Sport w TV: niedziela – 22 września 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga – 5. kolejka: GETAFE – MALLORCA  12:10 Eredivisie – 7. kolejka: ADO DEN HAAG – AZ ALKMAAR  12:10 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 LaLiga – 5. kolejka: GETAFE – MALLORCA na żywo


12:10 Eredivisie – 7. kolejka: ADO DEN HAAG – AZ ALKMAAR 
Ipla

12:10 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

12:25 Serie A – 4. kolejka: SASSUOLO – SPAL na żywo


12:30 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WISŁA PŁOCK – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HD

13:00 II Liga – 10. kolejka: STAL RZESZÓW – RESOVIA na żywo
sport.tvp.pl

13:00 Championship – 8. kolejka: WEST BROMWICH ALBION – HUDDERSFIELD TOWN na żywo


13:55 LaLiga – 5. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL SOCIEDAD na żywo


14:25 Eredivisie – 7. kolejka: FC EMMEN – FEYENOORD 
Ipla

14:40 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka:WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

14:45
Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:55 
PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD

14:55 Fortuna 1. Liga – 10. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:55 Serie A – 4. kolejka: US LECCE – SSC NAPOLI na żywo


14:55 Serie A – 4. kolejka: BOLOGNA FC – AS ROMA na żywo
 

14:55 Premier League – 6. kolejka: WEST HAM – MANCHESTER UNITED na żywo


15:25 Bundesliga – 5. kolejka: BORUSSIA MOENCHENGLADBACH – FORTUNA DUSSELDORF na żywo


15:55 LaLiga – 5. kolejka: VALENCIA – LEGANES na żywo


16:40 Eredivisie – 7. kolejka: PSV EINDHOVEN – AJAX AMSTERDAM 
Ipla

16:55 Tipico Bundesliga – 8. kolejka: LASK LINZ – RED BULL SALZBURG 
CANAL+ Sport HD

17:00 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


17:00 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

17:00 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

17:20 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: CRCOVIA KRAKÓW – LEGIA WARSZAW na żywo
sport.tvp.pl

17:25 Premier League – 6. kolejka: CHELSEA – LIVERPOOL na żywo


17:55 Bundesliga – 5. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla

17:55 Serie A – 4. kolejka: ATALANTA BC – AFC FIORENTINA na żywo


18:25 LaLiga – 5. kolejka: ATLETIC CLUB – DEPORTIVO ALAVES na żywo


19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo


20:00 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

20:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEAFA 


20:40 Serie A – 4. kolejka: LAZIO – PARMA na żywo


20:55 LaLiga – 5. kolejka: SEVILLA FC – REAL MADRYD na żywo
Ipla

21:30 Magazyn TURBOKOZAK EXTRA na żywo
CANAL+ Sport HD

21:55 Premier League – 6. kolejka: ARSENAL FC – ASTON VILLA 


22:30 Eredivisie – 7. kolejka: ADO DEN HAAG – AZ ALKMAR 
Ipla

23:00 Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo



09:30 BWF World Tour Super 1000 China Open, Chiny: FINAŁY 
Ipla


13:30 PGA European Tour – BMW PGA Championship, Surrey, Anglia: III RUNDA 


21:00 PGA Tour – Sanderson Farms Championship, Jackson, USA: FINAŁ 



22:30 Mistrzostwa Polski, Jakubowice: ZAWODY 
Polsat Sport HD


13:35 Mistrzostwa Świata, Wielka Brytania: DRUŻYNOWA JAZDA NA CZAS SZTAFET MIESZANYCH 
*(do 14:55 i od 16:00 w TVP Sport, od 15:30 również w Eurosport 2)
TVP Sport HDsport.tvp.pl


18:00 Supercopa Endesa, Madryd, Hiszpania: KONKURS RZUTÓW ZA 3 PUNKTY 


18:30 Supercopa Endesa, Madryd, Hiszpania – finał: REAL MADRYD – BRCA LASSA 



13:30 Bundesliga – 6. kolejka: SC MAGDEBURG – RHEIN-NECKAR LOWEN 


16:00 Bundesliga – 6. kolejka: HSG NORDHORN-LINGEN – MT MELSUNGEN 


19:30 Liga Mistrzów Velux EHF – 2. kolejka, grupa B: PGE VIVE KIELCE – MOTOR ZAPOROŻE na żywo



07:15 Puchar Świata – grupa B, Osaka, Japonia: WŁOCHY – NAMIBIA 
Ipla

09:45 Puchar Świata – grupa A, Yokohama, Japonia: IRLANDIA – SZKOCJA 
Ipla

12:15 Puchar Świata – grupa C, Yokohama, Japonia: ANGLIA – TONGA 
Ipla


05:20 Puchar Świata, Saporro, Japonia: DOMINIKANA – KENIA 
Polsat Sport HD

06:50 Puchar Świata, Toyama, Japonia: KAMERUN – HOLANDIA 


07:50 Puchar Świata, Saporro, Japonia: CHINY – BRAZYLIA 
Polsat Sport HD

09:50 Puchar Świata, Toyama, Japonia: ROSJA – SERBIA 


12:10 Puchar Świata, Saporro, Japonia: JAPONIA – USA 



16:50 Mistrzostwa Europy, Nantes, Francja  – 1/8 finału: WŁOCHY – TURCJA na żywo
Polsat Sport HD


02:00  UFC Fight Night, Mexico City, Meksyk: YAIR RODRIGUEZ – JEREMY STEPHENS 
Polsat Sport HDIpla

03:00 Valor Bare Knuckle, New Town, USA: VBK 1 


19:00 Colosseum Tournament, Oradea, Rumunia: GALA 


17:00
Mistrzostwa Europy, Bolonia, Włochy: ZAWODY 
Eurosport Player


05:00 WTA Tour, Osaka, Japonia – finał: ??? – ??? 
sport.tvp.pl

06:30 WTA Tour, Wuhan, Chiny – 1. runda: ??? – ??? 
sport.tvp.pl

07:00 WTA Tour, Seul, Korea Południowa – finał: ??? – ??? 
sport.tvp.pl

11:55 Laver Cup, Genewa, Szwajcaria: TURNIEJ POKAZOWY 


14:00 Laver Cup, Genewa, Szwajcaria: TURNIEJ POKAZOWY 


15:30 ATP World Tour 250, Metz, Francja – finał: ??? – ??? 


16:00 Laver Cup, Genewa, Szwajcaria: TURNIEJ POKAZOWY 


18:00 Laver Cup, Genewa, Szwajcaria: TURNIEJ POKAZOWY 



06:00 FIM Endurance World Championship – Bol d’Or(24h), Francja: WYŚCIG 
Ipla

13:00 MotoGP – Grand Prix Aragonii: WYŚCIG 
Ipla

18:30 Motocyklowe Mistrzostwa Włoch, Vallelunga, Włochy: WYŚCIG 


19:15 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Assen, Holandia: WYŚCIG 1 
Eurosport PlayerIpla

19:45 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Assen, Holandia: WYŚCIG 2 
Eurosport PlayerIpla


12:30 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla

14:05 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: WYŚCIG na żywo
*(od 14:45 w TVP Sport)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl

15:05 GT Open, Barcelona, Hiszpania: WYŚCIG 2 na żywo


16:15 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: STUDIO na żywo
Ipla


15:45 PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

16:00 PGE Ekstraliga – mecz o 3 miejsce: FALUBAZ ZIELONA GÓRA – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo
Ipla

18:45 PGE Ekstraliga – finał: WSTĘP DO MECZU na żywo


19:30 PGE Ekstraliga – finał: BETARD SPARTA WROCŁAW – UNIA LESZNO na żywo


21:30 Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo



19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

22:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart