Sport w TV: niedziela – 19 lipca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA FA Cup – 1/2 finału: MANCHESTER UNITED FC – CHELSEA FC 02:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa F: PORTLAND TIMBERS – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA FA Cup – 1/2 finału: MANCHESTER UNITED FC – CHELSEA FC


02:00 Major League Soccer – runda grupowa, grupa F: PORTLAND TIMBERS – HOUSTON DYNAMO 
Ipla

04:30 Major League Soccer – runda grupowa, grupa F: LOS ANGELES FC – LA GALAXY 
Ipla

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Dariusz Mioduski, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, Aleksandar Vuković

11:25 A-League – 29. kolejka: BRISBANE ROAR FC – ADELAIDE UNITED 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

12:30 Fortuna 1. Liga – 33. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – PUSZCZA NIEPOŁOMICE na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:00 II Liga – 33. kolejka: RESOVIA – WIDZEW ŁÓDŹ na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

14:55 Premier League – 37. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:55 Championship – 45. kolejka: DERBY COUNTY FC – LEEDS UNITED FC 
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński, Sebastian Chabiniak

15:00 Fortuna 1. Liga – 33. kolejka: RADOMIAK RADOM – MIEDŹ LEGNICA na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:30 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: MULTILIGA+ 
*(do 21:55)
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Michał Żewłakow, Tomasz Wieszczycki, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski

16:55 Premier League – 37. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – LEICESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

16:55 LaLiga Santander – 38. kolejka: FC BARCELONA – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:00 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: STUDIO 

Studio: Rafał Patyra – Maciej Szczęsny, Sebastian Mila, Andrzej Strejlau

17:10 Serie A – 34. kolejka: PARMA CALCIO – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: LEGIA WARSZAWA – POGOŃ SZCZECIN 

Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: PIAST GLIWICE – CRACOVIA 

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski
Reporterzy: 
Cezary Olbrycht, Michał Wodziński

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECHIA GDAŃSK 

Komentarz w Canal+ Now: Filip Surma – Wojciech Jagoda
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Robert Podoliński
Reporterzy w Canal+ Now: Paulina Bojarska, Adam Westfal

17:25 PKO BP Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: LECH POZNAŃ – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 

Komentarz: Rafał Wolski – Maciej Murawski
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Mariusz Wróblewski

17:30 Fortuna 1. Liga – 33. kolejka: GKS 1962 JASTRZĘBIE – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:40 II Liga – 33. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – STAL RZESZÓW na żywo
sport.tvp.pl

17:55 Eliteserien – 9. kolejka: AALESUNDS FK – STABÆK FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 9. kolejka: KRISTIANSUND BK – VÅLERENGA FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 9. kolejka: SARPSBORG 08 – ODDS BK 


17:55 Eliteserien – 9. kolejka: ROSENBORG BK – SANDEFJORD FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 9. kolejka: STROMSGODSET IF – MOLDE FK 


18:25 LaLiga Santander – 38. kolejka: 
REAL VALLADOLID – REAL BETIS BALOMPIE na żywo


18:30 FA Cup – 1/2 finału: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Michał Zachodny

18:55 FA Cup – 1/2 finału: MANCHESTER UNITED FC – CHELSEA FC 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:25 Serie A – 34. kolejka: SSC NAPOLI – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:15 Magazyn GOL 

Studio: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch – Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow

20:25 Eliteserien – 9. kolejka: SK BRANN – IK START 


20:55 LaLiga Santander – 38. kolejka: CD LEGANES – REAL MADRYT CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

20:55 LaLiga Santander – 38. kolejka: SEVILLA FC – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

20:55 LaLiga Santander – 38. kolejka: 
CA OSASUNA – RCD MALLORCA na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Wojciech Jagoda

20:55 LaLiga Santander – 38. kolejka: RCD ESPANYOL – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński

20:55 LaLiga Santander – 38. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:55 LaLiga Santander – 38. kolejka: GRANADA CF – ATHLETIC BILBAO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

20:55 LaLiga Santander – 38. kolejka: VILLARREAL CF – SD EIBAR

Komentarz: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

21:40 Serie A – 34. kolejka: AS ROMA – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki

23:00 LaLiga Santander – 38. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

00:00 (nd/pon) Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Leszek Orłowski, Grzegorz Kaczmarczyk


15:00 Wirtualne Tour de France, Francja: ETAP 6 na żywo
Ipla

18:00 FIFA20 Summer Cup EU: DZIEŃ 3 


21:00 PGA Tour – The Memorial Tournament, Dublin, USA: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


19:00 NBA Classic Games: SUPER SONICS – PHOENIX SUNS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz


00:10 World Matchplay, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 

Komentarz: Kacper Merk

19:00 World Matchplay, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo

Komentarz: Kacper Merk


02:00 UFC Fight Night, Abu Zabi, ZEA: DEIVESON FIGUEIREDO – JOSEPH BENAVIDEZ na żywo 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


10:00 Mistrzostwa Polski, Bytom: MECZ FINAŁOWY KOBIET 
*(do 12:00)
Ipla

12:00 Mistrzostwa Polski, Bytom: MECZE FINAŁOWY MĘŻCZYZN 
*(do 14:30)
Ipla

13:15 Bett1ACES, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 6 na żywo
*(do 20:00)
Ipla


15:55 Tor Służewiec 2020: DERBY 

Komentarz: Jarosław Idzi
Reporter: Anna Kozińska


08:20 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

08:50 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:20 Moto2 – Grand Prix Hiszpanii: ROZGRZEWKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:00 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:20 Moto2 – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


04:10 Virgin Australia Supercars Championship, Winton, Australia: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz w Sportklub: Marcin Grzywacz

06:35 Virgin Australia Supercars Championship, Winton, Australia: WYŚCIG 3 na żywo

Komentarz w Sportklub: Marcin Grzywacz

09:45 Formuła 3 – Grand Prix Węgier: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

10:40 European Le Mans Series, Le Castellet, Francja: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak

11:10 Formuła 2 – Grand Prix Węgier: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Krystian Sobierajski

12:15 Porsche Supercup, Budapeszt, Węgry: WYŚCIG na żywo
Ipla

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
*(również o 17:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński, Aldona Marciniak

15:05 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

21:00 NASCAR, Fort Worth, USA: WYŚCIG na żywo


14:00 eWinner 1. Liga – 2. kolejka: UNIA TARNÓW – EWINNER APATOR TORUŃ 

Komentarz: Edward Durda


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:10 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki