Sport w TV: niedziela – 20 listopada 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 06:45 Mistrzostwa Świata Kobiet U20 – grupa B: NIGERIA – HISZPANIA 09:45 Mistrzostwa […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
06:45 
Mistrzostwa Świata Kobiet U20 – grupa B: NIGERIA – HISZPANIA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

09:45
Mistrzostwa Świata Kobiet U20 – grupa A: BRAZYLIA – SZWECJA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

11:00 
Magazyn: CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk

11:55 
La Liga Santander – 12. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – RCD ESPANYOL na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Maciej Kruk

12:25 
Serie A – 13. kolejka: UC SAMPDORIA – UC SASSUOLO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

13:00
Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Filip Surma, Adam Marchliński

14:25
Jupiler Pro League – 15. kolejka: ZULTE WAREGEM – RSC ANDERLECHT na żywo
Jedenaście
Komentarz: Sebastian Chabiniak

14:25
Eredivisie – 13. kolejka: AFC AJAX – NEC NIJMEGEN na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

14:55 
Serie A – 13. kolejka: ATALANTA BC – AS ROMA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55 
Serie A – 13. kolejka: EMPOLI FC – ACF FIORENTINA na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

15:00 
Premier Liga – 14. kolejka: SPARTAK MOSKWA – AMKAR PERM na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

15:10
LOTTO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Gdyni)
Reporterzy: Sonia Śledź, Bartosz Ignacik

15:15
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
Bundesliga – 11. kolejka: TSG 1899 HOFFENHAIM – HAMBURGER SV na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
LOTTO Ekstraklasa – 16. kolejka: ARKA GDYNIA – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Gdyni)
Reporterzy: Sonia Śledź, Bartosz Ignacik

16:20
La Liga Santander – 12. kolejka: VALENCIA CF – GRANADA CF na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:30
Tipico Bundesliga – 15. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SK RAPID WIEDEŃ na żywo
Sportklub
Komentarz: Marcin Grzywacz

16:40
Eredivisie – 13. kolejka: FEYENOORD – PEC ZWOLLE na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

16:55 
Premier League – 12. kolejka: MIDDLESBROUGH FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

16:55
Ligue 1 – 13. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – SM CAEN na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak

17:30
I Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Iwan (z Zabrza)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:30 
Bundesliga – 11. kolejka: WERDER BREMA – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:35
 LOTTO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariu
sz Wróblewski, Piotr Laboga

17:40
I Liga – 18. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – MIEDŹ LEGNICA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz – Andrzej Iwan (z Zabrza)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 16. kolejka: LECH POZNAŃ – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski, Piotr Laboga

18:25
 
La Liga Santander – 12. kolejka: SPORTING GIJON – REAL SOCIEDAD na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:30
Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski
Studio analiz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski

20:40
La Liga Santander – 12. kolejka: ATHLETIC CLUB – VILLARREAL CF na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Serie A – 13. kolejka: AC MILAN – INTER MEDIOLAN na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

21:30
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski
Studio analiz: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski

22:20
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Nahorny, Tomasz Lipiński

badminton
23:00 Super Series, Fuzhou, Chiny: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

curling
09:00 Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja – faza grupowa kobiet: SZKOCJA – SZWECJA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

golf
08:30 PGA European Tour – DB World Tour Championship, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
18:30 NHL: WASHINGTON CAPITALS – COLUMBUS BLUE JACKETS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Patryk Rokicki

judo
10:00 Grand Prix, Qingdao, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Fightklub
Komentarz: Radosław Gielo – Krzysztof Wiłkomirski

koszykówka mężczyzn
12:30 Tauron Basket Liga – 7. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – ROSA RADOM na żywo
Polsat Sport HD Ipla

14:00
Super Ligi – 7. kolejka: BANVIT – ANADOLU EFES na żywo
Sportklub
Komentarz: Jacek Łączyński

18:30
Liga ACB – 9. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – REAL MADRYT premiera.200
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

21:30 NBA: BROOKLYN NETS – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

22:30
Liga ACB – 9. kolejka: FC BARCELONA LASSA – MOVISTAR ESTUDIANTES premiera.200
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

łyżwiarstwo figurowe
07:00 Puchar Świata – Cup of China: GALA MISTRZÓW na żywo
*(0 12:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD, o 14:45 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

łyżwiarstwo szybkie
06:00 Puchar Świata, Nagano, Japonia: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Piotr Dębowski, Aleksander Dzięciołowski

piłka ręczna mężczyzn
16:55 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: TELEKOM VESZPREM – PARIS SAINT GERMAIN HANDBALL na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online Eleven Extra
Komentarz w nSport+: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński
Komentarz w Eleven Extra: Kacper Merk

19:25 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: THW KIEL – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Bandych – Grzegorz Tkaczyk

rajdy samochodowe
11:20 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Australii: OS23 – WEDDING BELLS 2 – POWER STAGE premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla


12:40 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Australii: SKRÓT DNIA  premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

22:00
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świta – Rajd Australii: PODSUMOWANIE RAJDU  premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

siatkówka kobiet
14:45 Orlenliga – 6. kolejka: BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA – POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA MUSZYNA na żywo
Polsat Sport HDIpla

siatkówka mężczyzn
20:00 Kwalifikacje Ligi Mistrzów CEV: PGE SKRA BEŁCHATÓW – PAOK THESSALONIKI na żywo
Polsat Sport HDIpla

snooker
14:00 Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Płn.: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

20:00
 Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Płn.: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty ekstremalne
09:00 Magazyn WOLRD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

sporty walki
03:00
MMA Bellator 165, San Jose, USA: MICHAEL CHANDLER – BENSON HENDERSON na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Karol Matuszczak

03:00
UFC Fight Night 100: RYAN BADER – ANTONIO ROGERIO NOGUEIRA na żywo
Extreme Sport Channel

18:30 Kickboxing Talents 25: ARMAN HOVHANNISJAN – ERVET MANGA na żywo
Fightklub
Komentarz: Radosław Gielo – Łukasz Wichowski

21:00 Enfusion Live 43, Groningen, Holandia: ZAWODY na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski

22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub

tenis
19:00 Barclays ATP World Tour Finals – Finał: ANDY MURRAY – NOVAK DJOKOVIĆ na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

żeglarstwo
05:00
LV America’s Cup World Series, Fukuoka, Japonia: RUNDA I na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Jakub Zborowski

16:15
 
Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
Sportklub

inne
17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny