Sport w TV: niedziela – 22 stycznia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem 11:00 TFF 1.Lig – 18. kolejka: BANDIRMASPOR – DENIZLISPOR  11:00 TFF 1.Lig – 18. kolejka: UMRANIYESPOR […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem

piłka nożna
11:00 TFF 1.Lig – 18. kolejka: BANDIRMASPOR – DENIZLISPOR na żywo


11:00
TFF 1.Lig – 18. kolejka: UMRANIYESPOR – SANLIURFASPOR na żywo


11:20 Copa del Rey – 1/4 Finału: REAL SOCIEDAD – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:55 
La Liga Santander – 19. kolejka: CA OSASUNA – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

12:25
Serie A – 21. kolejka: JUVENTUS FC – SS LAZIO na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

12:25
Eredivisie – 18. kolejka: FC UTRECHT – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

12:55 Premier League – 22. kolejka: SOUTHAMPTON FC – LEICESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

14:00 
Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

14:25
Mecz Towarzyski: FC ROT-WEIB ERFUT – BORUSSIA DORTMUND na żywo


14:30
Jupiler Pro League – 22. kolejka: STANDART LIEGE – CLUB BRUGGE na żywo


14:55 
Ligue 1 – 21. kolejka: AS MONACO – FC LORIENT na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak

14:55
Serie A – 21. kolejka: US PALERMO – INTER MEDIOLAN na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Radosław Majdan

15:10 
Premier League – 22. kolejka: ARSENAL FC – BURNLEY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Przemysław Pełka – Krzysztof Przytuła

15:15 
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Bundesliga – 17. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – HERTHA BSC na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:45
Alkass Cup U-17 2017: RAJA CASABLANCA – ASPIRE INTERNATIONAL na żywo
Eurosport Player

16:10 
La Liga Santander – 19. kolejka: ATHLETIC CLUB – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

16:30
TFF 1.Lig – 18. kolejka: GOZTEPE – GAZIENTEP BSB  na żywo


16:40
Eredivisie – 18. kolejka: PSV EINDHOVEN – SC HEERENVEEN na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

16:55 
Ligue 1 – 21. kolejka: AS SAINT-ETIENNE – ANGERS SCO na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Stefan Białas

17:25
Premier League – 22. kolejka: CHELSEA FC – HULL CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Tomasz Smokowski – Rafał Nahorny

17:25
Bundesliga – 17. kolejka: FSV MAINZ 05 – FC KOELN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:55
Serie A – 21. kolejka: ATALANTA BC – UC SAMPDORIA na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

17:55 
Alkass Cup U-17 2017: KASHIWA REYSOL – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport Player

18:25 
La Liga Santander – 19. kolejka: REAL SOCIEDAD – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

19:30
Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:40 
La Liga Santander – 19. kolejka: SD EIBAR – FC BARCELONA na żywo

Komentarz w Eleven HD: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:40 
Serie A – 21. kolejka: AS ROMA – CALGIARI CALCIO na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:45
Magazyn SPORT+premiera.200

Komentarz: Rafał Nahorny, Piotr Laboga

20:55 
Ligue 1 – 21. kolejka: OLYMPIQUE LYON – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak


04:30 Grand Prix Gold Series, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport Player


10:50 Puchar Świata, Antholz, Włochy: WYŚCIG MĘŻCZYZN ZE STARTU WSPÓLNEGO na żywo
*(od 18:15 premiera.200 w Eurosporcie 1)
Polsat Sport HDIplaEurosport PlayerEurosport 1 HD
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Sebastian Krystek

14:35
Puchar Świata, Antholz, Włochy: SZTAFETA KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Sebastian Krystek

biegi narciarskie
11:30 
Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja: SZTAFETA KOBIET na żywo
*(o 20:30 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HD

13:30 
Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


12:30 Puchar Świata, St. Moritz, Austria: II PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo


09:30 PGA European Tour – Abu Dhabi HSBC golf Championship, Abu Dhabi, ZEA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


16:25 DEL – 40. kolejka: ADLER MANNHEIM – EISBAREN BERLIN na żywo


17:00 Extraliga – 41. kolejka: PSG ZLIN – HC LITVINOV na żywo


13:30 Puchar Świata, Hoogerheide, Holandia: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
Eurosport Player

15:00 Puchar Świata, Hoogerheide, Holandia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


12:30 Puchar Świata, Chaux-Neuve, Francja: SKOKI na żywo
Eurosport Player

14:30
Puchar Świata, Chaux-Neuve, Francja: GUNDERSEN – 10 KM na żywo
Eurosport Player


13:30 KBSL – 14. kolejka: FENERBAHCE – YAKIN DOGU na żywo

koszykówka mężczyzn
02:30
NBA: CLEVELAND CAVALIERS – SAN ANTONO SPURS na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

12:15 
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200
Sportklub

12:30
Liga ACB – 18. kolejka: UCAM MURCIA CB – BASKONIA na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

12:30
Polska Liga Koszykówki – 15. kolejka: ROSA RADOM – STELMET ZIELONA GÓRA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

14:30
Super Ligi – 15. kolejka: BESIKTAS SOMPO JAPAN – ANADOLU EFES na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

17:00
Super Ligi – 15. kolejka: BEST BALIKESIR – DARUSSAFAKA DOGUS na żywo


18:00
NBA: ORLANDO MAGIC – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
Canal+ Sport Online

18:30
Liga ACB – 18. kolejka: REAL MADRYT – VALENCIA BC na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

20:40
Lega A – 16. kolejka: AUXILIUM TORINO – SIDIGAS AVELLINO na żywo


21:30
NBA: DALLAS MAVERICKS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Michał Pacuda – Zenon Telman

23:00
Super Ligi – 15. kolejka: DEMIR INSAAT BUYUKCEKMECE – GALATASARAY premiera.200
Sportklub


14:30 Cross dei Cinque Mulini, Włochy: ZAWODY na żywo


17:30 Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport HDIpla


10:30
Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: SLALOM MĘŻCZYZN – 1. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

11:45
Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: SUPERGIGANT KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

13:30
Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: SLALOM MĘŻCZYZN – 2. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


17:50 Mistrzostwa świata – 1/8 Finału: NIEMCY – KATAR na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

20:35 Mistrzostwa świata – 1/8 Finału: EGIPT – CHORWACJA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl


14:15 Pro D2 – 18. kolejka: AURILLAC – OYONNAX na żywo
Eurosport Player

16:15 
European Rugby Champions Cup – grupa 2: TOULOUSE RUGBY – CONNACHT RUGBY na żywo
Ipla


11:00 Vestel Venus Sultan League – 12. kolejka: SARIYER BELEDIYESI – FENERBAHCE SK STAMBUŁ  na żywo

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 19. kolejka: LOTOS TREFL GDAŃSK – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio – Wojciech Drzyzga

17:50
 
Serie A1 – 20. kolejka: AZIMUT MODENA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo
*(o 20:30 premiera.200 w Sportklub)
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman

skoki narciarskie
14:35 Puchar Świata, Zakopane, Polska: TRENING na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:30
Puchar Świata, Zakopane, Polska: STUDIO na żywo
*(od 15:50 także w TVP 1)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Zakopanego)
Reporterzy: Maciej Jabłoński, Michał Regulski, Sebastian Szczęsny

16:00 Puchar Świata, Zakopane, Polska: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Marek Rudziński (z Zakopanego)


14:00 Master, Londyn, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport Player

20:00 Master, Londyn, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


21:30
Puchar Świata, Solitude, Irlandia Północna: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


09:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200
Sportklub


19:00 Race of Champions 2017, Miami, USA: ZAWODY na żywo

tenis
01:00 Australian Open, Melbourne, Australia: dzień 7: ANASTAZJA PAWLUCZENKOWA – SWIETŁANA KUZNIECOWA, MONA BARTHEL – VENUS WILLIAMS, MISCHA ZVEREV – ANDY MURRAY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

01:00
Australian Open, Melbourne, Australia: dzień 7: PIERRE HUGUES HERBERT/NICOLAS MAHUT – DOMINIC INGLOT/FLORIN MERGEA, ALEX BOLT/BRADLEY MOUSLEY – SAM QUERREY/DONALD YOUNG, STAN WAWRINKA – ANDREAS SEPPI, SORANA CIRSTEA – GARBINE MUGURUZA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

09:00
Magazyn GEM, SET, MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

09:15 
Australian Open, Melbourne, Australia: dzień 7: ROGER FEDERER – KEI NISHIKORI, ANGELIQUE KERBER – COCO VANDEWEGHE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:15 
Magazyn GEM, SET, MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200
Fightklub

żeglarstwo
12:00 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
Sportklub

inne
17:15 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:50 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD


20:05
Magazyn SPORT na żywo


22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

22:55
 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny