Sport w TV: niedziela – 22 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LEGIA WARSZAWA 07:50 Liga Mistrzów UEFA – grupa D: FC BARCELONA – OLYMPIACOS PIREUS  10:25 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LEGIA WARSZAWA


07:50 Liga Mistrzów UEFA – grupa D: FC BARCELONA – OLYMPIACOS PIREUS premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

10:25
Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Adam Matysek, Bogusław Kaczmarek

11:55 
La Liga Santander – 9. kolejka: VILLARREAL CF – UD LAS PALMAS na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:25 
Serie A – 9. kolejka: CHIEVO WERONA – HELLAS WERONA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

12:25 
Eredivisie – 9. kolejka: PSV EINDHOVEN – HERACLES ALMELO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

12:55 Championship – 9. kolejka: IPSWICH TOWN – NORWICH CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:15 
Mistrzostwa Świata U17, Kochi, Indie – 1/4 Finału: HISZPANIA – IRAN na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:30 Bundesliga – 9. kolejka: FC KOELN – WERDER BREMA na żywo

Komentarz: Edward Durda – Maciej Murawski

14:25 Premier League – 9. kolejka: EVERTON FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz w Canal+ HD: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

14:25 
Eredivisie – 9. kolejka: FEYENOORD – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

14:55 
Serie A – 9. kolejka: AC MILAN – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:00 
Bundesliga – 9. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:00
Regionalliga Bayern – 17. kolejka: TSV 1860 MUNICH – BAYERN MONACHIUM II na żywo


15:00
Extraliga – 16. kolejka: HC OCELARI TRINEC – HC DUKLA JIHLAVA na żywo


15:10 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)
Reporterzy: Sonia Śledź, Bartosz Ignacik


15:25 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: ARKA GDYNIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)

15:25 
Bundesliga – 9. kolejka: SC FREIBURG – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

16:10 
La Liga Santander – 9. kolejka: CELTA VIGO – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:15 
Mistrzostwa Świata U17, Kochi, Indie – 1/4 Finału: NIEMCY – BRAZYLIA na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:25
Tipico Bundesliga – 12. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – SK RAPID WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

16:55 
Premier League – 9. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – LIVERPOOL FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:00
Regionalliga West – 14. kolejka: ALEMANNIA AACHEN – ROT-WEISS ESSEN na żywo


17:30 
Serie A – 9. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30
NICE 1. Liga – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Paweł Ślęzak

17:35 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński, Tomasz Lipiński

17:40
NICE 1. Liga – 14. kolejka: GKS KATOWICE – RUCH CHORZÓW na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Katowic)

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 13. kolejka: WISŁA KRAKÓW – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

17:55 
Serie A – 9. kolejka: UDINESE CALCIO – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

17:55 
Bundesliga – 9. kolejka: VFL WOLFSBURG – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

17:55 
1.Liga – 10. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FC SLOVAN LIBEREC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

18:25 La Liga Santander – 9. kolejka: CD LEGANES – ATHLETIC CLUB na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

18:25
Premier League – 13. kolejka: DYNAMO KIJÓW – SZACHTAR DONIECK na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Robert Zieliński

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Kazimierz Węgrzyn
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Rafał Dębiński, Filip Surma, Piotr Laboga, Paweł Grabowski


20:30 
Eredivisie – 9. kolejka: AZ ALKMAAR – FC UTRECHT premiera.200
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

20:40 
La Liga Santander – 9. kolejka: REAL MADRYT – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports HD: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:55
Ligue 1 – 10. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

21:15
Primeira Liga – 9. kolejka: SPORTING CP – GD CHAVES na żywo


21:30
 Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Kazimierz Węgrzyn

22:00 
Major League Soccer – 34. kolejka: ATALNTA UNITED – TORONTO FC na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

22:40
Premier Liga – 14. kolejka: CSKA MOSKWA – ZENIT ST PETERSBURG premiera.200
Ipla

Komentarz: Grzegorz Michalewski

22:45 
Tipico Bundesliga – 12. kolejka: FC FLYERALARM ADMIRA – FC RED BULL SALZBURG  premiera.200

Komentarz: Łukasz Śliwa

22:30 
Magazyn SPORT+ premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Edward Durda, Cezary Olbrycht


12:30 World Superseries Premier – Yonex Denmark Open, Odense, Dania: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


20:30 Bilard Ekstraklasa – 6. kolejka: NOSAN KIELCE – KONSALNET WARSZAWA premiera.200


00:05 Gala Boksu, Belfast, Irlandia Północna: RYAN BURNETT – ZHANAT ZHAKIYANOV premiera.200
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Janusz Pindera – Albert Sosnowski

02:00 
Gala Boksu, Newark, USA: MURAT GASSIJEW – KRZYSZTOF WŁODARCZYK na żywo
Polsat Sport HD Ipla


16:55 PGA European Tour – Andalucia Valderamma Masters, Satogrande, Hiszpania: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:30 PGA Tour – The CJ Cup @ Nine Bridges, Czedżu, Korea Południowa: FINAŁ na żywo
Ipla


01:00 NHL – 3. kolejka: TAMPA BAY LIGHTING – PITTSBURGH PENGUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Adrian Kowal

18:55
DEL – 15. kolejka: DUSSELDORFER EG – NURNBERG ICE TIGERS na żywo


13:00 Puchar Świata, Koksijde, Belgia: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player

15:00
Puchar Świata, Koksijde, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


10:00 Mistrzostwa Europy, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport Player

14:30 Mistrzostwa Europy, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport Player


12:30 KBSL – 3. kolejka: AGU SPOR – BESIKTAS na żywo


02:00 NBA: MEMPHIS GRIZZLYS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD

12:30 Polska Liga Koszykówki – 4. kolejka: ROSA RADOM – POLSKI CUKIER TORUŃ  na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

14:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 3. kolejka: FENERBAHCE DOGUS – GAZIENTEP BASKETBOL na żywo


18:30
Liga ACB – 5. kolejka: REAL MADRYT – UNICAJA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:40
Lega A – 4. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo


09:00 Puchar Świata, Mexico, Meksyk: ZAWODY premiera.200
Eurosport PlayerIpla


14:00 ISU Puchar Świata – Rostelecom Cup 2017, Moskwa, Rosja: GALA na żywo
*(o 19:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński


12:30 DKB Handball Bundesliga – 10. kolejka: MT MELSUNGEN – SC MAGDEBURG na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


14:15 Pro D2 – 9. kolejka: US NARBONNE – USAP PERPIGNAN na żywo
Eurosport Player


20:00 Liga Siatkówki Kobiet – 1. kolejka: POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Tomasz Wójtowicz


14:45 Plusliga – 6. kolejka: ESPADON SZCZECIN – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz

17:50
Serie A1 – 2. kolejka: KIOENE PADOVA – DIATEC TRENTINO premiera.200
*(o 20:30 premiera.200 w Sportklub)

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


14:00 Home Nations Series –  English Open: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15 
Home Nations Series –  English Open: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200


20:00 KSW 40: MARIUSZ PUDZIANOWSKI – JAMES McSWEENEY na żywo
 Ipla

22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


18:15 PSA World Tour – Channel Vas Championships At St George’s Hill 2017, Weybridge, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


11:00 WTA Finals, Singapur, Singapur – faza grupowa: KAROLINA PLISKOVA – VENUS WILLIAMS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:30
WTA Finals, Singapur, Singapur – faza grupowa: GARBINE MUGURUZA – JELENA OSTAPENKO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
 ATP World Tour 250, Antwerpia, Belgia – FINAŁ: DIEGO SCHWARTZMAN – JO-WILFRIED TSONGA na żywo
 Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

22:45 
ATP World Tour 250, Moskwa, Rosja – FINAŁ: DAMIR DZUMHUR – RICARDAS BERANKIS premiera.200
Ipla


08:30 Puchar Świata, Liege, Belgia: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 Puchar Świata, Liege, Belgia: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla


15:30 Puchar Świata, Liege, Belgia: ZAWODY na żywo
Eurosport PlayerIpla

23:00 Puchar Świata, Liege, Belgia: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


01:40 Moto3, Grand Prix Australii: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

02:10 
Moto2, Grand Prix Australii: ROZGRZEWKA  na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

02:40 
MotoGP, Grand Prix Australii: ROZGRZEWKA  na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak
04:00 
Moto3, Grand Prix Australii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

05:20 
Moto2, Grand Prix Australii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

07:00 
MotoGP, Grand Prix Australii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

11:30 
Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera, Hiszpania: SUPERSPORT na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


00:15 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

20:00 
Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

20:45 
Formuła 1 – Grand Prix USA: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

21:30
NASCAR Cup Series, Kansas City, USA: WYŚCIG na żywo


23:15 
Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam