Sport w TV: niedziela – 20 stycznia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga Santander – 20. kolejka: REAL BETIS – GIRONA FC  Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda 12:25 Serie A – 20. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 
La Liga Santander – 20. kolejka: REAL BETIS – GIRONA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

12:25
 Serie A – 20. kolejka: FROSINONE CALCIO – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

14:25 Premier League – 23. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:30 
Serie A – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Serie A – 20. kolejka: ACF FIORENTINA – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55 
Serie A – 20. kolejka: SPAL 2013 – BOLOGNA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

15:25 
Bundesliga – 18. kolejka: FC NURNBERG – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

16:10 
La Liga Santander – 20. kolejka: VILLARREAL CF – ATHLETIC CLUB na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

16:40 
Eredivisie – 18. kolejka: AFC AJAX –  SC HEERENVEEN na żywo
Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow

17:00 
Serie A – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:50
 Bundesliga – 18. kolejka: FC SCHALKE 04 – VFL WOLFSBURG na żywo

Komentarz: Edward Durda – Maciej Murawski

17:55 
Serie A – 20. kolejka: CAGLIARI CALCIO – EMPOLI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

18:25 
La Liga Santander – 20. kolejka: UD LEVANTE – REAL VALLADOLID na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński

18:25 
La Liga Santander – 20. kolejka: RAYO VALLECANO – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

20:00
 Serie A – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25 
Serie A – 20. kolejka: SSC NAPOLI – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 20. kolejka: FC BARCELONA – CD LEGANES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

22:00 
Eredivisie – 18. kolejka: FC EMMEN – PSV EINDHOVEN 
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

22:30 
Serie A – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 
Magazyn SPORT
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Edward Durda, Piotr Laboga


05:00 BWF Tour – Perodua Malezja Masters 2019, Kuala Lumpur, Malezja: FINAŁY na żywo
*(do 10:45)
Ipla


12:05 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN na żywo
*(o 17:45  w Eurosport 1 HD)
IplaEurosport 1 HD

14:30 
Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
Ipla


09:20 Puchar Świata, Oteppa, Estonia: 10 KM KOBIET ST. KLASYCZNYM na żywo
*(o 17:45  w Eurosport 2 HD)
Ipla

12:45
Puchar Świata, Oteppa, Estonia: 15 KM MĘŻCZYZN ST. KLASYCZNYna żywo
*(o 18:15  w Eurosport 2 HD)
Ipla


14:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. i 2.PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


04:00 Gala Boksu, Las Vegas, USA: MANNY PACQUIAO – ADRIEN BRONER na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło – Albert Sosnowski


21:00 PGA Tour – Desert Classic, La Quinta, USA: FINAŁ na żywo


01:05 NHL: TAMPA BAY LIGHTING – SAN JOSE SHARKS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel

19:15 
Polska Hokej Liga – runda IV, 41. kolejka: COMARCH CRACOVIA – GKS TYCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:30 Puchar Świata, Pont-Chateua, Francja: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo


15:00 Puchar Świata, Pont-Chateua, Francja: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo


03:00 Puchar Świata, Wellington, Nowa Zelandia: DZIEŃ 3 na żywo
*(o 21:15  w Eurosport 2 HD)
Ipla


11:50 Puchar Świata, Chaux-Neuve, Francja: SKOKI na żywo


13:20 
Puchar Świata, Chaux-Neuve, Francja: BIEG 10 KM na żywo


17:00 
Puchar Świata, Chaux-Neuve, Francja: SKRÓT 
Ipla


15:00 Suzuki Puchar Polski – Finał: ??? – ??? na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


02:30 NBA: HOUSTON ROCKETS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

11:30
Magazyn LIGA ACB 


11:52 
Lega A – 16. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – GRISSIN BON REGIO EMILIA na żywo


12:30 
Polska Liga Koszykówki – 16. kolejka: MIASTO SZKŁA KROSNO – POLPHARMA STAROGARD GDAŃSKI na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

13:00
Liga ACB – 17. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – UCAM MURCIA CB na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

15:52 
Lega A – 16. kolejka: FIAT TORINO – UMANA REYER VENEZIA na żywo


16:52 
Lega A – 16. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – AX ARMANI EXCHANGE MILANO na żywo


17:15
 BBL-Pokal – 1/2 Finału: FRAPORT SKYLINERS – ALBA BERLIN 

Komentarz: Jacek Łączyński

17:22 
Lega A – 16. kolejka: ORIORA PISTOIA – VL PESARO na żywo


17:52 
Lega A – 16. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – ALMA TRIESTE na żywo


18:57
Lega A – 16. kolejka: GERMANI BASKET BRESCIA – OPENJOBMETIS VARESE na żywo


19:30
Liga ACB – 17. kolejka: KIROLBET BASKONIA – BARÇA LASSA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:37
Lega A – 16. kolejka: VANOLI BASKET CREMONA – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo


21:30 
BBL-Pokal – 1/2 Finału: BROSE BAMBERG – TELEKOM BASKETS BOON 

Komentarz: Jacek Łączyński

00:00
(nd/pn) NBA: INDIANA PACERS – CHARLOTTE HORNETS na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Szewczyk


10:00 
Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: SLALOM MĘŻCZYZN – I PRZEJAZD na żywo
Ipla

11:15 
Puchar Świata, Cortina d’Ampezzo, Włochy: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Ipla

12:45 
Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: SLALOM MĘŻCZYZN – II PRZEJAZD na żywo
Ipla


01:00 Puchar Świata, Lake Placid, USA: SKOKI AKROBATYCZNE na żywo
Ipla

10:45 
Puchar Świata, Idre Fjall, Szwecja: SKICROSS na żywo
*(o 18:45  w Eurosport 2 HD)
Ipla


14:05 Pro D2 – 18. kolejka: SOYAUX ANGOULEME – CA BRIVE na żywo


17:30 
PlusLiga – 16. kolejka: GKS KATOWICE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

18:00
 Serie A1 – 18. kolejka: ITAS TRENTINO – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo
Ipla

20:30 
Serie A1 – 18. kolejka: EMMA VILLAS SIENA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA 
Ipla


13:55 Przed Pucharem Świata: MELDUNEK Z ZAKOPANEGO na żywo
TVP Sport HD


14:45
Puchar Świata, Zakopane: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDIpla

15:00 
Puchar Świata, Zakopane: STUDIO I SERIA PRÓBNA na żywo
*(od 15:45 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00 
Puchar Świata, Zakopane: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny

18:00 
Puchar Świata, Zakopane: STUDIO na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl


14:00 
Dafabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Ipla

19:45 
Dafabet Masters, Londyn, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDIpla


14:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 


04:00 UFC Fight Night 143: HENRY CEJUDO – TJ DILLASHAW na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00 PSA World Tour, Nowy Jork, USA: DZIEŃ 5 na żywo


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla

01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Ipla

03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla

03:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Ipla

05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla

05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Ipla

07:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla

07:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Ipla

09:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDIpla

09:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Ipla

09:15 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla

11:15 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla

14:15 Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDIpla

inne
12:00 Magazyn ATLECI 
Polsat Sport HDIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:55 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam