Sport w TV: niedziela – 18 października 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 5. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – WEST HAM UNITED FC 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Daria Kabała-Malarz, Michał Kołodziejczyk […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 5. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – WEST HAM UNITED FC


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz, Michał Kołodziejczyk – Mateusz Borek, Jacek Kurowski, Piotr Żelazny

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Marcin Feddek, Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński, Radosław Majewski, Tomasz Hajto

11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 LaLiga Santander – 6. kolejka: SD EIBAR – CA OSASUNA 

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

12:10 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Gabriel Rogaczewski

12:10 Eredivisie – 5. kolejka: FEYENOORD – SPARTA ROTTERDAM 
Ipla

12:25 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WISŁA PŁOCK – ŚLĄSK WROCŁAW 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza – Kamil Aleksandrowicz

12:25 Serie A – 4. kolejka: BOLOGNA FC – US SASSUOLO CALCIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

12:55 Premier League – 4. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

13:25 2. Bundesliga – 4. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – SSV JAHN REGENSBURG 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

13:55 LaLiga Santander – 6. kolejka: ATHLETIC BILBAO – UD LEVANTE 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

14:00 Fortuna 1. Liga – 9. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – GKS BEŁCHATÓW 
Ipla

14:25 Eredivisie – 5. kolejka: AFC AJAX – SC HEERENVEEN 
Ipla

14:40 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Mielca)
Reporterzy: Maciej Klimek, Szymon Ratajczak

14:55 Premier League – 5. kolejka: CRYSTAL PALACE FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

14:55 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – WISŁA KRAKÓW 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Mielca)
Komentarz w Radio Gol 1: Leszek Urban


14:55 Serie A – 4. kolejka: TORINO FC – CAGLIARI CALCIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

14:55 Serie A – 4. kolejka: SPEZIA CALCIO – ACF FIORENTINA 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:25 Bundesliga – 4. kolejka: 1. FC KÖLN – EINTRACHT FRANKFURT 

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

15:25 II liga – 9. kolejka: BYTOVIA BYTÓW – WIGRY SUWAŁKI 

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Tomasz Kafarski (z Bytowa)

15:55 LaLiga Santander – 6. kolejka: VILLARREAL CF – VALENCIA CF 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

16:40 Eredivisie – 5. kolejka: PEC ZWOLLE – PSV EINDHOVEN 
Ipla

17:00 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Daria Kabała-Malarz – Kazimierz Węgrzyn (z Warszawy)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Michał Wodziński

17:00 Bundesliga – 4. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

17:25 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 

Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Warszawy)
Komentarz w Radio Gol 1: Patryk Banaszkiewicz

17:25 Premier League – 5. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – WEST HAM UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Kamil Kosowski
Komentarz w Radio Gol 2: Tomasz Nabiałkowski

17:55 Bundesliga – 4. kolejka: FC SCHALKE 04 – 1. FC UNION BERLIN 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:55 Serie A – 4. kolejka: UDINESE CALCIO – PARMA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

17:55 Eliteserien – 21. kolejka: STABÆK FOTBALL – AALESUNDS FK 


17:55 Eliteserien – 21. kolejka: FK HAUGESUND – SARPSBORG 08 


17:55 Eliteserien – 21. kolejka: STRØMSGODSET IF – IK START 


17:55 Eliteserien – 21. kolejka: KRISTIANSUND BK – ROSENBORG BK 


18:25 LaLiga Santander – 6. kolejka: CD ALAVES – ELCHE CF 

Komentarz: Michał Kornacki – Tomasz Ćwiąkała

18:25 LaLiga Santander – 6. kolejka: SD HUESCA – REAL VALLADOLID 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Maciej Murawski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:00 Serie A – 4. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Dominik Mucha

20:10 Premier League – 5. kolejka: LEICESTER CITY FC – ASTON VILLA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

20:25 Eliteserien – 21. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – VÅLERENGA FOTBALL 


20:40 Serie A – 4. kolejka: AS ROMA – BENEVENTO CALCIO 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek

20:55 LaLiga Santander – 6. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – REAL SOCIEDAD 

Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Leszek Orłowski
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk

20:55 Liga NOS – 4. kolejka: RIO AVE FC – SL BENFICA 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Bogusław Leśnodorski
Gość: Taras Romańczuk

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn SPORT+
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Piotr Laboga Edward Durda, Tomasz Lipiński


19:00 BWF World Tour, Odense, Dania: MECZE FINAŁOWE
*(również o 23:30)
Ipla
Komentarz: Janusz Pindera


04:00 Gala Boksu, Las Vegas, USA: WASYL ŁOMACZENKO – TEOFIMO LOPEZ 
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Kostyra – Przemysław Saleta


14:00 PGA European Tour – Scottish Championship, Fife, Szkocja: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

23:00 PGA Tour – THE CJ CUP @ SHADOW CREEK, Las Vegas, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


11:30 Puchar Świata, Ljubljana, Słowenia: ZAWODY 
*(o 17:15  w Eurosport 1 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych


09:45 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 16 
*(do 16:45)
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

09:55 Wyścig dookoła Flandrii, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
*(o 21:25  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Igor Błąchut – Dariusz Baranowski
15:45 Wyścig dookoła Flandrii, Belgia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player


12:00 Basketball Super League – 4. kolejka: ANADOLU EFES – BAHÇEŞEHIR KOLEJI 

Komentarz: Jakub Ryś


17:30 Energa Basket Liga – 9. kolejka: POLSKI CUKIER TORUŃ – ANWIL WŁOCŁAWEK


18:25 Liga ACB – 6. kolejka: TD SYSTEMS BASKONIA – BARCA 
*(o 22:10  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski
Komentarz w Sportklubie: Krzysztof Sendecki

20:00 Liga ACB – 6. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – UNICAJA 

Komentarz: Radosław Spiak

20:25 Puchar Niemiec – faza grupowa, grupa D: BAYERN MONACHIUM – MEDI BAYREUTH 

Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz


10:00 Puchar Świata, Sölden, Austria: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Witold Domański

13:00 Puchar Świata, Sölden, Austria: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Witold Domański


15:55 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa, grupa B: BREST BRETAGNE HANDBALL – CSKA MOSKWA na żywo
Eurosport Player


13:35 Liqui Moly Handball Bundesliga – 4. kolejka: THW KIEL – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński, Piotr Bugajny

16:25 Liqui Moly Handball Bundesliga – 4. kolejka: FRISCH AUF! GÖPPINGEN – HC ERLANGEN 

Komentarz: Tomasz Górski


14:45 PlusLiga – 8. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – GKS KATOWICE 
Polsat Sport HD

17:30 Tauron 1. liga – 15. kolejka: ZAKSA STRZELCE OPOLSKIE – EWINNER GWARDIA WROCŁAW 
Polsat Sport HD

21:00
SuperLega – 6. kolejka: ITAS TRENTINO – SIR SAFETY CONAD PERUGIA 


10:35 Letnie Mistrzostwa Polski, Szczyrk: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Rams (ze Szczyrku)
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Anna Kozińska

10:55 Letnie Mistrzostwa Polski, Szczyrk: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo

Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny (ze Szczyrku)


14:15 English Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
*(do 17:00)
Eurosport Player

19:45 English Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
*(do 23:00)
Eurosport Player


15:30 ATP World Tour 500, Sankt Petersburg, Rosja – finał: BORNA CORIC – ANDREY RUBLEV 
Ipla

21:30 
Ultimate Tennis Showdown, Antwerpia, Belgia – finał: RICHARD GASQUET – ALEX DE MINAUR 
Eurosport Player


18:00 LOTTO Superliga – 10. kolejka: DOJLIDY BIAŁYSTOK – LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA BYDGOSZCZ na żywo

Komentarz: Radosław Gielo


10:00 Moto3 – Grand Prix Aragonii: ROZGRZEWKA 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:30 Moto2 – Grand Prix Aragonii: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Brands Hatch: WYŚCIGI 
*(do 18:00)
Eurosport Player

11:00 MotoGP – Grand Prix Aragonii: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: SUPERPOLE 
*(o 19:50  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

12:00 Moto3 – Grand Prix Aragonii: WYŚCIG 
Ipla

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Lommel, Belgia: WYŚCIG 1 MX2 
*(o 17:45  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Lommel, Belgia: WYŚCIG 1 MXGP 
*(o 18:15  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

13:20 Moto2 – Grand Prix Aragonii: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:25 Mistrzostwa Świata Supersport, Portimao, Portugalia: WYŚCIG 2 
*(o 20:55  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

14:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Portimao, Portugalia: WYŚCIG 2 
*(o 20:20  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:00 MotoGP – Grand Prix Aragonii: WYŚCIG 
*(o 02:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Lommel, Belgia: WYŚCIG 2 MX2 
*(o 18:45  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Lommel, Belgia: WYŚCIG 2 MXGP 
*(o 19:15  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

16:10 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Portimao, Portugalia: WYŚCIG 1 
Eurosport Player


23:30 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Brands Hatch: WYŚCIG 2

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

00:00 (nd/pon) Mistrzostwa Wielkiej Brytanii, Brands Hatch: WYŚCIG 3

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski


02:00 Virgin Australia Supercars Championship, Bathurst, Australia: WYŚCIG na żywo
*(od 06:00 również w Motowizja HD, do 09:10)

Komentarz w Sportklubie: Marcin Grzywacz

09:00 FIA WTCR, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac

09:05 FIA Formula Regional European, Monza, Włochy: WYŚCIG 2 na żywo


10:05 DTM, Heusden-Zolder, Belgia: STUDIO na żywo
*(również o 10:55)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

10:25 DTM, Heusden-Zolder, Belgia: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

12:00 FIA WTCR, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac

13:00 DTM, Heusden-Zolder, Belgia: STUDIO na żywo
*(również o 14:35)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

13:00 ADAC GT Masters, Red Bull Ring, Austria: WYŚCIG 2 na żywo


13:25 DTM, Heusden-Zolder, Belgia: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

14:45 FIA Formula Regional European, Monza, Włochy: WYŚCIG 3 na żywo


16:00 GT Open, Spa, Belgia: WYŚCIG 2 na żywo


16:00 FIA WTCR, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG 3 na żywo
*(o 17:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Gac

20:30 NASCAR, Kansas City, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Szymon Twórz – Krzysztof Woźniak

23:30 FIA World Rallycross Championship, Barcelona, Hiszpania: ZAWODY 
Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski


18:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:00)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki