Sport w TV: niedziela – 21 lutego 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 11:55 Liga BBVA – 25. kolejka: RAYO VALLECANO – SEVILLA CF  Komentarz: Marcin Pawłowski […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:55 Liga BBVA – 25. kolejka: RAYO VALLECANO – SEVILLA CF na żywo
Eleven

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

13:55
Ligue 1 – 27. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – AS SAINT-ETIENNE na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas

14:25 Eredivisie – 24. kolejka: AFC AJAX – SBV EXCELSIOR na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz


14:55 Puchar Anglii – 1/8 Finału: BLACKBURN ROVERS – WEST HAM UNITED na żywo
Eleven Sports
RadioGol 2
Komentarz w Eleven Sports: Michał Mitrut – Radosław Majdan
Komentarz w Radio Gol: Kamil Walczyk – Kacper Wróblewski

15:10
Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Surma


15:25 Ekstraklasa – 23. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
RadioGol 1
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy w Canal+: Paulina Bojarska, Filip Surma

Komentarz w Radio Gol: Krystian Porębski (z Lubina)

15:25 
Bundesliga – 22. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – BORUSSIA DORTMUND na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerRadioGol 3
Komentarz w Radio Gol: Mateusz Juza

15:55 Liga BBVA – 25. kolejka: MALAGA CF – REAL MADRYT na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:40 
Eredivisie – 24. kolejka: FEYENOORD – RODA JC KERKRADE na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski

17:00 Primeira Liga – 23. kolejka: CF OS BELENENSES – FC AROUCA na żywo
Sportklub


17:00 Puchar Anglii – 1/8 Finału: CHELSEA FC – MANCHESTER CITY na żywo
Eleven Sports
RadioGol 2
Komentarz w Eleven Sports: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol: Konrad Marzec – Krzysztof Czyż

17:25 
Bundesliga – 22. kolejka: FC SCHALKE 04 – VFB STUTTGART na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerRadioGol 3
Komentarz w Radio Gol: Krystian Mekka

17:35 
Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński


17:55 Ekstraklasa – 23. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – RUCH CHORZÓW na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
RadioGol 1
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Zabrza)
Reporterzy w Canal+: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński

Komentarz w Radio Gol: Rafał Stefaniak (z Zabrza)

18:10 
Liga BBVA – 25. kolejka: GRANADA CF – VALENCIA CF na żywo
Eleven

Komentarz: Michał Mitrut – Paweł Wilkowicz

19:00 
Primeira Liga – 23. kolejka: FC PORTO – MOREIRENSE FC na żywo
Sportklub


19:30
Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na-żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

20:25 Liga BBVA – 25. kolejka: ATLETICO MADRYT – VILLAREAL CF na żywo
Eleven Sports
RadioGol 2
Komentarz w Eleven Sports: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol: Mateusz Orłowski – Rafał Majchrzak

20:45 
Serie A – 26. kolejka: AS ROMA – US PALERMO na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Michał Gąsiorowski

21:30 
Primeira Liga – 23. kolejka: SC BRAGA – VITORIA SC na żywo
Sportklub

biegi narciarskie
08:45 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: BIEG ŁĄCZONY KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerDas Erste HDRadioGol 1
Komentarz w Radio Gol: Łukasz Kozłowski

11:00 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: BIEG ŁĄCZONY MĘŻCZYZN na żywo
* (o 13:30 premiera.200 w Das Erste)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

bobsleje
15:00 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: III PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plDas Erste HD
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

16:15 Mistrzostwa Świata, Innsbruck, Austria: IV PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plDas Erste HD
Komentarz w TVP: Grzegorz Pajda

golf
03:30 PGA European Tour – Maybank Championship Malaysia, Kuala Lumpur, Malezja: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
08:00 Hong Kong Masters: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

10:00 
Puchar Narodów Samsunga, Abu Dhabi, ZEA: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

judo
17:00 Grand Prix, Dusseldorf, Niemcy: DZIEŃ 3 na żywo
Fightklub

kombinacja norweska
09:59 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:30 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SPRINT NA 10 KM TECHNIKĄ GUNDERSENA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerDas Erste HD

koszykówka mężczyzn
02:30 Liga NBA – faza zasadnicza: LOS ANGELES CLIPPERS – GOLDEN STATE WARRIORS  na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

19:05
Puchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport NewsIpla


20:00 
Puchar Polski – Finał: ROSA RADOM – STELMET BC ZIELONA GÓRA na żywo
Polsat Sport NewsIplaRadioGol 1
Komentarz w Polsat Sport News: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Dąbrowy Górniczej)
Komentarz w Radio Gol: Maciej Jankowski (z Dąbrowy Górniczej)

21:30 Liga NBA – faza zasadnicza: OKLAHOMA CITY THUNDER – CLEVELAND CAVALIERS  na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Zenon Telman

22:00 Puchar Polski: STUDIO na żywo
Polsat Sport NewsIpla

23:30 
Copa del Rey – Finał: HERBALIFE GRAN CANARIA – REAL MADRYT premiera.200
Sportklub

lekkoatletyka
11:00 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla

16:45
Mityng, Clermont-Ferrand, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

łyżwiarstwo figurowe
20:35 Mistrzostwa 4 Kontynentów, Tajpej: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

narciarstwo alpejskie
11:00 Puchar Świata, La Thuile, Włochy: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerDas Erste HD

narciarstwo dowolne
14:30 Air & Style Tour 2015/2016, Innsbruck, Austria: PODSUMOWANIE premiera.200
Sportklub

piłka ręczna kobiet
17:25 EHF Liga Mistrzyń – grupa 2: ŻRK VARDAR – ŻRK BUDUCNOST PODGORICA na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Dryła – Iwona Nabożna

piłka ręczna mężczyzn
14:55 EHF Liga Mistrzów – grupa A: MKB-MVM VESZPREM KC – RK ZAGRZEB na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik

15:00
Handball Bundesliga – 22. kolejka: THW KIEL – SC DHFK LEIPZIG na żywo
Fightklub

16:55 EHF Liga Mistrzów – grupa B: FC BARCELONA LASSA – MOL-PICK SZEGED na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Karpiński – Robert Lis

17:30 PGNiG Superliga – 19. kolejka: MMTS KWIDZYN – GÓRNIK ZABRZE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Artur Siódmiak (z Kwidzyna)

sanki
10:40 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: I PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Das Erste HD


12:30 
Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: II PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerDas Erste HD

16:30 
Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: ZAWODY DRUŻYNOWE premiera.200
Das Erste HD

siatkówka kobiet
14:45 OrlenLiga – 19. kolejka: BKS ALUPROF BIELSKO-BIAŁA – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz (z Bielska-Białej)

skoki narciarskie
14:30 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP 1 HD
Studio: Maciej Kurzajewski
Reporter: Michał Regulski


14:30 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

15:00 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP 1 HDDas Erste HDRadioGol 5
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Stanisław Snopek
Komentarz w Radio Gol: Mateusz Król – Radosław Kępys

snooker
20:00 Walish Open, Cardiff, Walia: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty ekstremalne
10:30 
Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

tenis
15:30 ATP Wrocław Open: STUDIO na żywo
Polsat Sport NewsIpla

16:00 ATP Wrocław Open – Finał: MARCO CHIUDINELLI – JAN HERNYCH na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak (z Wrocławia)

18:30 ATP Wrocław Open: STUDIO na żywo
Polsat Sport NewsIpla


19:30 
WTA Tour, Rio de Janeiro, Brazylia  – Finał: FRANCESCA SCHIAVONE – SHELBY ROGERS na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

22:30 
ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia  – Finał: PABLO CUEVAS – GUIDO PELLA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Filip Gawęcki

23:30 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – Finał: SAM QUERREY – RAJEEV RAM premiera.200
Eleven Sports

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Jakub Zegarowski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny