Sport w TV: niedziela – 21 kwietnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:40 Magazyn BUDNESLIGA+  10:30 Magazyn LA LIGA+  11:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski 11:55 La Liga Santander […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


00:40 Magazyn BUDNESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD

10:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00 
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski

11:55 
La Liga Santander – 33. kolejka: UD LEVANTE – RCD ESPANYOL na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

13:25 
2.Bundesliga – 30. kolejka: SG DYNAMO DRESDEN – FC KOELN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński

13:55
 La Liga Santander – 33. kolejka: GETAFE CF – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

14:25 
Premier League – 35. kolejka: EVERTON FC – MANCHESTER UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

14:30
Tipico Bundesliga – grupa mistrzowska, 26. kolejka: SKN ST. POLTEN – FC RED BULL SALZBURG na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

15:25 
Bundesliga – 30. kolejka: SC FREIBURG – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

16:10 
La Liga Santander – 33. kolejka: REAL MADRYT – ATHLETIC CLUB na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

16:40 
Major League Soccer: PSV EINDHOVEN – ADO DEN HAAG na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

16:55 
Premier League – 35. kolejka: CARDIFF CITY – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

16:55
1. Liga – 29. kolejka: AC SPARTA PRAGA – MFK KARVINÁ na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

17:55 
Bundesliga – 30. kolejka: HERTHA BSC – HANNOVER 96 na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

18:25
La Liga Santander – 33. kolejka: VILLARREAL CF – CD LEGANES na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda

20:15
La Liga Santander – 33. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40
La Liga Santander – 33. kolejka: REAL BETIS – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

21:30
Magazyn DROGA DO FINAŁU PUCHARU FRANCJI 
Ipla
Redakcja: Tomasz Smokowski

22:00
 Major League Soccer: DC UNITED – NEW YORK CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

22:45 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Edward Durda, Piotr Laboga, Tomasz Lipiński

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


03:00 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: TERENCE CRAWFORD – AMIR KHAN na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00 ESL Pro League – CS:GO: 1. ETAP, GRUPA C na żywo
sport.tvp.pl


21:00 PGA Tour – RBC Heritage, Hilton Head Island, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 NHL – 1. runda play-off: ST. LOUIS BLUES – WINNIPEG JETS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

21:00 
NHL – 1. runda play-off: TORONTO MAPLE LEAFS – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


13:20 Amstel Gold Race, Belgia: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player

14:00 Tour of Turkey, Turcja: ETAP 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:15 
Amstel Gold Race, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:30 Tahincioglu Basketball Super League – 27. kolejka: BANVIT – BESIKTAS SOMPO JAPAN 

Komentarz: Radosław Spiak

17:00 Puchar VTB Promo: STELMET ZIELONA GÓRA – TSMOKI MINŚK na żywo
Eurosport PlayerIpla


19:30
Liga ACB – 28. kolejka: MORABANC ANDORRA – TECNYCONTA ZARAGOZA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

21:30 NBA – play-off: LOS ANGELES CLIPPERS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk


17:00 Magazyn ATLECI
Ipla


21:45 DKB Handball Bundesliga – 22. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT

Komentarz: Kacper Merk


20:25 Serie A1 – 1/2 Finału: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – SAUGELLA TEAM MONZA na żywo

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk – Milena Sadurek


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30
 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player
Ipla

19:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2019 


18:30 
PSA World Tour, El Gouna, Egipt: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player


14:30 ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – finał: DUSAN LAJOVIC – FABIO FOGNINI na żywo
Polsat Sport HDIpla


07:00 FIM Endurance World Championship –  Le Mans 24H: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 20:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

20:00
 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Silverstone, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 
Eurosport PlayerIpla


17:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

18:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 2. kolejka: PGG ROW RYBNIK – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam