Sport w TV: niedziela – 22 marca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń 11:30 Premier Liga – 20. kolejka: DINAMO […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk, Roman Kołtoń

11:30 Premier Liga – 20. kolejka: DINAMO MOSKWA – ZENIT ST PETERSBURG na żywo
NTV Russia

12:10 I Liga Polska – 22 kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Orange sport


12:25 I Liga Polska – 22 kolejka: TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
Orange sport


12:45 Magazyn LIGA+ EXTRA: MAMY PO 20 LAT na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz SmokowskiMaciej Murawski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Krzysztof Przytuła

13:00 Film Dokumentalny: GRAN DERBI – WIĘCEJ NIŻ MECZ premiera.200
Canal+ Sport HD


14:00 Magazyn LIGA+ EXTRA: 20 LAT CANAL+ na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz SmokowskiMaciej Murawski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Krzysztof Przytuła

14:25 Eredevisie – 28. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – PSV EINDHOVEN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Kleiz

14:25 Premier League – 30. kolejka: LIVERPOOL FC – MANCHESTER UNITED na żywo
Canal+ Sport HDIdman TVDuhok TV
Komentarz w Canal+ Sport: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny (z Liverpoolu)

14:55 Serie A – 28. kolejka: JUVENTUS FC – GENOA CFC na żywo

Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Filip Surma

15:10 T-Mobile Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Family HD

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Grzegorz Milko


15:10 T-Mobile Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda (z Gliwic)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal


15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 25. kolejka: PIAST GLIWICE – KORONA KIELCE na żywo
nSport+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda (z Gliwic)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal


15:25 T-Mobile Ekstraklasa – 25. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO – BIAŁA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
Canal+ Family HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski (z Bielska-Białej)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Grzegorz Milko


15:25 Bundesliga – 26. kolejka: 1. FSV MAINZ – VFL WOLFSBURG na żywo
Eurosport 2 HDTRT 3 Spor

16:30 Magazyn LIGA+ EXTRA: 20 LAT CANAL+ na żywo
Canal+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski – Maciej Murawski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Krzysztof Przytuła

16:40 Eredevisie – 28. kolejka: AFC AJAX – ADO DEN HAAG na żywo
Polsat Sport News

Komentarz: Tomasz Włodarczyk

16:55 Liga BBVB – 28. kolejka: VILLARREAL CF – SEVILLA FC na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz w Canal+ Family: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

16:55 Premier League – 30. kolejka: HULL CITY – CHELSEA FC na żywo
Idman TV

17:25 Bundesliga – 26. kolejka: BAYERN MONACHIUM – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo
Eurosport 2 HDTRT Haber


17:30 T-Mobile Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Michał Wodziński (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński


17:55 T-Mobile Ekstraklasa – 25. kolejka: LECH POZNAŃ – LEGIA WARSZAWA na żywo
Canal+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Marcin Baszczyński (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Michał Wodziński

17:55 Liga Mistrzów UEFA Kobiet – 1/4 Finału: VFL WOLFSBURG – FC ROSENGARD na żywo
Eurosport DE

19:30 Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD


20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA: 20 LAT CANAL+ na żywo
Canal+ Sport HD

Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz SmokowskiMaciej Murawski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Krzysztof Przytuła, Sławomir Stempniewski

20:40 Serie A – 28. kolejka: UC SAMPDORIA – INTER MEDIOLAN na żywo
Orange sport


20:55 Liga BBVA – 28. kolejka: FC BARCELONA – REAL MADRYT na żywo

Canal+ Sport HDIdman TVDuhok TV
Komentarz w Canal+ Sport: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Barcelony)
Reporter: Piotr Laboga


21:00 MLS – 3. kolejka: NEW YORK RED BULLS – D.C. UNITED na żywo
Eurosport 2 HD 

23:00 Premier Liga – 19. kolejka: DYNAMO MOSKWA – ZENIT SANKT PETERSBURG premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Michalewski

23:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA: 20 LAT CANAL+ na żywo
Canal+ Sport HD

Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz SmokowskiMaciej Murawski, Kazimierz Węgrzyn, Tomasz Wieszczycki, Krzysztof Przytuła

23:30
Magazyn SPORT+ premiera.200
Canal+ Sport HD

23:55
Major League Soccer – 3. kolejka:
 SAN JOSE EARTHQUAKES – CHICAGO FIRE na żywo
Eurosport 2 HD 

biathlon
09:50 Puchar Świata, Chanty- Mansijk, Rosja: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZNna żywo
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport News
14:00 premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński

11:45 Puchar Świata, Chanty- Mansijk, Rosja: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET  na żywo
*(od 11:50 w Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport NewsEurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński

curling
18:15
Mistrzostwa Świata Kobiet, Sapporo, Japonia: FINAŁ premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Burlewicz

judo
14:00
Grand Prix 2015, Tbilisi, Gruzja: DZIEŃ 3 na żywo
Fightklub

kolarstwo górskie
08:15 Cape Epic 2014, RPA: DZIEŃ 7  premiera.200
Sportklub

08:45 
Cape Epic 2014, RPA: DZIEŃ 8
  na żywo
Sportklub

kolarstwo szosowe
14:30 Mediolan – San Remo, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport HD
Eurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Krzysztof Wyrzykowski

koszykówka mężczyzn
01:00
Liga NBA: MEMPHIS GRIZZLIES – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Marta Dydek

12:15 
Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

12:30 
Liga ACB – 25. kolejka: VALENCIA BASKET – FC BARCELONA  na żywo
Sportklub

19:15
 Liga ACB – 25. kolejka: UCAM MURCIA –  REAL MADRYT premiera.200
Sportklub

19:50
Tauron Basket Liga – 24. kolejka: POLPHARMA STAROGARD SZCZECIŃSKI – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Polsat Sport News

20:30 
Liga NBA: LOS ANGELES CLIPPERS – NEW ORLEANS PELICANS
 na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski

lekkoatletyka
08:40 Maraton Rzym 2015: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz

narciarstwo alpejskie
08:45 Puchar Świata, Meribel, Francja – slalom mężczyzn: I PRZEJAZD  na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

10:00
Puchar Świata, Meribel, Francja – gigant kobiet : I PRZEJAZD   na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Witold Domański

11:30 Puchar Świata, Meribel, Francja – slalom mężczyzn: II PRZEJAZD  na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Witold Domański

12:45 Puchar Świata, Meribel, Francja – gigant mężczyzn: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

narciarstwo dowolne
22:07
Magazyn MAGAZYN FREESTYLE premiera.200
Polsat Sport News


17:25 Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: PARIS SAINT GERMAIN – DUNKERQUE HB GRAND LITTORAL  na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Robert Lis

19:25 Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: THW KIEL – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Jarosław Cieślikowski

short-track
13:00 Puchar Świata, Erfurt, Niemcy: BIEG NA 3000M KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HD

14:05
Puchar Świata, Erfurt, Niemcy: BIEG NA 500M KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo

Polsat Sport Extra HD

15:15 Puchar Świata, Erfurt, Niemcy: BIEG NA 1000M KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HD


16:00 Puchar Świata, Erfurt, Niemcy: BIEG NA 1500M MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HD

siatkówka kobiet
14:45
Orlenliga – play-off: ??? – ??? na żywo
polsat-sport-hd.120

siatkówka mężczyzn
13:15 Krispol 1. Liga – 25. kolejka: ALURON WARTA ZAWIERCIE – KPS BPS SIEDLCE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plTVP Regionalna
Komentarz: Jacek Laskowski (z Zawiercia)
Reporter: Katarzyna Kopeć

17:00
Serie A1 – 24. kolejka: EXPRIVIA NELDIRITTO MOLFETTA – CMC RAVENNA na żywo
Sportklub


17:30 Plusliga -play-off: ??? – ??? na żywo
polsat-sport-hd.120

skoki narciarskie
09:35
Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski
Reporterzy: Michał Regulski, Sebastian Szczęsny


09:45
 Puchar Świata, Planica, Słowenia: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut

10:00 Puchar Świata, Planica, Słowenia: KONKURS INDYWIDUALNYna żywo
Eurosport HDEurosport DETVP 1 HDsport.tvp.pl
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Marek Rudzi
ński (z Planicy)

snooker
14:00 World Grand Prix, Walia: FINAŁ na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

20:00
World Grand Prix, Walia:
FINAŁ na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

snowboard
19:07 Magazyn MAGAZYN SNOWBOARDOWY premiera.200
Polsat Sport News

sporty walki
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
18:10 Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HD

19:00 
WTA World Premier Indian Wells – Finał: SIMONA HALEP – JELENA JANKOVIĆ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

21:00 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – Finał:
NOVAK DJOKOVIĆ – ROGER FEDERER na żywo
polsat-sport-hd.120

wyścigi motocyklowe
07:00 MŚ Superbike, Grand Prix Tajlandii: WYŚCIG I na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Sławomir Szymczak, Adam Widomski

08:30
MŚ Supersport, Grand Prix Tajlandii: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak, Adam Widomski

10:30 
MŚ Superbike, Grand Prix Tajlandii:
WYŚCIG II na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Sławomir Szymczak, Adam Widomski

inne
18:40 Magazyn TRANS WORLD SPORT premiera.200
Polsat Sport Extra HD

23:00
Pro Kabaddi League: BENGAL WARRIORS – DABANG DELHI premiera.200
Fightklub

23:15 
Pro Kabaddi League: PUNE – BENGALURU BULLS premiera.200
Fightklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Krzysztof Wilkosz, Radosław Kępys, Daniel Kołodziejczyk, Krzysztof Sokólski

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA