Sport w TV: niedziela – 23 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów Mężczyzn FIVB, Mediolan, Włochy – 12. kolejka: WŁOCHY – POLSKA 02:00 Major League Soccer: CHICAGO FIRE – REAL SALT LAKE  Komentarz: Robert […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Narodów Mężczyzn FIVB, Mediolan, Włochy – 12. kolejka: WŁOCHY – POLSKA


02:00 Major League Soccer: CHICAGO FIRE – REAL SALT LAKE na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

17:25 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Valenciennes, Francja – 1/8 finału: ANGLIA – KAMERUN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj – Joanna Tokarska

20:45 
Copa America, Porto Alegre, Brazylia – grupa B: KATAR – ARGENTYNA na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Piotr Koźmiński

20:45 
Copa America, Salvador, Brazylia – grupa B: KOLUMBIA – PARAGWAJ na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Bartłomiej Rabij

20:55
La Liga 2 – finał: RCD MALLORCA – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

20:55 
Mistrzostwa Europy U21, Udine, Włochy – grupa B: AUSTRIA – NIEMCY na żywo
*(od 22:00 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Szymon Borczuch – Andrzej Strejlau

20:55 
Mistrzostwa Europy U21, Trieste, Włochy – grupa B: DANIA – SERBIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski

20:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Le Havre, Francja – 1/8 finału: FRANCJA – BRAZYLIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

23:30 Major League Soccer: COLUMBUS CREW – SPORTING KANSAS CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz


18:00 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE na żywo
Ipla

20:45 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE na żywo
Ipla


16:00 
ESL Pro League – CS:GO: DZIEŃ 6 na żywo
sport.tvp.pl


13:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁ KOBIET na żywo
Ipla


12:30 
PGA European Tour – BMW International Open, Monachium, Niemcy: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Travelers Championship, Cromwell, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


10:25 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ELIMINACJE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

12:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla

16:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Ipla


13:30 Wyścig dookoła Słowenii: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:30 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

14:40 
Tour de Suisse, Szwajcaria: ETAP 9 na żywo
Ipla


15:00 
Route d’Occitanie, Francja: ETAP 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:50 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś – koszykówka 3×3: 1. RUNDA na żywo
Ipla
15:25 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś – koszykówka 3×3: 1. RUNDA na żywo
Ipla


16:15 easyCredit BBL – Finał: BAYERN MONACHIUM – ALBA BERLIN na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


11:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla

16:40 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: KWALIFIKACJE na żywo
*(do 20:30)
Ipla


08:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: ĆWIERĆFINAŁY I PÓŁFINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Polsat Sport HDIpla


02:15 
Liga Narodów FIVB, Hoffman Estates, USA – 11. kolejka: USA – KANADA na żywo
Ipla

07:00 
Liga Narodów FIVB, Cuiaba, Brazylia – 11. kolejka: BRAZYLIA – NIEMCY 
Ipla

07:07 
Liga Narodów FIVB, Arbadil, Iran – 11. kolejka: IRAN – AUSTRALIA
Ipla

12:45 
Liga Narodów FIVB, Arbadil, Iran – 12. kolejka: PORTUGALIA – AUSTRALIA na żywo
Ipla

17:00 
Liga Narodów FIVB, Mediolan, Włochy – 12. kolejka: ARGENTYNA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:00 
Liga Narodów FIVB, Mediolan, Włochy – 12. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 19:35 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl

19:45 Liga Narodów FIVB, Mediolan, Włochy – 12. kolejka: WŁOCHY – POLSKA na żywo
*(od 19:50 również w TVP 1 HD i TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski (z Mediolanu)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas

22:00 
Liga Narodów FIVB, Mediolan, Włochy – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:45 Liga Narodów FIVB, Cuiaba, Brazylia – 12. kolejka: NIEMCY – BUŁGARIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:15 Liga Narodów FIVB, Hoffman Estates, USA – 12. kolejka: USA – CHINY na żywo
Ipla


01:00 UFC Fight Night, Greenville, USA: RENATO MOICANO – CHAN SUNG JUNG na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:30 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
*(do 13:30)
Polsat Sport HDIpla

14:45 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: FINAŁY na żywo
Ipla


13:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – finał: ROGER FEDERER – DAVID GOFFIN na żywo
Ipla

14:30 
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – finał: JULIA GOERGES – ASHLEIGH BARTY na żywo
*(24 czerwca o 04:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Regulski

15:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – finał: FELICIANO LOPEZ – GILLES SIMON na żywo
Ipla

16:30 
WTA Tour, Majorka, Hiszpania – finał: BELINDA BENCIC – SOFIA KENIN na żywo
sport.tvp.pl


09:07 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: 1. RUNDA GRY MIESZANEJ na żywo
Ipla

18:15 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś: 3. RUNDA MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


10:25 Puchar Świata, Poznań: FINAŁY na żywo
*(do 15:00)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Marendziak – Marek Kolbowicz (z Poznania)


10:50 
Mistrzostwa Świata Superbike, Misano Włochy: WYŚCIG SUPERPOLE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:05 
Mistrzostwa Świata Supersport, Misano Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal, Niemcy: WYŚCIG 1 MX 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Misano Włochy: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal, Niemcy: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(o 15:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

15:05
 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Misano Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal, Niemcy: WYŚCIG 2 MX 2 na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal, Niemcy: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
Eurosport PlayerIpla


09:50 Formuła 3 – Grand Prix Francji: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla


11:25 Formuła 2 – Grand Prix Francji: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla

13:30 Formuła 1 – Grand Prix Francji: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla

14:10 Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
*(od 15:00 również w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl

15:05 Formuła 1 – Grand Prix Francji: WYŚCIG na żywo
*(od 15:55 również w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eleven Sports 1: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański, Sławomir Kwiatkowski

17:10 Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
Ipla


14:25 Nice 1. Liga Żużlowa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 11. kolejka: UNIA TARNÓW – PGG ROW RYBNIK na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:45 PGE Ekstraliga – 9. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Robert Wardzała (z Wrocławia)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Mateusz Kędzierski

16:15 
PGE Ekstraliga – 9. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – FORBET WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel – Piotr Świderski (z Wrocławia)

18:30 PGE Ekstraliga – 9. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo

Studio: Gabriel Waliszko – Sławomir Kryjom (z Zielonej Góry)
Reporterzy: Karolina Mikołajczyk, Łukasz Benz

19:00 
PGE Ekstraliga – 9. kolejka: STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA – FOGO UNIA LESZNO na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz (z Zielonej Góry)

20:45 Magazyn PGE EKSTRALIGI na żywo

Studio: Marcin Majewski – Leszek Demski, Tomasz Gollob, Dariusz Ostafiński

inne
00:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:00 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś – Sambo: ĆWIERĆFINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

11:15 Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś – Sambo: PÓŁFINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

17:55 
Igrzyska Europejskie, Mińsk, Białoruś – Sambo: FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki