Sport w TV: niedziela – 17 czerwca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata 2018, Rostów nad Donem, Rosja – grupa E: BRAZYLIA – SZWAJCARIA 08:00 Magazyn FUTBOL NEWS 2018  08:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL  08:05 Magazyn STUDIO FUTBOL 2018  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata 2018, Rostów nad Donem, Rosja – grupa E: BRAZYLIA – SZWAJCARIA


08:00 Magazyn FUTBOL NEWS 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:05 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

08:05 
Magazyn STUDIO FUTBOL 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:05 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:10 Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:10
 
Mistrzostwa Świata 2018: STUDIO MUNDIAL na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

12:55 Lotto Ekstraklasa: PODSUMOWANIE SEZONU premiera.200
CANAL+ Sport HD

13:10 
Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – grupa E: STUDIO na żywo
*(od 13:40 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Grzegorz Rasiak, Mirosław Trzeciak, Jacek Krzynówek, Michał Sadomski

13:50 
Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – grupa E: KOSTARYKA – SERBIA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Kamil Kosowski (z Moskwy)

16:00
 Mistrzostwa Świata 2018, Samara, Rosja – grupa E: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Grzegorz Rasiak, Mirosław Trzeciak, Jacek Krzynówek, Michał Sadomski

16:15 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa F: STUDIO na żywo
*(od 16:25 również w TVP 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Przemysław Babiarz – Maciej Szczęsny, Grzegorz Rasiak, Jacek Krzynówek
Analiza: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz

16:50 Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa F: NIEMCY – MEKSYK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz (z Moskwy)

19:00 
Mistrzostwa Świata 2018, Moskwa, Rosja – grupa F: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Przemysław Babiarz – Maciej Szczęsny, Grzegorz Rasiak, Jacek Krzynówek
Analiza: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz

19:15 Mistrzostwa Świata 2018, Rostów nad Donem, Rosja – grupa E: STUDIO na żywo
*(od 19:40 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Tomasz Rząsa, Bartłomiej Rabij, Adrian Mierzejewski, Hermes
Analiza: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz

19:50 
Mistrzostwa Świata 2018, Rostów nad Donem, Rosja – grupa E: BRAZYLIA – SZWAJCARIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Maciej Żurawski (z Moskwy)
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn

22:00 
Mistrzostwa Świata 2018, Rostów nad Donem, Rosja – grupa E: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Tomasz Rząsa, Bartłomiej Rabij, Adrian Mierzejewski, Hermes
Analiza: Włodzimierz Lubański, Jan Tomaszewski, Rafał Ulatowski, Michał Listkiewicz


00:30 Z archiwum Boksu: EMILE GRIFFITH – BENNY KID PARET premiera.200
Polsat Sport HDIpla

02:15 Gala Boksu, Dallas, USA: ERROL SPENCE JR. – CARLOS OCAMPO na żywo
*(od 04:05 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:30 Weber Cup, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo

Komentarz: Przemysław Antuszewicz

19:00
 
Weber Cup, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo

Komentarz: Przemysław Antuszewicz


22:30 ESL One, Belo Horizonte, Brazylia: CS:GO – FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl


17:30 PGA Tour – US Open, Southampton, USA: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD

23:07 
PGA Tour – US Open, Southampton, USA: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD


18:00 Global Champions Tour, Cascais, Portugalia: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:30 Wyścig dookoła Słowenii: ETAP 5 na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00 
Route du Sud, Francja: ETAP 4 na żywo
Eurosport PlayerIpla


02:00 Liga Narodów – 11. kolejka: USA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDIpla

06:50
 Liga Narodów – 12. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – CHINY na żywo
Ipla

09:50
 
Liga Narodów – 12. kolejka: WŁOCHY – AUSTRALIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:50 
Liga Narodów – 12. kolejka: JAPONIA – ARGENTYNA na żywo
Ipla

14:50 
Liga Narodów – 12. kolejkaNIEMCY – ROSJA na żywo
Ipla

17:20 
Liga Narodów – 12. kolejka: BUŁGARIA – BRAZYLIA na żywo
Ipla

17:30
 Liga Narodów – 12. kolejka: FRANCJA – KANADA premiera.200
Ipla

18:00 Liga Narodów – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:50 Liga Narodów – 12. kolejka: POLSKA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:30 
Liga Narodów – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:00 WTA Tour, ’s-Hertogenbosch, Holandia – Finał: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

14:30 
ATP World Tour 250, ’s-Hertogenbosch, Holandia – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla

16:00 
WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – Finał: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


08:40 Moto3 – Grand Prix Katalonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:10 
Moto2 – Grand Prix Katalonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:40 
MotoGP – Grand Prix Katalonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

11:00 
Moto3 – Grand Prix Katalonii: WYŚCIG na żywo
Ipla

12:20 
Moto2 – Grand Prix Katalonii: WYŚCIG na żywo
Ipla

14:00 
MotoGP – Grand Prix Katalonii: WYŚCIG na żywo
Ipla

14:35 
MotoGP – Grand Prix Katalonii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

15:05
 Moto2 – Grand Prix Katalonii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

15:00 AMA Motocross, Mount Morris, USA: WYŚCIGI premiera.200


13:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Mantova, Włochy: WYŚCIG 1 MX1 na żywo
*(o 18:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Ipla

14:05 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantova, Włochy: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(o 16:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

16:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Mantova, Włochy: WYŚCIG 2 MX1 na żywo
*(o 18:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

17:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Mantova, Włochy: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:15
Mistrzostwa Superbike Wielkiej Brytanii, Snetterton, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 premiera.200
Eurosport PlayerIpla

20:00
Mistrzostwa Superbike Wielkiej Brytanii, Snetterton, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 premiera.200
Eurosport PlayerIpla


00:05 Le Mans 24 Godziny, Le Mans, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:30 NICE 1.Liga Żużlowa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:40 NICE 1.Liga Żużlowa – 9. kolejka: LOKOMOTIV DAUGAVPILS – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:00 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


16:30 
PGE Ekstraliga – 8. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW na żywo


18:30 
PGE Ekstraliga – 8. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 8. kolejka: FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – CASH BROKER STAL GORZÓW na żywo


20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

inne
19:10 Magazyn SPORT na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:15 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30
 
Magazyn MUNDIALOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie:

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam