Sport w TV: niedziela – 24 marca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 2. kolejka, grupa G: POLSKA – ŁOTWA 00:30 Major League Soccer – 4. kolejka: PHILADELPHIA UNION – COLUMBUS CREW  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 2. kolejka, grupa G: POLSKA – ŁOTWA


00:30 Major League Soccer – 4. kolejka: PHILADELPHIA UNION – COLUMBUS CREW na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

02:30 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 1. kolejka, grupa F: MALTA – WYSPY OWCZE
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

11:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Tomasz Hajto, Roman Kołtoń (z Warszawy)

13:00
2.Liga – 25. kolejka: RUCH CHORZÓW – ROZWÓJ KATOWICE na żywo
sport.tvp.pl

13:15
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:50 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 2. kolejka, grupa E: WALIA – SŁOWACJA na żywo
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk

17:50 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 2. kolejka, grupa G: IZRAEL – AUSTRIA na żywo
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski – Tomasz Łapiński

18:00 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 2. kolejka, grupa G: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plPolsat Sport HDIpla
Studio w TVP Sport: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Tomasz Kłos, Maciej Szczęsny, Robert Podoliński (z Warszawy)
Studio w Polsacie Sport: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański (z Warszawy)
Reporterzy w TVP Sport: Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Rafał Patyra, Sylwia Dekiert, Aleksander Roj
Reporterzy w Polsacie Sport: Marcin Feddek, Tomasz Smokowski
Analiza w Polsacie Sport: Marcin Lepa – Dariusz Wdowczyk
Przegląd Prasy/TT w Polsacie Sport: Justyna Kostyra
Porównania/Ciekawostki
w Polsacie Sport: Szymon Rojek

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 2. kolejka, grupa G: POLSKA – ŁOTWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plPolsat Sport HDIpla
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Michał Żewłakow (z Warszawy)
Komentarz w Polsacie Sport: Mateusz Borek – Artur Wichniarek (z Warszawy)

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 2. kolejka, grupa C: HOLANDIA – NIEMCY na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Adam Matysek

22:50 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 2. kolejka, grupa G: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plPolsat Sport HDIpla
Studio w TVP Sport: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Tomasz Kłos, Maciej Szczęsny, Robert Podoliński (z Warszawy)
Studio w Polsacie Sport: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański (z Warszawy)
Reporterzy w TVP Sport: Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Rafał Patyra, Sylwia Dekiert, Aleksander Roj
Reporterzy w Polsacie Sport: Marcin Feddek, Tomasz Smokowski
Analiza w Polsacie Sport: Marcin Lepa – Dariusz Wdowczyk
Przegląd Prasy/TT w Polsacie Sport: Justyna Kostyra
Porównania/Ciekawostki
w Polsacie Sport: Szymon Rojek

23:00 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 2. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – ROSJA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

23:30
 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2020
Polsat Sport HDIpla


13:35 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG MASOWY KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla

16:15 Puchar Świata, Oslo, Norwegia: BIEG MASOWY MĘŻCZYZN na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:25 Puchar Świata, Quebec, Kanada: 10 KM KOBIET STYLEM DOWOLNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

15:35 
Puchar Świata, Quebec, Kanada: 15 KM MĘŻCZYZN STYLEM DOWOLNYM na żywo
*(o 18:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla


04:30 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Silkeborg, Dania: 1/2 FINAŁU KOBIET 
Ipla

08:07 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Silkeborg, Dania: 1/2 FINAŁU KOBIET
Ipla

10:00
 Mistrzostwa Świata Kobiet, Silkeborg, Dania: MECZ O 3 MIEJSCE KOBIET na żywo
Ipla

19:00 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Silkeborg, Dania:FINAŁ KOBIET 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:30 PGA European Tour – Maybank Championship, Kuala Lumpur, Malezja: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

20:00 
PGA Tour – Valspar Championship, Palm Harbor, USA: FINAŁ na żywo


03:00 NHL: VANCOUVER CANUCKS – CALGARY FLAMES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Chłystek – Adrian Kowal


14:10 Saut Hermes, Paryż, Francja: ZAWODY na żywo
*(o 19:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerIpla


07:45 
Cape Epic, RPA: DZIEŃ 7 


08:30
Cape Epic, RPA: DZIEŃ 8 na żywo

Komentarz: Radosław Spiak, Kamil Gapiński


14:30 GP Denain, Francja: WYŚCIG na żywo
*(o 18:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla


21:00 Six-Day, Manchester, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 23. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – TOFAŞ na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

12:30 
Energa Basket Liga – 23. kolejka: TBV START LUBLIN – ARKA GDYNIA na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:00
 
VTB United League: NIŻNY NOWOGOROD – STELMET ENEA ZIELONA GÓRA na żywo
Ipla

16:52 
Lega A – 23. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – VL PESARO na żywo
Eurosport Player

17:00 
NBA: NEW YORK KNICKS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

17:22 
Lega A – 23. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – SIDIGAS AVELLINO na żywo
Eurosport Player

17:52 
Lega A – 23. kolejka: AUQUA S.BERNARDO CANTU – ALMA TRIESTE na żywo
Eurosport Player


18:22 
Lega A – 23. kolejka: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO  na żywo
Eurosport Player

18:57 
Lega A – 23. kolejka: VANOLI CREMONA BASKET – AX ARMANI EXCHANGE MILANO na żywo
Eurosport Player

19:30
Liga ACB – 24. kolejka: REAL MADRYT – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:37 
Lega A – 23. kolejka: ORIORA PISTOIA – GRISSIN BON REGGIO EMILIA  na żywo
Eurosport Player

21:45 
Tahincioglu Basketball Super League – 23. kolejka: GAZIENTEP BASKETBOL – ANADOLU EFES

Komentarz: Jakub Ryś


20:00 Magazyn ATLECI 
Ipla


07:00 Mistrzostwa Świata, Saitama, Japonia: GALA MEDALISTÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plIpla
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński


15:45 Turniej Towarzyski, Gdańsk: POLSKA – ANGOLA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański (z Gdańska)
Studio: Krzysztof Szczypior (z Gdańska)
Reporter: Grzegorz Chodkowski


12:45 PGNiG Superliga – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź (z Lubina)

12:55 PGNiG Superliga – 24. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – GWARDIA OPOLE na żywo

Komentarz: Piotr Bugajny – Iwona Niedźwiedź (z Lubina)

13:30
DKB Handball Bundesliga – 25. kolejka: TSV GWD MINDEN – SC MAGDEBURG na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

15:30 Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal (z Płocka)

15:55 
Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: ORLEN WISŁA PŁOCK – MOL-PICK SZEGED na żywo
CANAL+ Sport HDIpla
Komentarz w Canal+ Sport: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Płocka)
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Wszołek – Michał Świrkula


16:00 
DKB Handball Bundesliga – 25. kolejka: VFL GUMMERSBACH – BERGISCHER HC na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

17:55 
Velux EHF Liga Mistrzów – 1/8 Finału: SPORTING CP – TELEKOM VESZPREM na żywo
Ipla


14:05 Pro D2 – 25. kolejka: BEZIERS – BIARRITZ na żywo
Eurosport Player


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 1/4 Finału: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA na żywo
Ipla


14:45 PlusLiga – 26. kolejka: ZAKSA KĘDZERZYN-KOŹLE – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Ipla


09:15 
Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO na żywo
*(od 09:35 w TVP Sport HD i TVP 1 HD)
Eurosport 1 HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot, Mateusz Leleń (z Planicy)
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Sebstian Parfjanowicz


10:00 
Puchar Świata, Planica, SłoweniaKONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Igor Błachut
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Planicy)


11:30 
Puchar Świata, Planica, SłoweniaSTUDIO na żywo
Eurosport 1 HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Jakub Kot, Mateusz Leleń (z Planicy)
Reporterzy w TVP: Filip Czyszanowski, Sebstian Parfjanowicz


14:40 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: SLALOM RÓWNOLEGŁY DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport Player


15:15 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2019 


01:00 UFC Fight Night 148: STEPHEN THOMPSON – ANTHONY PETTIS na żywo
Ipla


00:30 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

01:00 WTA Tour, Miami, USA – 2. runda: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:00 WTA Tour, Miami, USA – 3. runda: YAFAN WANG – DANIELLE COLLINS na żywo
sport.tvp.pl

19:00 
WTA Tour, Miami, USA – 3. runda: POLONA HERCOG – SIMONA HALEP na żywo
sport.tvp.pl

21:00 ATP World Tour 1000, Miami, USA – 3. runda: HUBERT HURKACZ – FELIX AUGER-ALIASSIME na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

21:00 WTA Tour, Miami, USA – 3. runda: DARIA KASTAKINA – VENUS WILLIAMS na żywo
sport.tvp.pl

23:00 WTA Tour, Miami, USA – 3. runda: KAROLINA PLISKOVA – ALIZE CORNET na żywo
sport.tvp.pl


13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Matterley Basin, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 MX1 na żywo
Ipla

14:00
 Mistrzostwa Świata Motocross, Matterley Basin, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
Ipla

16:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Matterley Basin, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 MX1 na żywo


17:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Matterley Basin, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
Ipla


14:15 Mecz Towarzyski: POLSKA – RESZTA ŚWIATA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:35
Magazyn SPORTOWY WIECZÓRna żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam