Sport w TV: niedziela – 17 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 10. kolejka, grupa I: SERBIA – UKRAINA 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 10. kolejka, grupa I: SERBIA – UKRAINA


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Cezary Kowalski, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Maciej Żurawski

12:30 Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Mariusz Hawryszczyk – Janusz Kudyba (z Poznania)
Reporter: Paweł Ślęzak

12:40 Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: WARTA POZNAŃ – PGE FKS STAL MIELEC na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Mariusz Hawryszczyk – Janusz Kudyba (z Poznania)

13:00 II Liga – 18. kolejka: ZNICZ PRUSZKÓW – GKS KATOWICE na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Pruszkowa)
Reporter: Kacper Tomczyk

14:50 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 10. kolejka, grupa B: LUKSEMBURG – PORTUGALIA na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Adam Matysek

14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 10. kolejka, grupa I: SERBIA – UKRAINA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Łapiński

17:30 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020: PRZED MECZEM POLSKA – SŁOWENIA na żywo
sport.tvp.pl

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 10. kolejka, grupa A: KOSOWO – ANGLIA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Dariusz Dziekanowski

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 10. kolejka, grupa A: BUŁGARIA – CZECHY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita – Dariusz Kubicki

18:55 
Mistrzostwa Świata U-17, Brasilia, Brazylia – mecz o 3. miejsce: HOLANDIA – FRANCJA na żywo
sport.tvp.pl

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 10. kolejka, grupa H: MOŁDAWIA – ISLANDIA na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński – Bartłomiej Rabij

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 10. kolejka, grupa H: ALBANIA – FRANCJA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Jacek Ziober

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 10. kolejka, grupa H: ANDORA – TURCJA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Maciej Żurawski

22:50 
Mistrzostwa Świata U-17, Brasilia, Brazylia – finał: MEKSYK – BRAZYLIA na żywo
sport.tvp.pl

23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2020
Polsat Sport HD


07:00 BWF World Tour, Hongkong, Chiny: FINAŁY 
*(do 09:00)
Ipla


11:00 BWF World Tour, Hongkong, Chiny: FINAŁY 
Ipla


01:00 Mistrzostwa Europy, Helsingborg, Szwecja: SZWECJA – SZWAJCARIA 


03:00 
Mistrzostwa Europy, Helsingborg, Szwecja: DANIA – SZWECJA 


09:00 
Mistrzostwa Europy, Helsingborg, Szwecja: DANIA – SZWECJA
Eurosport PlayerIpla

14:00 
Mistrzostwa Europy, Helsingborg, Szwecja: ??? – ???
Eurosport PlayerIpla

23:00 
Mistrzostwa Europy, Helsingborg  Szwecja: ROSJA – SZKOCJA
Ipla


08:00 PGA European Tour – Nedbank Golf Challenge, Sun City, RPA: FINAŁ 
*(od 11:00 w Canal+ Sport HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00 PGA Tour – Mayakoba Golf Classic, Playa del Carmen, Meksyk: FINAŁ 


01:00 NHL: BOSTON BRUINS – WASHINGTON CAPITALS 
sport.tvp.pl


11:55 Serie A – 9. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTO – VANOLI CREMONA 
Eurosport Player

12:30 
Liga ACB – 9. kolejka: BARCA LASSA – MOVISTAR ESTUDIANTES 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

15:30 
Tahincioglu Basketball Super League – 8. kolejka: BEŞIKTAŞ SOMPO SIGORTA – FRUTTI EXTRA BURSASPOR

Komentarz: Krzysztof Sendecki

16:55 
Serie A – 9. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – UMANA REYER VENEZIA 
Eurosport Player

17:25 
Serie A – 9. kolejka: TREVISO – BRESCIA 
Eurosport Player

17:30 
Energa Basket Liga – 8. kolejka: ASSECO ARKA GDYNIA – LEGIA WARSZAWA 


17:55 
Serie A – 9. kolejka: PALLACANESTRO TRIESTE – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA 
Eurosport Player

18:25 
Serie A – 9. kolejka: POMPEA FORTITUDO BOLOGNA – AX ARMANI EXCHANGE MILANO 
Eurosport Player

18:30 
Liga ACB – 9. kolejka: RETABET BILBAO BASKET – REAL MADRYT 

Komentarz: Radosław Spiak

18:55 
Serie A – 9. kolejka: ORIORA PISTOIA – ACQUA S.BERNARDO CANTÙ 
Eurosport Player

20:30 
easyCredit BBL – 8. kolejka: BROSE BAMBERG – RATIOPHARM ULM

Komentarz: Radosław Spiak

20:40 
Serie A – 9. kolejka: VIRTUS ROMA – CARPEGNA PROSCIUTTO BASKET PESARO 
Eurosport Player

21:30 
NBA: SACRAMENTO KINGS – BOSTON CELTICS 

Komentarz: Michał Łopaciński – Kamil Chanas


12:00 ISU GP – Rostelecom Cup, Moskwa, Rosja: CEREMONIA MEDALOWA 
Ipla

13:00 ISU GP – Rostelecom Cup, Moskwa, Rosja: POKAZY MISTRZÓW 
Ipla


12:35 PGNiG Superliga – 11. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

12:55 
PGNiG Superliga – 11. kolejka: TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK – GRUPA AZOTY TARNÓW 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:55 
Liga Mistrzów EHF – 8. kolejka, grupa A: PARIS SAINT-GERMAIN HB – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Marcin Smolarczyk

18:55 
Liga Mistrzów EHF – 8. kolejka, grupa D: KADETTEN SCHAFFHAUSEN – ORLEN WISŁA PŁOCK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Grzegorz Tkaczyk


20:00 International Swimming League, College Park, USA: ZAWODY 
Eurosport PlayerIpla


13:30 Ekstraliga – 9. kolejka: OKS SKRA WARSZAWA – RC ORKAN SOCHACZEW 


14:20 Pro D2 – 11. kolejka: CARCASSONNE – PROVENCE RUGBY 
Eurosport Player


14:40 Plusliga – 5. kolejka: TREFL GDAŃSK – INDYKPOL AZS OLSZTYN 
Polsat Sport HD

17:30 
Plusliga – 5. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 


13:45 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: FINAŁ 


19:45 
Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: FINAŁ 


02:00 UFC Fight Night, Sao Paulo, Brazylia: JAN BŁACHOWICZ – RONALDO SOUZA 
Polsat Sport HD


16:30 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – finał debla: HERBET/MAHUT – KLAASEN/VENUS na żywo
Polsat Sport HD

19:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – finał singla: STEFANOS TSITSIPAS – DOMINIC THIEM na żywo
Polsat Sport HD


11:00 Puchar Świata, Linz, Austria: FINAŁY 
Eurosport Player


16:00 Puchar Świata, Linz, Austria: FINAŁY 
Eurosport Player


08:40 Moto3 – Grand Prix Valencii: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:00 Moto2 – Grand Prix Valencii: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

09:40 MotoGP – Grand Prix Valencii: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:00 Moto3 – Grand Prix Valencii: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

12:20 Moto3 – Grand Prix Valencii: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

14:00 MotoGP – Grand Prix Valencii: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


01:40 FIA WTCR, Makao, Chiny: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

04:10 
FIA WTCR, Makao, Chiny: WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:30 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla

17:00 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
*(od 18:00 również w TVP Sport HD)
Iplasport.tvp.pl
Studio w TVP Sport: Maciej Kurzajewski
Reporterzy w TVP Sport: Maciej Barszczak, Jan Piasecki, Eryk Mełgwa
18:05 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
*(od 18:55 również w TVP Sport HD)
Iplasport.tvp.pl
Komentarz w Eleven Sports 1: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski

20:15 Formuła 1 – Grand Prix Brazylii: STUDIO na żywo
Ipla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:35 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:15 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki