Sport w TV: niedziela – 24 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – WISŁA KRAKÓW 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Marcin Feddek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – WISŁA KRAKÓW


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla
Studio: Marcin Feddek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 La Liga – 14. kolejka: RCD ESPANYOL – GETAFE CF na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski

12:15 Eredivisie – 14. kolejka: FC GRONINGEN – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

12:25 Serie A – 13. kolejka: BOLOGNA FC – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Szymon Rojek – Dariusz Kubicki (z Olsztyna)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

12:40 Fortuna 1. Liga – 18. kolejka: STOMIL OLSZTYN – RADOMIAK RADOM na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Szymon Rojek – Dariusz Kubicki (z Olsztyna)

12:55
Championship – 17. kolejka: MIDDLESBROUGH FC – HULL CITY AFC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:00 II Liga – 19. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – BYTOVIA BYTÓW na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj (z Łodzi)
Reporter: Jan Piasecki

13:55 La Liga – 14. kolejka: CA OSASUNA – ATHLETIC BILBAO na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

14:25 Eredivisie – 14. kolejka: PSV EINDHOVEN – SC HEERENVEEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:30 
Serie A – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

14:40 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Białegostoku)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Adam Westfal

14:55 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Białegostoku)

14:55 
Serie A – 12. kolejka: HELLAS WERONA – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55 Serie A – 12. kolejka: AS ROMA – BRESCIA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 
Serie A – 12. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

15:25 Bundesliga – 12. kolejka: FC AUGSBURG – HERTHA BSC na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:55 
La Liga – 14. kolejka: SD EIBAR – CD ALAVES na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Wojciech Jagoda

17:00 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Michał Wodziński (z Wrocławia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

17:00 
Serie A – 12. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk, Antoni Partum

17:25 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – WISŁA KRAKÓW na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Wrocławia)

17:25 Premier League – 13. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:55 Serie A – 12. kolejka: UC SAMPDORIA – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

17:55 Bundesliga – 12. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – 1. FSV MAINZ 05 na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Zieliński

18:25 LaLiga – 14. kolejka: VILLARREAL CF – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Alexandar Vukovic, Marcin Murawski, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

20:00 
La Liga – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:40 Serie A – 13. kolejka: US LECCE – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Dominik Guziak

20:55 La Liga – 14. kolejka: REAL VALLADOLID – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Gazda

21:30 Magazyn TURBOKOZAK na żywo
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Bartek Ignacik – Agnieszka Radwańska
Gość: Karol Świderski

22:50 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Rudzki, Edward Durda, Piotr Laboga, Tomasz Lipiński

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo

Studio: Mateusz Majak


03:55
Gala Boksu, Las Vegas, USA: STUDIO 
sport.tvp.pl

04:00 Gala Boksu, Las Vegas, USA: BRANDON FIGUEROA – JULIO CEJA 
sport.tvp.pl

04:50 Gala Boksu, Las Vegas, USA: LEO SANTA CRUZ – MIGUEL FLORES 
sport.tvp.pl

05:40 Gala Boksu, Las Vegas, USA: DEONTAY WILDER – LUIS ORTIZ 
sport.tvp.pl


07:30 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubaj, ZEA, RPA: FINAŁ 

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – The RSM Classic, Wyspa św. Szymona, USA: FINAŁ 


01:00 NHL: WINNIPEG JETS – COLUMBUS BLUE JACKETS 
sport.tvp.pl


11:00 Tahincioglu Basketball Super League – 9. kolejka: AFYON BELEDIYESPOR – PINAR KARŞIYAKA 

Komentarz: Jakub Ryś

13:00 
Liga ACB – 10. kolejka: IBEROSTAR TENERIFE – CB SEVILLA 

Komentarz: Radosław Spiak

16:55 
Serie A – 10. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – BANCO DI SARDEGNA SASSARI 
Eurosport Player

17:25 
Serie A – 10. kolejka: VANOLI CREMONA – PALLACANESTRO TRIESTE 
Eurosport Player

17:30 
Energa Basket Liga – 8. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 
Polsat Sport HD

17:55 
Serie A – 10. kolejka: BRESCIA – PESARO 
Eurosport Player

18:25
 Serie A – 10. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – DOLOMITI ENERGIA TRENTO 
Eurosport Player

18:30 
Liga ACB – 9. kolejka: KIROLBET BASKONIA – VALENCIA BC 

Komentarz: Radosław Spiak

18:55 
Serie A – 10. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – ORIORA PISTOIA 
Eurosport Player

19:25 
Serie A – 10. kolejka: VIRTUS ROMA – TREVISO 
Eurosport Player

20:40 
Serie A – 10. kolejka: ACQUA S.BERNARDO CANTÙ – POMPEA FORTITUDO BOLOGNA 
Eurosport Player

21:30 
NBA: HOUSTON ROCKETS – DALLAS MAVERICKS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży


04:00 ISU GP – NHK Trophy, Saporro, Japonia: POKAZY MISTRZÓW 
Polsat Sport HD



15:00 Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: BIEG NA 500 M MĘŻCZYZN 
Ipla

15:30 Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: BIEG NA 1500 M KOBIET 
Ipla

16:15 Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN 
Ipla

16:55 Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET 
Ipla


10:05 Puchar Świata, Levi, Finlandia: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15 Puchar Świata, Levi, Finlandia: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport PlayerIpla


16:45 Turniej Towarzyski: STUDIO 
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

17:10 Turniej Towarzyski: POLSKA – BIAŁORUŚ 
TVP Sport HD sport.tvp.pl


16:45 
Liga Mistrzów EHF – 8. kolejka, grupa A: AALBORG HANDBOLD – PARIS SAINT-GERMAIN HB na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński


00:55 Mistrzostwa Świata – 2. kolejka, grupa A, Luque, Paragwaj: PARAGWAJ – SZWAJCARIA 
 sport.tvp.pl

20:10 Mistrzostwa Świata – 2. kolejka, grupa C, Luque, Paragwaj: ROSJA – ZEA 
 sport.tvp.pl

21:45 Mistrzostwa Świata – 2. kolejka, grupa D, Luque, Paragwaj: NIGERIA – OMAN 
 TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:20 Mistrzostwa Świata – 2. kolejka, grupa C, Luque, Paragwaj: BIAŁORUŚ – SENEGAL 
TVP Sport HD sport.tvp.pl


18:00 
International Swimming League, Londyn, Wielka Brytania: ZAWODY 
Eurosport PlayerIpla


09:55 
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. PRZEJAZD MĘŻCZYZN
Eurosport PlayerIpla

11:35 
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. PRZEJAZD MĘŻCZYZN
Eurosport PlayerIpla

13:40 
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY DRUŻYNOWE
Eurosport PlayerIpla


14:45 Plusliga – 6. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD

17:30 
Plusliga – 6. kolejka: CUPRUM LUBIN – TREFL GDAŃSK 


18:00 Serie A1 – 8. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – CONSAR RAVENNA 
Ipla


20:30 Plusliga – 6. kolejka: PROJEKT WARSZAWA – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 
Polsat Sport HD


20:30 Serie A1 – 8. kolejka: LEO SHOES MODENA – ITAS TRENTINO
Ipla


10:45 
Puchar Świata, Wisła: STUDIO 
*(od 11:15 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDEurosport 1 HDsport.tvp.plEurosport PlayerIpla
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski
Reporterzy w TVP: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Marcin Rams

11:30 Puchar Świata, Wisła: KONKURS INDYWIDUALNY 
TVP Sport HDEurosport 1 HDEurosport Playersport.tvp.plIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Wisły)
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński (z Wisły)

13:15 Puchar Świata, Wisła: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:05
 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie   

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki