Sport w TV: niedziela – 17 stycznia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 19. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER UNITED FC 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  *(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv) Studio: Bożydar […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 19. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER UNITED FC


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Dominik Nowak, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto

11:55 Puchar Króla – 1/16 finału: RCD ESPANYOL – CA OSASUNA na żywo


12:25 Serie A – 18. kolejka: SSC NAPOLI – ACF FIORENTINA 
Ipla
Komentarz w Eleven: Michał Mitrut – Piotr Czachowski
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz

12:55
Premiership – 24. kolejka: MOTHERWELL FC – RANGERS FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Przemysław Łągożny

14:55 Premier League – 19. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Grzegorz Kaczmarczyk

14:55 Serie A – 18. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – PARMA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

14:55 Serie A – 18. kolejka: FC CROTONE – BENEVENTO CALCIO 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk

15:00 Bundesliga – 16. kolejka: STUDIO 
*(również o 17:30)
Ipla
Studio: Mateusz Majak

15:25 Bundesliga – 16. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Michał Wszołek – Michał Świrkula
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Zając

15:55 Puchar Króla – 1/16 finału: CDA NAVALCARNERO – SD EIBAR na żywo
*(o 20:05  w TVP Sport HD)

Komentarz: Michał Zawacki

16:40 Eredivisie – 17. kolejka: AFC AJAX – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Piotr Kobierecki

16:55 Ligue 1 – 20. kolejka: LILLE OSC – STADE RENNAIS FC 
Ipla
Komentarz w Canal+: Tomasz Smokowski – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski

17:00 Magazyn BITWA O ANGLIĘ na żywo
*(również o 19:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Domagała – Rafał Nahorny, Kamil Kosowski

17:25 Premier League – 19. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 1: Szymon Przedpełski

17:55 Bundesliga – 16. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – FC SCHALKE 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

17:55 Serie A – 18. kolejka: ATALANTA BC – GENOA CFC 
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

18:25
1. liga – 15. kolejka: FC BANIK OSTRAWA – AC SPARTA PRAGA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

18:55 Puchar Króla – 1/16 finału: AD ALCORCON – VALENCIA CF na żywo
*(2. połowa w TVP Sport HD)

Komentarz: Hubert Bugaj

20:00 Superpuchar Hiszpanii – finał: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

20:10 Premier League – 19. kolejka: MANCHESTER CITY FC – CRYSTAL PALACE FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

20:40 Serie A – 18. kolejka: INTER MEDIOLAN – JUVENTUS FC 
Ipla
Komentarz w Eleven: Piotr Dumanowski – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk

20:55 Ligue 1 – 20. kolejka: OLYMPIQUE LYON – FC METZ 
Ipla
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski

20:55 Superpuchar Hiszpanii – finał: FC BARCELONA – ATHLETIC BILBAO na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 3: Bartłomiej Płonka

23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Edward Durda, Rafał Dębiński

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


12:30 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komnetarz w Polsacie Sport Extra: Piotr Merchelski
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Gułajewski – Mateusz Stóf

14:45 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras


09:00 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 1. ŚLIZG DWÓJEK KOBIET 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka

10:30 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 2. ŚLIZG DWÓJEK KOBIET 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka

13:05 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 2. ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka

14:30 Puchar Świata, Sankt Moritz, Szwajcaria: 2. ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN
Ipla
Komentarz: Adam Łuczka


17:00 Europejska Liga World of Tanks – turniej finałowy: DZIEŃ 7 
sport.tvp.pl



14:25 Statscore Futsal Ekstraklasa – 19. kolejka: AZS UW WILANÓW – CLEAREX CHORZÓW 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda


20:00 PGA Tour – Sony Open in Hawaii, Honolulu, Hawaje: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


09:50 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: KONKURS SKOKÓW 
Eurosport Player

13:10 Puchar Świata, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KM 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych


11:00 Basketball Super League – 17. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – BEŞIKTAŞ SOMPO JAPAN 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:15 Basketball Super League – 17. kolejka: TÜRK TELEKOM – ANADOLU EFES 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

15:30 Basketball Super League – 17. kolejka: BAHÇEŞEHIR KOLEJI – DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 

Komentarz: Radosław Spiak

17:30 Energa Basket Liga – 22. kolejka: LEGIA WARSZAWA – ANWIL WŁOCŁAWEK 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Warszawy)

18:00 Liga ACB – 20. kolejka: BARCA LASSA – MOVISTAR ESTUDIANTES 

Komentarz: Jakub Ryś

20:15 Basketball Super League – 17. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – GAZIANTEP BASKETBOL 

Komentarz: Jakub Ryś

21:00 NBA: DALLAS MAVERICKS – CHICAGO BULLS 

Komentarz: Michał Łopaciński – Radosław Hyży


11:30 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1500 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

12:15 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1500 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

13:05 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 5000 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

13:55 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 10000 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

15:30 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M KOBIET (SPRINT) 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

15:50 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M MĘŻCZYZN (SPRINT) 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

16:30 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1000 M KOBIET (SPRINT) 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś

17:05 Mistrzostwa Europy, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1000 M MĘŻCZYZN (SPRINT) 
Eurosport Player
Komentarz: Marcin Lepa – Katarzyna Bachleda-Curuś


09:05 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET

Komentarz: Witold Domański

10:10 Puchar Świata, Flachau, Austria: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 

Komentarz: Dariusz Urbanowicz

12:05 Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA KOBIET

Komentarz: Witold Domański

13:15 Puchar Świata, Flachau, Austria: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 

Komentarz: Dariusz Urbanowicz


17:00 Puchar Świata, Jarosław, Rosja: SKOKI DRUŻYNOWE 
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 2: Adam Probosz
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


11:50 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa D: HC KUBAN KRASNODAR – HC DUNAREA BRAILA 


13:10
PGNiG Superliga – 11. kolejka: MŁYNY STOISŁAW KOSZALIN – MKS ZAGŁĘBIE LUBIN 

Komentarz: Maciej Iwański

15:50 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa. grupa B: BREST BRETAGNE HANDBALL – BUDUCNOST 


15:50 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa B: MKS PERŁA LUBLIN – HANDBALL CLUB LADA 

Komentarz: Iwona Niedźwiedź

17:50 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa D: FLEURY LOIRET HANDBALL – SIOFOK KC 


18:00 Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt – faza grupowa, grupa B: TUNEZJA – BRAZYLIA 

Komentarz: Mateusz Kirpsza – Adrian Kozioł

20:30 Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt – faza grupowa, grupa B: POLSKA – HISZPANIA 

Komentarz: Patryk Banaszkiewicz – Kamil Wlazło


10:05 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: 1. ŚLIZG KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda

11:25 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: 2. ŚLIZG KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda


14:45 PlusLiga – 1. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur

17:30 PlusLiga – 21. kolejka: GKS KATOWICE – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz (z Katowic)

18:00 SuperLega – 19. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – ALLIANZ MILANO 

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz

20:30 PlusLiga – 21. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – MKS BĘDZIN 
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz


10:25 Puchar Świata, Zakopane: MELDUNEK
*(również o 12:40)

Studio: Marcin Rams (z Zakopanego)

15:05 Puchar Świata, Zakopane: STUDIO

Studio: Maciej Kurzajewski (z Zakopanego)
Reporterzy: Sebastian Parfjanowicz, Sebastian Szczęsny, Filip Czyszanowski, Marcin Rams, Patryk Pancewicz, Michał Chmielewski, Paweł Baran, Mateusz Leleń

15:45 Puchar Świata, Zakopane: STUDIO
*(również o 17:45)

Studio: Michał Korościel – Jakub Pieczatowski
Reporterzy: Kacper Merk,  Jakub Kot

16:00 Puchar Świata, Zakopane: KONKURS INDYWIDUALNY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek (z Zakopanego)
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski – Piotr Szymczuk

20:10 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Janusz Pindera, Krzysztof Rawa


13:45 Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
*(do 17:00)
Eurosport Player

19:45 Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
*(do 23:30)
Eurosport Player


20:25 Magazyn TRZECI WIRAŻ 

Redakcja: Marcin Majewski


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:30)
Eurosport Player

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki