Sport w TV: niedziela – 17 lutego 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Willingen 01:30 Eredivisie – 22. kolejka: SC HEERENVEEN – PSV EINDHOVEN Komentarz: Piotr Przybysz 10:30 Magazyn LA LIGA+  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Willingen


01:30 Eredivisie – 22. kolejka: SC HEERENVEEN – PSV EINDHOVEN
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

10:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00 
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Tomasz Hajto, Roman Kołtoń, Błażej Augustyn, Daniel Łukasik

11:55 
La Liga Santander – 24. kolejka: REAL MADRYT – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

12:10 
Eredivisie – 22. kolejka: AFC AJAX – NAC BREDA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

12:25 
Serie A – 24. kolejka: SPAL 2013 – AFC FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Piotr Czachowski

13:55 
FA Cup – 1/8 Finału: BRISTOL CITY FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

14:30
Eredivisie – 22. kolejka: FC GRONINGEN – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

14:55 
Serie A – 24. kolejka: UDINESE CALCIO – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

14:55
 Serie A – 24. kolejka: GENOA CFC – SS LAZIO na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

15:00 
Bundesliga – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Lubina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Maciej Klimek


15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – MIEDŹ LEGNICA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Lubina)

15:25 Bundesliga – 22. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

16:10 
La Liga Santander – 24. kolejka: VALENCIA CF – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:55 
FA Cup – 1/8 Finału: DONCASTER ROVERS FC – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:30 LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Daria Kabała-Malarz (z Warszawy)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Cezary Olbrycht

17:30 
Serie A – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:50 
Bundesliga – 22. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Ćwiąkała

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 22. kolejka: LEGIA WARSZAWA – CRACOVIA na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)

17:55
Serie A – 23. kolejka: INTER MEDIOLAN – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:25 
La Liga Santander – 24. kolejka: VILLARREAL CF – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

20:00 
Serie A – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Marcin Jaroszewski, Grzegorz Mielcarski, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

20:25 
Serie A – 23. kolejka: SSC NAPOLI – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 La Liga Santander – 24. kolejka: REAL BETIS – DEPORTIVO ALAVES na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKAna żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak – Grzegorz Mielcarski, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

22:30 
Serie A – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:00
1.Liga – 21. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – SK SLAVIA PRAGA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski, Marcin Kalita

23:00
 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Edward Durda, Piotr Laboga, Piotr Domagała


13:50 Mistrzostwa Europy Drużyn Mieszanych, Kopenhaga, Dania: FINAŁ na żywo

Komentarz: Jan Rudziński


18:00 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

21:45 Puchar Świata, Soldier Hollow, USA: SZTAFETA MIESZANA na żywo
*(od 22:00 w Polsat Sport Extra HD)
Eurosport 1 HDIpla


09:30 Puchar Świata, Cogne, Włochy: 10 KM KOBIET ST. KLASYCZNYM na żywo
Ipla

12:15 Puchar Świata, Cogne, Włochy: 15 KM MĘŻCZYZN ST. KLASYCZNYM na żywo
Eurosport 1 HDIpla


11:30 Ekstraklasa – 17. kolejka: AZS US KATOWICE – RED DRAGONS PNIEWY na żywo


05:00 PGA European Tour – ISPS Handa World Super 6, Perth, Australia: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Genesis Open, Pacific Palisades, USA: FINAŁ na żywo


01:00 NHL: TAMPA BAY LIGHTING  – MONTREAL CANADIENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:00 Clasica de Almeria, Hiszpania: WYŚCIG na żywo
Ipla


01:00 NBA All-Star: KONKURS na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Paulina Czarnota-Bojarska – Hubert Radke, Ewelina Kobryn, Wojciech Rogowski
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

15:15
Puchar Niemiec – Finał: BROSE BAMBERG – ALBA BERLIN na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

17:00
 Turkey Cup – Finał: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 
Puchar Polski – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:00 
Puchar Hiszpanii – finał: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


17:35 Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:45 
Halowe Mistrzostwa Polski, Toruń: PODSUMOWANIE 
TVP Sport HD


10:30 
Mistrzostwa Świata, Are, Szwecja: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla

14:00 
Mistrzostwa Świata, Are, Szwecja: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla


08:30 Puchar Świata, Calgary, Kanada: HALFPIPE na żywo
*(o 08:30  w Polsat Sport Extra)
Ipla


11:30 Puchar Świata, Feldberg, Niemcy: SKICROSS na żywo
Ipla


12:45 PGNiG Superliga – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Kalisza)
Reporter: Piotr Bugajny

12:55 
PGNiG Superliga – 18. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – SPR CHROBRY GŁOGÓW na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Kalisza)

13:30
DKB Handball Bundesliga – 21. kolejka: THW KIEL – SC MAGDEBURG na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

18:55 
EHF Liga Mistrzów – grupa B: PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL – PPD ZAGRZEB na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Krzysztof Bandych – Michał Matysik
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula


14:15 Pro D2 – 21. kolejka: MONTAUBAN – CA BRIVE na żywo


14:45 
PlusLiga – 20. kolejka: TREFL GDAŃSK – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30
PlusLiga – 20. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – CUPRUM LUBIN na żywo
Ipla

20:30
Serie A1 – 21. kolejka: CUCINE LUBE CIVITANOVA – AZIMUT LEO SHOES MODENA na żywo
Ipla

23:00
Serie A1 – 21. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – BCC CASTELLANA GROTTE 
Ipla


14:20 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: STUDIO na żywo
*(od 15:05 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Michał Regulski

15:15 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport 1: Marek Rudziński, Igor Błachut
Komentarz w TVP: 
Sebastian Szczęsny, Stanisław Snopek

17:20 Puchar Świata, Willingen, Niemcy: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIpla
Studio w TVP: Maciej Jabłoński
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Michał Regulski


06:00 Puchar Świata, Pjongczang, Korea Południowa: GIGANT RÓWNOLEGŁY na żywo
Ipla


01:30 
Welsh Open, Cardiff, Walia: PÓŁFINAŁ 
Eurosport 1 HDIpla

13:45 
Welsh Open, Cardiff, Walia: FINAŁ na żywo
Ipla

19:45
 Welsh Open, Cardiff, Walia: FINAŁ na żywo
Ipla


10:45 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 


15:30 ATP World Tour 500, Rotterdam, Holandia – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla

inne
00:15 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


00:00
(nd/pn) Magazyn SPORT NEWS+
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam