Sport w TV: niedziela – 20 września 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 2. kolejka: CHELSEA FC – LIVERPOOL FC 01:35 Major League Soccer: ORLANDO CITY SC – CHICAGO FIRE FC  09:55 Amp Futbol Cup, Warszawa: POLSKA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 2. kolejka: CHELSEA FC – LIVERPOOL FC


01:35 Major League Soccer: ORLANDO CITY SC – CHICAGO FIRE FC na żywo
Ipla

09:55 Amp Futbol Cup, Warszawa: POLSKA – AZERBEJDŻAN 

Komentarz: Tomasz Jasina (z Warszawy)
Reporter: Maciej Barszczak

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Przemysław Iwańczyk – Andrzej Dziuba, Piotr Dulnik, Tomasz Salski, Roman Kołtoń

11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:25 Serie A TIM – 1. kolejka: PARMA CALCIO – SSC NAPOLI 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mikołaj Kruk

12:30 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: KORONA KIELCE – GÓRNIK ŁĘCZNA 
Polsat Sport HDIpla

12:55 Premier League – 2. kolejka: SOUTHAMPTON FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

13:00 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: RADOMIAK RADOM – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 
Ipla

13:25 2. Bundesliga – 1. kolejka: HOLSTEIN KIEL – SC PADERBORN 07 
 Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski

14:15 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: STUFIO 

Studio: Mariusz Jankowski – Maciej Szczęsny
Reporter: Szymon Borczuch

14:40 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Gabriel Rogaczewski, Cezary Olbrycht

14:55 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – CRACOVIA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Komentarz w TVP: Michał Zawacki – Tomasz Sokołowski
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

14:55 Premier League – 2. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:55 Serie A TIM – 1. kolejka: GENOA CFC – FC CROTONE 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:25 Bundesliga – 1. kolejka: RB LIPSK – 1.FSV MAINZ 05 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

15:30 Premiership – 8. kolejka: HIBERNIAN FC – RANGERS FC 
Ipla

15:55 LaLiga Santander – 2. kolejka: SD HUESCA – CADIZ CF 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Łukasz Wiśniowski

16:55 Amp Futbol Cup, Warszawa: POLSKA – AZERBEJDŻAN 

Komentarz: Tomasz Jasina (z Warszawy)
Reporter: Maciej Barszczak

17:00 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Daria Kabała-Malarz (z Poznania)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Mariusz Wróblewski

17:25 PKO Ekstraklasa – 4. kolejka: LECH POZNAŃ – WARTA POZNAŃ 

Komentarz w Canal+ Rafał Dębiński – Maciej Murawski (z Poznania)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek – Leszek Urban


17:25 Premier League – 2. kolejka: CHELSEA FC – LIVERPOOL FC na żywo
*(o 19:30  w Canal+ 4K Ultra HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Eryk Szpruch

17:55 Bundesliga – 1. kolejka: VFL WOLFSBURG – BAYER LEVERKUSEN 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:55 Serie A TIM – 1. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – CAGLIARI CALCIO 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

17:55 Eliteserien – 18. kolejka: ROSENBORG BK – FK HAUGESUND 


17:55 Eliteserien – 18. kolejka: VIKING FK – AALESUNDS FK 


17:55 Eliteserien – 18. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – STROMSGODSET IF 


17:55 Eliteserien – 18. kolejka: IK START – KRISTIANSUND FK 


17:55 Eliteserien – 18. kolejka: SK BRANN – FK BODO/GLIMT 


18:25 LaLiga Santander – 2. kolejka: REAL BETIS BALOMPIE – REAL VALLADOLID 

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Lipiński

18:25 LaLiga Santander – 2. kolejka: GRANADA CF – DEPORTIVO ALAVES 

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Grzegorz Mielcarski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski, Alexandar Vukovic, Maciej Klimek, Filip Bednarek

19:55 Premier League – 2. kolejka: LEICESTER CITY FC – BURNLEY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Glamowski – Michał Gutka

20:00 LaLiga Santander – 2. kolejka: STUDIO 
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Piotr Urban, Łukasz Wiśniowski

20:00 Eredivisie – 2. kolejka: FEYENOORD – FC TWENTE 
Ipla

20:25 Eliteserien – 18. kolejka: ODDS BK – STABEK FOTBALL 


20:40 Serie A TIM – 1. kolejka: JUVENTUS FC – UC SAMPDORIA 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk


20:55 LaLiga Santander – 2. kolejka: REAL SOCIEDAD – REAL MADRYD CF 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Olaf Lubaszenko
Gość: Michał Karbownik

22:00 Eredivisie – 2. kolejka: AFC AJAX – RKC WAALWIJK 
Ipla

23:15 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak


03:00 Gala Boksu, Uncasville, USA: ERICKSON LUBIN – TERRELL GAUSHA na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


19:00 US Open, Mamaroneck, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


00:50 NHL – finał Pucharu Stanleya: STUDIO 


01:30 NHL – finał Pucharu Stanleya: TAMPA BAY LIGHTNING – DALLAS STARS 

Komentarz: 
Piotr Chłystek – Michał Ruszel


15:40 Tour de France, Francja: ETAP 21 
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


00:55 Liga ACB – 1. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – RETABET BILBAO BASKET 

Komentarz: Radosław Spiak – Jacek Łączyński

02:30 NBA – finał konferencji wschodniej: MIAMI HEAT – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

17:30 Energa Basket Liga – 4. kolejka: TREFL SOPOT – ASSECO ARKA GDYNIA 


18:30 Liga ACB – 1. kolejka: TD SYSTEMS BASKONIA – VALENCIA BC 

Komentarz: Radosław Spiak – Jacek Łączyński


13:50 Liga Mistrzyń EHF – 2. kolejka, grupa A: METZ HANDBALL –  SG BBM BIETIGHEIM na żywo
Eurosport Player

15:50 Liga Mistrzyń EHF – 2. kolejka, grupa B: BORUSSIA DORTMUND – BREST BRETAGNE HANDBALL na żywo
Eurosport Player

17:20 PGNiG Superliga Kobiet – 2. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Jarosław Marendziak – Anna Wysokińska, Kaja Załęczna (z Lubina)
Reporter: 
Robert Piech

17:35 PGNiG Superliga Kobiet – 2. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – KPR GMINY KOBIERZYCE na żywo

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Iwona Niedźwiedź (z Lubina)


12:50 Ekstraliga – 5. kolejka: RC ORKAN SOCHACZEW – EDACH BUDOWLANI LUBLIN na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy


12:45 World Series of Darts – finały, Salzburg, Austria: DZIEŃ 3 
*(do 16:00)

Komentarz: Kacper Merk

20:30 World Series of Darts – finały, Salzburg, Austria: DZIEŃ 3 
*(do 00:30)

Komentarz: Marcin Grzywacz


17:30 Tauron Liga – 1. kolejka: DEVELOPERS SKYRES RZESZÓW – #VOLLEYWROCŁAW 
Polsat Sport HDIpla


14:45 PlusLiga – 2. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Pietrzak

20:30 PlusLiga – 2. kolejka: CERRAD ENEA CZARNI RADOM – TREFL GDAŃSK 
Polsat Sport HD


11:30 Mistrzostwa Europy, Jurmała, Łotwa: MECZE PÓŁFINAŁOWE 
*(do 12:40 i od 13:00 do 14:00)


16:30 Mistrzostwa Europy, Jurmała, Łotwa: MECZ O 3. MIEJSCE 



12:00 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: I FAZA GRUPOWA 
*(również o 17:00)



02:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: COLBY COVINGTON – TYRON WOODLEY na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


12:00 PSA World Tour, Manchester, Wielka Brytania: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player


12:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – 1/2 finału: SIMONA HALEP – GARBINE MUGURUZA 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt

14:00 ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1/2 finału: NOVAK DJOKOVIC – CASPER RUUD 
Ipla

16:00 WTA Tour, Rzym, Włochy – 1/2 finału: MARKETA VONDROUSOVA – KAROLINA PLISKOVA 
*(o 19:50  w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Dawid Celt

19:00 ATP World Tour 1000, Rzym, Włochy – 1/2 finału: DENIS SHAPOVALOV – DIEGO SCHWARTZMAN 
Ipla


16:00 LOTTO Superliga – 4. kolejka: KS DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI – KS DEKORGLASS DZIAŁDOWO na żywo

Komentarz: Radosław Gielo


08:20 Moto3 – Grand Prix San Marino: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

08:50 Moto2 – Grand Prix San Marino: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:20 MotoGP – Grand Prix San Marino: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Montmelo, Hiszpania: SUPERPOLE 


11:00 Moto3 – Grand Prix San Marino: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:15 Mistrzostwa Świata Supersport, Montmelo, Hiszpania: WYŚCIG 2 
*(o 16:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

12:20 Moto2 – Grand Prix San Marino: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 Mistrzostwa Wielkiej Brytani Superbike, Oulton Park, Wielka Brytania: WYŚCIG 
*(o 22:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

13:25 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Montmelo, Hiszpania: WYŚCIG 2 


14:00 MotoGP – Grand Prix San Marino: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Montmelo, Hiszpania: WYŚCIG 2 

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

19:00 Mistrzostwa Ameryki Supersport, Birmingham, USA: WYŚCIG 2 
Eurosport Player

21:00 Mistrzostwa Ameryki Superbike, Birmingham, USA: WYŚCIG 2 
Eurosport Player


04:10 Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend, Australia: WYŚCIG 2 

Komentarz: Michał Olszak

06:40 Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend, Australia: WYŚCIG 3 

Komentarz w Sportklubie: Michał Olszak

09:45 DTM, Nurburgring, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 11:00)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

10:25 DTM, Nurburgring, Niemcy: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

13:00 DTM, Nurburgring, Niemcy: STUDIO na żywo
*(również o 14:35)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

13:25 DTM, Nurburgring, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mikołaj Sokół

16:40 ADAC GT Masters, Hockenheim, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo


20:00 NASCAR, Bristol, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz Szymon Twórz – Krzysztof Woźniak

00:00 (nd/pon) FIA World Rallycross Championship, Ryga, Łotwa: WYŚCIG 

Komentarz: Krystian Sobierajski


11:30 2. Liga Żużlowa – 8. kolejka: STUDIO na żywo


11:45 2. Liga Żużlowa – 8. kolejka: WOLFE WITTSTOCK – METALIKA RECYKLING KOLEJARZ RAWICZ na żywo


14:00 eWinner 1. Liga żużlowa – 12. kolejka: ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – UNIA TARNÓW na żywo

Komentarz: Edward Durda

16:00 PGE Ekstraliga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska – Rafał Dobrucki (z Zielonej Góry)
Reporter: Anita Mazur

16:30 PGE Ekstraliga – 1/2 finału: RM SOLAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA – FOGO UNIA LESZNO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki (z Zielonej Góry)
Komentarz w Radio Gol 3: Wojciech Kowalski

18:45 PGE Ekstraliga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Robert Wardzała (z Wrocławia)
Reporter: Łukasz Benz

19:15 PGE Ekstraliga – 1/2 finału: BETARD SPARTA WROCŁAW – MOJE BERMUDY STAL GORZÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Mirosław Jabłoński (z Wrocławia)

21:15 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Krzysztof Cegielski, Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński (z Wrocławia)
Redakcja: Kinga Sylwestrzak, Karolina Wieszczycka, Mateusz Kędzierski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart