Sport w TV: niedziela – 20 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:25 Major League Soccer – 12. kolejka: PHILADELPHIA UNION – REAL SALT LAKE  01:25 Major League Soccer – 12. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTION – COLUMBUS […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:25 Major League Soccer – 12. kolejka: PHILADELPHIA UNION – REAL SALT LAKE na żywo
Eurosport Player

01:25
Major League Soccer – 12. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTION – COLUMBUS CREW SC na żywo
Eurosport Player

04:25
Major League Soccer – 12. kolejka: SAN JOSE EARTHQUAKES – D.C. UNITED na żywo
Eurosport Player

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

11:55 La Liga Santander – 38. kolejka: VALENCIA CF – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski Marcin Gazda

14:55
Serie A – 38. kolejka: GENOA CFC – TORINO FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

16:10 
La Liga Santander – 38. kolejka: ATHLETIC CLUB – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:25
Tipico Bundesliga – 35. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – FC FLYERALARM ADMIRna żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:00 Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: MULTILIGA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki, Krzysztof Przytuła, Sławomir Stempniewski

17:00
Serie A – 38. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:45 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Szymon Borczuch – Paweł Janas, Tomasz Rząsa

17:55 Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: LECH POZNAŃ – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Komentarz w TVP 2: Maciej Iwański – Andrzej Strejlau (z Warszawy)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – WISŁA PŁOCK na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Kazimierz Węgrzyn (z Białegostoku)

17:55
 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA KRAKÓW na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Marcin Baszczyński (z Zabrza)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – grupa mistrzowska, 37. kolejka: KORONA KIELCE – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:55
Serie A – 38. kolejka: SSC NAPOLI – FC CROTONE na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55 
Serie A – 38. kolejka: AC MILAN – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

17:55
Serie A – 38. kolejka: SPAL 2013 – UC SAMPDORIA na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

18:10
La Liga Santander – 38. kolejka:  ATLÉTICO MADRYT – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

19:50
Major League Soccer – 12. kolejka: MINNESOTA UNITED FC – SPORTING KANSAS CITY na żywo
Eurosport Player

20:00
Serie A – 38. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 
La Liga Santander – 38. kolejka: FC BARCELONA – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Serie A – 38. kolejka: SS LAZIO – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40
Serie A – 38. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

22:45
Serie A – 38. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


22:00
Major League Soccer – 12. kolejka: CHICAGO FIRE – HOUSTON DYNAMO  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL  na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


03:45 Gala Boksu, Toronto, Kanada: ADONIS STEVENSON – BADOU JACK na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło


12:30 
PGA European Tour – Belgian Knockout, Antwerpia, Belgia: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

14:30 PGA European Tour – Belgian Knockout, Antwerpia, Belgia: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00
 PGA Tour – AT&T Byron Nelson, Dallas, USA: FINAŁ na żywo


01:15 
NHL – Finał Konferencji Wschodniej: TAMPA BAY LIGHTNING – WASHINGTON CAPITALS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Adrian Kowal

15:30 Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – mecz o 3 miejsce: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:45 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Waldemar Matuszak

18:25
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – mecz o 3 miejsce: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:50 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – Finał: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Kopenhaga, Dania – Finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Mariusz Czerkawski

21:00 
NHL – Finał Konferencji Zachodniej: WINNIPEG JETS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS na żywo
*(o 23:45 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Patryk Rokicki – Adrian Kowal


11:30 Puchar Świata, Szeged, Węgry: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Aneta Pastuszka-Konieczna


13:00 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 
Giro d’Italia, Włochy: ETAP 15 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:30
Belgium Cup – Grote Prijs Marcel Kint, Zwevegem, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

17:15
 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:30 
Tour de l’Ain, Francja: ETAP 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:30 NBA – Finał Konferencji Wschodniej: CLEVELAND CAVALIERS – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD

12:30
Liga ACB – 33. kolejka: TECNYCONTA ZARAGOZA – MONTAKIT FUENLABRADA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

16:45
 
Turkish Airlines EuroLeague – mecz o 3 miejsce: CSKA MOSKWA – ZALGIRIS KAUNAS na żywo
Ipla

17:30 Energa Basket Liga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:40 
Energa Basket Liga – 1/2 finału: BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:45 
Turkish Airlines EuroLeague – Finał: REAL MADRYT – FENERBAHCE DOGUS ISTANBUL na żywo
Ipla


13:15 Mityng Gwiazd, Białystok, Polska: MITYNG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Białegostoku)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski


10:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Portugalii: OS17 FAFE 1 na żywo

Komentarz: Cezary Gutkowski

13:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Portugalii:  OS19 FAFE 2 – POWER STAGE na żywo

Komentarz: Cezary Gutkowski

20:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Portugalii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak

20:30
 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Portugalii: PODSUMOWANIE RAJDU premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak


12:45 PGNiG Superliga – 1/2 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Płocka)
Reporter: Łukasz Lasia

12:55 
PGNiG Superliga – 1/2 Finału: ORLEN WISŁA PŁOCK – KPR GWARDIA OPOLE na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Płocka)

18:30
DKB Handball Bundesliga – 32. kolejka: HC ERLANGEN – RHEIN NECKAR LOWEN premiera.200

Komentarz: Kacper Merk


08:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


04:00 UFC Fight Night 129: DEMIAN MAIA – KAMARU USMAN na żywo
Polsat Sport HDIpla


16:00 Allam British Open, Hull, Anglia: FINAŁ na żywo
Eurosport Player


13:00
 
WTA Tour, Rzym, Włochy – Finał: SIMONA HALEP – ELINA SVITOLINA na żywo
*(o 18:35 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz

14:50
ATP Challenger Tour, Bordeaux, Francja – Finał: GREGOIRE BARRERE – REILLY OPELKA na żywo
Eurosport Player

16:00 
ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – Finał: RAFAEL NADAL – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Ipla


08:40 
Moto3 – Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:10 
Moto2 – Grand Prix Francji:  ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:40
 
MotoGP – Grand Prix Francji: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

11:00 
Moto3 – Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
Ipla

12:20 
Moto2 – Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
Ipla

13:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal, Niemcy: WYŚCIG 1 MX2  na żywo
Eurosport Player
Ipla

14:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal, Niemcy: WYŚCIG 1 MXGP  na żywo
Eurosport Player
Ipla

14:00 
MotoGP – Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
Ipla

16:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal, Niemcy: WYŚCIG 2 MX2  na żywo
Eurosport Player
Ipla

17:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal, Niemcy: WYŚCIG 2 MXGP  na żywo
*(o 20:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

08:20 
FIA World Touring Car Cup, Zandvoort, Holandia: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

15:30 
Blancpain GT Series, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

16:00 
FIA World Touring Car Cup, Zandvoort, Holandia: I WYŚCIG na żywo
Eurosport Player


14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 6. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 6. kolejka: ROW RYBNIK – CAR GWARANT START GNIEZNO na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30 PGE Ekstraliga – 6. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Kuba Zborowski (z Wrocławia)
Reporter: Joanna Cedrych

16:00 
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo

Komentarz: Edward Durda – Krzysztof Cegielski (z Wrocławia)

19:30 
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Michał Łopaciński (z Gorzowa)
Reporterzy: Łukasz Benz, Mateusz Kędzierski

20:00 
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: CASH BROKER STAL GORZÓW – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA  na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel – Paweł Ruszkiewicz (z Gorzowa)

22:00 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Leszek Demski, Robert Wardzała

inne
10:45
Magazyn ZAPOWIEDŹ WYDARZEŃ NIEDZIELI na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:10 Magazyn SPORT na żywo


23:05 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam