Sport w TV: niedziela – 23 lutego 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK 00:15 Magazyn BUNDESLIGA+  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Ireneusz Mamrot, Roman […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK


00:15 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00
Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Ireneusz Mamrot, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski

11:25 Magazyn LA LIGA+ 


11:55 La Liga – 25. kolejka: CA OSASUNA – GRANADA CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

12:10 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski (z Płocka)
Reporterzy: Piotr Domagała, Szymon Ratajczak

12:25 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: WISŁA PŁOCK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski (z Płocka)

12:25 Serie A – 25. kolejka: GENOA CFC – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

13:25 2. Bundesliga – 23. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – HANNOVER 96 na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:55 La Liga – 25. kolejka: CD ALAVES – ATHLETIC BILBAO na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

14:25 Eredivisie – 24. kolejka: VITESSE – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

14:40 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Surma

14:55 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: WISŁA KRAKÓW – KORONA KIELCE
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)

14:55 Premier League – 27. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – WATFORD FC na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

14:55 Serie A – 25. kolejka: TORINO FC – PALMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:00 Bundesliga – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Paweł Kapusta

15:25 Bundesliga – 23. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Sebastian Chabiniak

15:55 La Liga – 25. kolejka: REAL VALLADOLID – RCD ESPANYOL na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Kuba Ostrowski

16:40 Eredivisie – 24. kolejka: HERACLES ALMELO – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

16:55 1. Liga – 22. kolejka: FC BANIK OSTRAWA – FK JABLONEC
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

16:55
Tipico Bundesliga – 20. kolejka: 
FK AUSTRIA WIEDEŃ – FC RED BULL SALZBURG 

Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk

17:00 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Michał Wodziński (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 23. kolejka: LECH POZNAŃ – LECHIA GDAŃSK

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)

17:25 Premier League – 27. kolejka: ARSENAL FC – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Adam Ostrowski

17:30 La Liga – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

17:55 Serie A – 25. kolejka: AS ROMA – US LECCE na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

17:55 Bundesliga – 23. kolejka: VFL WOLFSBURG – 1. FSV MAINZ 05 na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

18:25 La Liga – 25. kolejka: GETAFE CF – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Paweł Wszołek, Grzegorz Mielcarski, Marcin Baszczyński, Sławomir Stempniewski

20:25 Serie A – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

20:55 La Liga – 25. kolejka: ATLETICO MADRYT – VILLARREAL CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Tomasz Iwan
Gość: Łukasz Wolsztyński

22:40 Serie A – 25. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Piotr Urban

22:50 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Edward Durda, Leszek Orłowski, Grzegorz Kaczmarczyk


09:30 BWF World Tour, Barcelona, Hiszpania: MECZ FINAŁOWY 
*(do 14:30)
Ipla


12:20 Mistrzostwa Świata, Antholz-Anterselva, Włochy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
14:50 Mistrzostwa Świata, Antholz-Anterselva, Włochy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


11:10 
Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: BIEG NA 15 KM STYLEM KLASYCZNYM KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Piotr Meissner

13:05 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: BIEG NA 30 KM STYLEM KLASYCZNYM MĘŻCZYZN na żywo
*(o 18:05  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


14:30 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 3. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda, Paweł Ślęzak

16:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 4. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda, Paweł Ślęzak


03:05 Gala Boksu, Las Vegas, USA: SEBASTIAN FUNDORA – DANIEL LEWIS na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny
Studio: Bogusław Solecki – Ewa Piątkowski, Grzegorz Proksa, Igor Jakubowski


03:45 Gala Boksu, Las Vegas, USA: EMANUEL NAVARRETE – JEO SANTISIMA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny
Studio: Bogusław Solecki – Ewa Piątkowski, Grzegorz Proksa, Igor Jakubowski


04:50 Gala Boksu, Las Vegas, USA: GERALD WASHINGTON – CHARLES MARTIN na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny
Studio: Bogusław Solecki – Ewa Piątkowski, Grzegorz Proksa, Igor Jakubowski


05:40 Gala Boksu, Las Vegas, USA: DEONTAY WILDER – TYSON FURY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny
Studio: Bogusław Solecki – Ewa Piątkowski, Grzegorz Proksa, Igor Jakubowski


20:00 WGC – Mexico Championship, Mexico City, Meksyk: FINAŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


01:05 NHL: TORONTO MAPLE LEAFS – CAROLINA HURRICANES 
sport.tvp.pl
Komentarz: Adrian Kowal – Piotr Chłystek


14:40 Cavaliada, Kraków: GRAND PRIX 
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Krakowa)
Studio: Sylwia Dekiert (z Krakowa)
Reporter: Anna Kozińska


12:05 UAE Tour, ZEA: ETAP 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz, Mariusz Czykier

14:00 Wyścig dookoła Andaluzji, Hiszpania: ETAP 5 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

16:00 Volta ao Algarve, Portugalia: ETAP 5 na żywo
Eurosport PlayerIpla
Komentarz: Mariusz Czykier – Dariusz Baranowski


09:50 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:45 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:30 NBA: MILWAUKEE BUCKS – PHILADELPHIA 76ERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

17:30 
Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa A: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Piotr Sobczyński – Robert Skibniewski, Mariusz Bacik

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy – grupa A: HISZPANIA – POLSKA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź

21:30 NBA: LOS ANGELES LAKERS – BOSTON CELTICS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży


01:45 Puchar Świata, Naeba, Japonia: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport Player

04:50 
Puchar Świata, Naeba, Japonia: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:00 Puchar Świata, Crans Montana, Szwajcaria: SUPERGIGANT DO SUPERKOMBINACJI KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:10 Puchar Świata, Crans Montana, Szwajcaria: SLALOM DO SUPERKOMBINACJI KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


05:30 Puchar Świata, Tazawako, Japonia: JAZDA PO MULDACH PODWÓJNYCH 
*(o 08:15  w Eurosport 2 HD)
IplaEurosport Player

09:00 Puchar Świata, Sunny Valley, Rosja: SKI CROSS 
IplaEurosport Player


12:25 PGNiG Superliga – 18. kolejka: STUDIO 
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Iwański – Anna Wysokińska, Paulina Piechnik-Kasprzyk (z Lublina)

12:40 PGNiG Superliga – 18. kolejka: METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN – MŁYNY STOISŁAW KOSZALIN 
sport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Kaja Załęczna (z Lublina)


13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 18. kolejka: TVB 1898 STUTTGART – FRISCH AUF! GÖPPINGEN na żywo

Komentarz: Artur Kwiatkowski

16:55 Liga Mistrzów EHF – 13. kolejka, grupa B: TELEKOM VESZPREM HC – MONTPELLIER HB na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik


14:20 Pro D2 – 21. kolejka: OYONNAX – BÉZIERS 
Eurosport Player

15:55 Puchar Sześciu Narodów – 3. kolejka: ANGLIA – IRLANDIA na żywo


09:00 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD
Studio: Marek Magiera – Tomasz Żukowski, Krzysztof Pogwizd, Sebastian Świderski, Ryszard Czarnecki


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 20. kolejka: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ
Polsat Sport HDIpla


14:45 PlusLiga – 20. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00 Puchar Włoch – finał: CUCINE LUBE CIVITANOVA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA na żywo
Ipla

20:30 PlusLiga – 20. kolejka: BKS VISŁA BYDGOSZCZ – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:00 Shoot-Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 
Eurosport Player

16:30 Shoot-Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 
*(do 18:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:45 Shoot-Out, Watford, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 
*(do 22:00)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:00 Shoot-Out, Watford, Wielka Brytania: MECZ ĆWIERĆFINAŁOWY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Shoot-Out, Watford, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30 Shoot-Out, Watford, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


00:00 UFC Fight Night, Auckland, Nowa Zelandia: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

01:00 UFC Fight Night, Auckland, Nowa Zelandia: PAUL FELDER – DAN HOOKER na żywo
Polsat Sport HDIpla


02:00 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 1/2 finału: REILLY OPELKA – MILOS RAONIC na żywo
Ipla

07:07 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – 1/2 finału: UGO HUMBERT – YOSHIHITO NISHIOKA
Ipla

12:00
WTA Tour, Doha, Katar – 1. runda: ELISE MERTENS – QIANG WANG na żywo
sport.tvp.pl

13:30 WTA Tour, Doha, Katar – 1. runda: KAROLINA MUCHOVA – MAGDA LINETTE na żywo
sport.tvp.pl

13:30 WTA Tour, Doha, Katar – 1. runda: SVETLANA KUZNETSOVA – CAGLA BUYUKAKCAY na żywo
sport.tvp.pl

15:30 WTA Tour, Doha, Katar – 1. runda: GARBINE MUGURUZA – DARIA KASATKINA na żywo
sport.tvp.pl

17:30 WTA Tour, Doha, Katar – 1. runda: ONS JABEUR – KATERINA SINIAKOVA na żywo
sport.tvp.pl

19:30 WTA Tour, Doha, Katar – 1. runda: JELENA OSTAPENKO – JIL TEICHMANN na żywo
sport.tvp.pl

21:00 ATP World Tour 250, Delray Beach, USA – finał: ??? – ??? na żywo
*(o 00:00  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla

21:30 ATP World Tour 500, Rio de Janeiro, Brazylia – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla


16:00 LOTTO Superliga – 17. kolejka: DOJLIDY BIAŁYSTOK – DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI na żywo

Komentarz: Radosław Gielo


06:00 Virgin Australia Supercars Championship, Adelajda, Australia: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Olszak

18:50 
FIA World Endurance Championship – 6 Hours of Cota, Austin: WYŚCIG na żywo
*(od 21:30 w Polsat Sport News HD)
Eurosport PlayerIpla


18:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 


00:00 (Nd/pon) Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki