Sport w TV: niedziela – 2 grudnia 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – grupa A: POLSKA – DANIA 10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Roman Kołtoń – Dariusz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – grupa A: POLSKA – DANIA


10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Roman Kołtoń – Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk, Cezary Kowalski, Jacek Gmoch

11:00 
Mistrzostwa Europy 2020: LOSOWANIE ELIMINACJI – STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow (z Warszawy)
Studio: Rafał Patyra – Robert Podoliński (z Dublina)
Reporterzy: Szymon Borczuch, Radosław Przybysz


11:50 
Mistrzostwa Europy 2020: LOSOWANIE ELIMINACJI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plPolsat Sport HDIpla
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski (z Dublina)
Komentarz w Polsacie Sport: Bożydar Iwanow, Marcin Feddek 
(z Dublina)

11:55
 La Liga Santander – 14. kolejka: REAL BETIS – REAL SOCIEDAD na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

12:00 
Serie A – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

12:25 
Serie A – 14. kolejka: AC MILAN – FC PARMA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

12:30 
Bitwa o Anglię: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

12:30 
Fortuna 1. Liga – 21. kolejka:WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Opola)
Reporter: Grzegorz Milko

12:40 
Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: ODRA OPOLE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński (z Opola)

12:55 Premier League – 14. kolejka: CHELSEA FC – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Tomasz Wieszczycki

13:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Roman Kołtoń – Dariusz Dziekanowski, Dariusz Wdowczyk, Cezary Kowalski, Jacek Gmoch

13:00 
Mistrzostwa Europy 2020: LOSOWANIE ELIMINACJI – STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Marcin Żewłakow (z Warszawy)
Studio: Rafał Patyra – Robert Podoliński (z Dublina)
Reporterzy: Szymon Borczuch, Radosław Przybysz


13:25 
2.Bundesliga – 15. kolejka: FC MAGDEBURG – VFL BOCHUM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

14:25
Eredivisie – 14. kolejka: FEYENNORD – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:30 
Serie A – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Bitwa o AnglięSTUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

14:55
Serie A – 14. kolejka: TORINO FC – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 
Serie A – 14. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – UDINESE CALCIO na żywo

Komentarz: Julian Kowalski

15:00 Premier League – 14. kolejka: ARSENAL FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Sosnowca)
Reporterzy: Adam Westfal, Cezary Olbrycht

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (z Sosnowca)

15:25 
Bundesliga – 13. kolejka: RB LEIPZIG – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:10 
La Liga Santander – 14. kolejka: GIRONA FC – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

17:00 
Bundesliga – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:00
Tipico Bundesliga – 16. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – CASHPOINT SCR ALTACH 

Komentarz: Adam Kotleszka

17:05
Bitwa o AnglięSTUDIO na żywo

Studio: Piotr Domagała – Kamil Kosowski

17:10 
Premier League – 14. kolejka: LIVERPOOL FC – EVERTON FC na żywo
*(o 20:00  w Canal+ 4K)

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

17:40 Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka:WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Michał Wodziński

17:55
 Lotto Ekstraklasa – 17. kolejka: CRACOVIA – LECH POZNAŃ na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

17:55
Bundesliga – 13. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

17:55
Serie A – 14. kolejka: CHIEVO WERONA – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

18:25 
La Liga Santander – 14. kolejka: FC BARCELONA – VILLARREAL CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

19:30
 Eredivisie – 14. kolejka: AFC AJAX – ADO DEN HAAG 
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Zbigniew Smółka, Grzegorz Mielcarski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:00 Serie A – 14. kolejka:STUDIO na żywo
Ipla


20:25
Serie A – 14. kolejka: AS ROMA – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:40
La Liga Santander – 14. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Krzysztof Przytuła

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Grzegorz Mielcarski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

22:30
 Serie A – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Piotr Laboga, Bartosz Gleń, Edward Durda


08:30 BWF World Tour – VICTOR Korea Masters 2018: FINAŁY na żywo
*(do 11:50)
Ipla

12:45 
BWF World Tour – VICTOR Korea Masters 2018: FINAŁY na żywo
*(do 13:30)
Ipla


11:50 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: POJEDYNCZA SZTAFETA MIESZANA na żywo
IplaEurosport 1 HDIpla

14:20 
Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: SZTAFETA MIESZANA na żywo
IplaEurosport 1 HDIpla


09:25 
Ski Classics, Livigno, Włochy: PROLOG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner

10:10 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: 10 KM ST. KLASYCZNYM KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Meissner

11:45 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: 15 KM ST. KLASYCZNYM KOBIET na żywo
Ipla


00:30 Gala Boksu, Quebec, Kanada: ADONIS STEVENSON – OLEKSANDR GWOZDYK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Dariusz Michalczewski

02:45 
Gala Boksu, Los Angeles, USA: DEONTAY WILDER – TYSON FURY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Dariusz Michalczewski
Studio: Paulina Czarnota-Bojarska – Dariusz Michalczewski, Krzysztof Kosedowski, Janusz Pindera


03:30 
PGA European Tour – Australian PGA Championship, Queensland, Australia: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

17:00 
PGA Tour – Hero World Challenge, New Providence, Bahamy: FINAŁ na żywo
Ipla


01:05 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – PHILADELPHIA FLYERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel


14:30 Cavaliada Tour, Poznań: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi (z Poznania)


14:20 Puchar Świata, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 3 na żywo
*(od 15:30 również na Eurosport Player, o 17:30  w Eurosport 2 HD)
sport.tvp.plIpla
Komentarz na sport.tvp.pl: Sławomir Kwiatkowski


10:45
 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport 1 HDIpla

13:45 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG NA 5 KM na żywo
Eurosport 1 HDIpla


15:00 Energa Basket Liga – 9. kolejka: 1KS ŚLĘZA WROCŁAW – WISŁA CANPACK KRAKÓW na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


18:25 Eliminacje Mistrzostwa Świata 2019 – grupa J: LITWA – CHORWACJA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz

19:50 
Eliminacje Mistrzostwa Świata 2019 – grupa J: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Hubert Malinowski
Reporter: Bartłomiej Kołodziejski-Smagała

20:05 Eliminacje Mistrzostwa Świata 2019 – grupa J: POLSKA – WŁOCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński

21:30 NBA: LOS ANGELES LAKERS – PHOENIX SUNS na żywo
*(od 22:45 także w Canal+ Sport 2 HD)

Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski


17:45 
Puchar Świata, Beaver Creek, USA: GIGANT MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDIpla

18:45 Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla

20:30 
Puchar Świata, Beaver Creek, USA: GIGANT MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla


14:35 Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Karolina Szwed-Orneborg, Anna Wysokińska
Reporterzy: Sylwia Michałowski, Mariusz Jankowski

15:00 Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – grupa A: POLSKA – DANIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Monika Stachowska (z Nantes)

15:00 
Mistrzostwa Europy, Nancy, Francja – grupa B: SŁOWENIA – FRANCJA na żywo
sport.tvp.pl

18:00 
Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja – grupa A: SZWECJA – SERBIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Monika Stachowska (z Nantes)

18:00 
Mistrzostwa Europy, Nancy, Francja – grupa B: ROSJA – CZARNOGÓRA na żywo
sport.tvp.pl


12:45 PGNiG Superliga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Płocka)
Reporter: Bartek Ignacik

13:00 
PGNiG Superliga – 13. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – KS AZOTY PUŁAWY na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Płocka)

13:10
DKB Handball Bundesliga – 15.kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – THW KIEL na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

18:55 
Liga Mistrzów EHF – grupa A: TELEKOM VESZPREM – MONTPELLIER HANDBALL na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Piotr Bugajny – Sławomir Szmal
Komentarz w Eleven Sports 3: 
Michał Wszołek – Michał Świrkula

19:15
DKB Handball Bundesliga – 15.kolejka: FUCHSE BERLIN – BERGISCHER HC 

Komentarz: Kacper Merk


19:50 
Pro D2 – 13. kolejka: NEVERS – CARCASSONNE na żywo
Eurosport Player


10:00 Puchar Świata, Whistler, Kanada: ZAWODY DRUŻYNOWE 
Eurosport PlayerIpla


14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 6. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:25
Serie A1 – 8. kolejka: UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO – SAVINO DEL BENE SCANDICCI na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Milena Sadurek


15:30 
Serie A1 – 10. kolejka: VERO VOLLEY MONZA – AZIMUT LEO SHOES MODENA na żywo
Ipla

17:00 
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
Klubowe Mistrzostwa Świata, Częstochowa – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00 
Serie A1 – 10. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – CONSAR RAWENNA na żywo
Ipla

20:00 
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30 
Klubowe Mistrzostwa Świata, Częstochowa – Finał ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla


22:30 
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:45 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KONKURS KOBIET na żywo


15:05
 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: STUDIO na żywo
*(od 15:45 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot, Dominik Formela, Natalia Czerwonka

16:00 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Szczęsny


14:00 UK Championship, York, Wielka Brytania: 2. RUNDA na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:45 
UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport PlayerIpla


04:00 UFC Fight Night : JUNIOR DOS SANTOS – TAI TUIVASA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport PlayerIpla

20:30 
Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam