Sport w TV: niedziela – 19 lipca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:25 Major League Soccer – 20. kolejka: ORLANDO CITY SC – NEW YORK […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:25 Major League Soccer – 20. kolejka: ORLANDO CITY SC – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport 2 HD

09:50
Mecz Towarzyski: FC ST. PAULI – RAYO VALLECANO premiera.200
Polsat Sport Extra HD


12:30
Premier Liha – 1. kolejka: ZENIT ST PETERSBURG – DINAMO MOSKWA na żywo
Polsat Sport NewsNTV Russia
Komentarz w Polsat Sport News: Cezary Kowalski 


15:00
Mecz Towarzyski: BORUSSIA MONCHENGLADBACH – STANDARD LIEGE na żywo
Sport 1 Germany

15:10 T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Cezary Olbrycht


15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 1. kolejka: KORONA KIELCE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOKna żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Kazimierz Węgrzyn (z Kielc)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Cezary Olbrycht


15:55 Premier Liha – 1. kolejka: SZACHTAR DONIECK – FK OLEKSANDRIA na żywo
Polsat Sport News

17:35
T-Mobile Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki (z Wrocławia)
Reporterzy: Michał Wodziński, Filip Surma


17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 1. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki (z Wrocławia)
Reporterzy: Michał Wodziński, Filip Surma


19:30
Mecz Towarzyski: MSV DUISBURG – FC PORTO premiera.200
Polsat Sport News

19:45 Mistrzostwa Europy U19 – finał: HISZPANIA – ROSJA na żywo

Eurosport HD Eurosport DE

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HD
Studio: Tomasz Smokowski – Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski

21:30 Mecz Towarzyski: SC FREIBURG – MALAGA CF premiera.200
Polsat Sport News

23:00 
Premier Liga – 1. kolejka: METALURG DONIECK – DYNAMO KIJÓW premiera.200
Polsat Sport News

golf
12:00 The Open Championship 2015: DZIEŃ 4 na żywo
Polsat Sport Extra HDBBC One HD
Komentarz w Polsat Sport Extra: Jacek Person, Tomasz Tomaszewski

jeździectwo
13:15 Liga Mistrzów, Jakubowice, Polska: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDTVP Regionalnasport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Jakubowic)

judo
14:00 Grand Prix, Tyumen, Rosja: DZIEŃ 2 na żywo
Fightklub

kolarstwo szosowe
13:45 Magazyn LEMOND ON TOUR na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

14:05 
Tour de France: ETAP 15 na żywo
(od 15:00 w Das Erste, od 14:50 w France 2 HD, od 13:50 w France 3)
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1ITV 4
ČT SportFrance 2 HDFrance 3S4C
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski

17:30 
Magazyn LEMOND ON TOUR
 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Adam Probosz

koszykówka
17:50 Mecz Towarzyski: MARCIN GORTAT TEAM – WOJSKO POLSKIE 2015 na żywo
sport.tvp.pl

koszykówka kobiet
23:55 Liga WNBA – faza zasadnicza: CHICAGO SKY – SAN ANTONIO STARS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Katarzyna Dulnik

lekkoatletyka
09:00 Młodzieżowe Mistrzostwa Świata, Cali, Kolumbia: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Paweł Ulbrych, Marek Szewczyk

11:00 Młodzieżowe Mistrzostwa Świata, Cali, Kolumbia: ZAWODY premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych, Marek Szewczyk

19:30 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport Extra HD

21:55 Młodzieżowe Mistrzostwa Świata, Cali, Kolumbia: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Paweł Ulbrych, Igor Błachut

piłka nożna plażowa
17:50 Mistrzostwa Świata – mecz o 3. miejsce: WŁOCHY – ROSJA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl Eurosport 2 HD
Komentarz w TVP: Szymon Borczuch
Komentarz w Eurosporcie 2: Michał Zawacki


19:20 Mistrzostwa Świata – finał: TAHITI – PORTUGALIA na żywo

TVP Sport HD sport.tvp.pl Eurosport 2 HD
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski
Komentarz w Eurosporcie 2: Julian Kowalski

rzutki
17:00 World Matchplay, Blackpool, Wielka Brytania: 1/16 FINAŁU na żywo
Sport 1 Germany

siatkówka kobiet
02:00 World Grand Prix – grupa 1: CHINY – USA premiera.200
Polsat Sport Extra HD


09:07 World Grand Prix – grupa 1: DOMINIKANA – TURCJA premiera.200
Polsat Sport News

siatkówka mężczyzn
13:00 Liga Światowa – turniej finałowy: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur, Wojciech Drzyzga, Ryszard Bosek, Krzysztof Ignaczak
Reporter: Marcin Lepa


14:20 Liga Światowa – turniej finałowy, mecz o 3. miejsce: USA – POLSKA na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat HD
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Rio de Janeiro)

16:30 Liga Światowa – turniej finałowy, finał: SERBIA – FRANCJA na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport NewsNTV Spor
Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski (z Rio de Janeiro)

18:30 Liga Światowa – turniej finałowy: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur, Wojciech Drzyzga, Ryszard Bosek, Krzysztof Ignaczak
Reporter: Marcin Lepa

19:00 
Liga Światowa – turniej finałowy: CEREMONIA MEDALOWA na żywo
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Rio de Janeiro)

siatkówka plażowa kobiet
15:30 Plaża Open, Łódź: FINAŁ na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bartosz Heller (z Łodzi)
Reporter: Robert El Gendy

siatkówka plażowa mężczyzn
16:30 Plaża Open, Łódź: FINAŁ na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bartosz Heller (z Łodzi)
Reporter: Robert El Gendy

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

szermierka
16:05 Mistrzostwa Świata, Moskwa, Rosja: DZIEŃ 6 na żywo
*(od 17:45 w Eurosport)
Eurosport HDEurosport DERai sport 2Rossiya 2
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Bogdan Chruścicki

tenis
11:00 ITS Cup 2015, Ołomuniec, Czechy – Finał: BARBORA KREJCIKOVA – PETRA CETKOVSKA na żywo
ČT Sport


11:00 Puchar Davisa, II grupa – II runda: TURCJA – BIAŁORUŚ na-żywo
NTV Spor


12:45 Puchar Davisa, I strefa europejsko-afrykańska – II runda: POLSKA – UKRAINA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Tomasz Wolfke – Filip Urban (ze Szczecina)
Studio: Bartek Ignacik – Maciej Synówka (ze Szczecina)
Reporter: Sonia Śledź


13:15 ATP Tour, Poznań, Polska – Finał: PABLO CARRENO BUSTA – RADU ALBOT na żywo
*(o 21:00 premiera.200 w TVP Sport HD)

sport.tvp.plTVP-Sport-HD
Komentarz: Michał Regulski (z Poznania)

13:25 Puchar Davisa – 1/4 Finału: WIELKA BRYTANIA – FRANCJA na-żywo
nSport+ HDBBC Two HDSupertennis HDTRT 3 Spor
Komentarz w Nsport: Żelisław Żyżyński

16:00
WTA Tour, Bukareszt, Rumunia – Finał: SARA ERANI – ANNA SCHMIEDLOVA na-żywo
Supertennis HD

20:00 
WTA Tour, Båstad, Szwecja –  Finał: JOHANNA LARSSON – MONA BARTHEL premiera.200
Supertennis HD

triathlon
11:00 Magazyn TRIATHLON CHALLENGE ROT premiera.200
Sportklub

wyścigi motocyklowe
14:30 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Suberbike, GP Brands Hatch: I WYŚCIG na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak

15:15 Mistrzostwa Świata Suberbike, Laguna Seca, USA: KWALIFIKACJE SUPERPOLE premiera.200
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak

17:25 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Suberbike, GP Brands Hatch: II WYŚCIG na-żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak

23:00 Mistrzostwa Świata Suberbike, Laguna Seca, USA: I WYŚCIG premiera.200
Eurosport HD Eurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Sławomir Szymczak

23:30 Mistrzostwa Świata Suberbike, Laguna Seca, USA: II WYŚCIG na-żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Sławomir Szymczak

żużel
16:30 PGE Ekstraliga: WSTĘP DO MECZU na-żywo
nSport+ HD
Studio: Gabriel Waliszko (z Torunia)
Reporter: Filip Adamus


16:55 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: KS TORUŃ – MONEYmakesMONEY.pl STAL GORZÓW WLKP. na-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła (z Torunia)
Reporter: Filip Adamus


19:00 PGE Ekstraliga: WSTĘP DO MECZU na-żywo
nSport+ HD
Studio: Michał Łopaciński (z Zielonej Góry)
Reporter: Łukasz Benz

19:25
PGE Ekstraliga – 8. kolejka: SPAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA – BETARD SPARTA WROCŁAWna-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Olkowicz (z Zielonej Góry)
Reporter: Łukasz Benz


21:45 Magazyn PGE EKSTRALIGI na-żywo
nSport+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Dawid Cach, Jakub Zegarowski, Sebastian Muraszewski, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA