwa Świata, Bari, Włochy – grupa C: SERBIA – AUSTRALIA
Ipla


07:55 
Shanghai Masters, Szanghaj, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORT 2018 


06:00 
WTA Tour, Hiroszima, Japonia – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Joanna Sakowicz

11:00 
Puchar Davisa, grupa II: RUMUNIA – POLSKA na żywo
*(od 12:30 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz

12:30 
ATP Challenger Tour, Szczecin: FINAŁ GRY POJEDYNCZEJ na żywo
sport.tvp.pl

13:05 
Puchar Davisa, grupa II: RUMUNIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt

15:00 
Puchar Davisa, grupa II: RUMUNIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca


07:00 ITU World Triathlon Series, Gold Coast, Australia: MĘŻCZYŹNI na żywo
Ipla


10:30 Mistrzostwa Świata, Płowdiw, Bułgaria: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Marek Kolbowicz


11:00 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


03:00 FIM Endurance World Championship – Bol d Or 24 hours: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

07:00 FIM Endurance World Championship – Bol d Or 24 hours: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00
 Mistrzostwa Świata Motocross, Assen, Holandia: WYŚCIG 1 MX1 na żywo
*(o 18:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

14:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Assen, Holandia: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(o 19:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

14:40 
Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: SUPERSPORT na żywo
*(o 17:15  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

15:00 AMA Motocross: PODSUMOWANIE SEZONU KLASY 450 


15:10 
Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: WYŚCIG 2
*(o 17:45  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

16:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Assen, Holandia: WYŚCIG 2 MX1 na żywo
*(o 19:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

17:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Assen, Holandia: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 20:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


12:30 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski

13:00 
FIA World Rallycross Championship, Ryga, Łotwa: WYŚCIG na żywo
Ipla

13:10 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

14:00 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

15:45
Blancpain Sprint Series, Nürburg, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:15 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla


14:30 Nice 1. liga żużlowa – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Eleven Sports 2: Piotr Olkowicz – Michał Korościel

14:40 Nice 1. liga żużlowa – Finał: ROW RYBNIK – SPEED CAR MOTOR LUBLIN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Eleven Sports 2: Piotr Olkowicz – Michał Korościel

16:00 PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


16:30 
PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: BATARD SPARTA WROCŁAW – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo


18:30 
PGE Ekstraliga – Finał: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – Finał: CASH BROKER STAL GORZÓW – FOGO UNIA LESZNO na żywo


20:45
 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

inne
18:05 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Sebastian Parfjanowicz

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


20:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam