Sport w TV: niedziela – 24 stycznia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA FA Cup – 4. runda: MANCHESTER UNITED FC – LIVERPOOL FC 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Daria Kabała-Malarz – Dariusz Szpakowski, Tomasz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA FA Cup – 4. runda: MANCHESTER UNITED FC – LIVERPOOL FC


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Dariusz Szpakowski, Tomasz Ćwiąkała, Michał Trela, Piotr Koźmiński

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Przemysław Iwańczyk – Jerzy Engel, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto

11:00
Magazyn LALIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:10 Eredivisie – 18. kolejka: FORTUNA SITTARD – AFC AJAX 
Ipla

12:25 Serie A – 19. kolejka: JUVENTUS FC – BOLOGNA FC 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

12:55 FA Cup – 4. runda: CHELSEA FC – LUTON TOWN na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 1: Szymon Przedpełski


13:55 LaLiga Santander – 20. kolejka: CA OSASUNA – GRANADA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

14:55 Serie A – 19. kolejka: HELLAS WERONA – SSC NAPOLI 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:00 Bundesliga – 18. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:25 Bundesliga – 18. kolejka: FC SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza

15:25 FA Cup – 4. runda: BRENTFORD FC – LEICESTER CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

16:10 LaLiga Santander – 20. kolejka: ELCHE CF – FC BARCELONA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

16:40 Eredivisie – 18. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – AZ ALKMAAR na żywo
Ipla

16:55 Ligue 1 – 21. kolejka: STADE RENNAIS FC – LILLE OSC 

Komentarz: Tomasz Smokowski – Marek Jóżwiak

17:30 FA Cup – 4. runda: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Michał Zachodny

17:55 FA Cup – 4. runda: MANCHESTER UNITED FC – LIVERPOOL FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Stóf

17:55 Bundesliga – 18. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – 1. FC KÖLN na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

17:55 Serie A – 19. kolejka: SS LAZIO – US SASSUOLO CALCIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

18:25 
LaLiga Santander – 20. kolejka: CELTA VIGO – SD EIBAR na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda

18:30 
1. liga – 16. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK MLADA BOLESLAV 
Ipla

20:00 Serie A – 19. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

20:40 Serie A – 19. kolejka: PARMA CALCIO – UC SAMPDORIA 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

20:55 LaLiga Santander – 20. kolejka: ATLETICO MADRYT – VALENCIA CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

20:55 Ligue 1 – 21. kolejka: AS SAINT-ETIENNE – OLYMPIQUE LYON 
Ipla
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Dominik Guziak – Kuba Ostrowski

20:55 FA Cup – 4. runda: EVERTON FC – SHEFFIELD WEDNESDAY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn SPORT+ 

Redakcja: Edward Durda, Leszek Orłowski, Rafał Dębiński


12:35 Puchar Świata, Antholz-Anterselva, Niemcy: SZTAFETA KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 2: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora

14:55 Puchar Świata, Antholz-Anterselva, Niemcy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


09:25 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SZTAFETA KOBIET 
TVP Sport HDEurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 2: Paweł Ulbrych
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner

10:25 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SZTAFETA MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych


09:30 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: 1. ŚLIZG CZWÓREK KOBIET 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Łuczka

10:55 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: 2. ŚLIZG CZWÓREK KOBIET 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Łuczka

23:00 Puchar Świata, Königssee, Niemcy: 1/2 ŚLIZG DWÓJEK KOBIET
Ipla


03:00 Gala Boksu, Uncasville, USA: ANGELO LEO – STEPHEN FULTON 
*(od 04:45 w Canal+ Sport HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


10:45 Ekstraklasa Games Pro: 10. KOLEJKA 


18:00 FIFA Regional Cup: DZIEŃ 2 
sport.tvp.pl


10:00 PGA European Tour – Abu Dhabi HSBC Championship, Abu Zabi, ZEA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

22:00 PGA Tour – The American Express, La Quinta, USA: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


13:40 Puchar Świata, Overijse, Belgia: WYŚCIG KOBIET 
Eurosport Player

15:00 Puchar Świata, Overijse, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN 
Eurosport Player


08:20 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS SKOKÓW 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych

13:30 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: BIEG NA 10 KM 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych


02:00 NBA: BROOKLYN NETS – MIAMI HEAT 
CANAL+ Sport HD

11:00 Basketball Super League – 18. kolejka: PETKIM SPOR – PINAR KARŞIYAKA 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

12:25 Liga ACB – 21. kolejka: REAL MADRYT – MORABANC ANDORRA 
*(o 20:10  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Wojciech Michałowicz, Gabriel Rogaczewski
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

13:15 Basketball Super League – 18. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – FRUTTI EXTRA BURSASPOR 

Komentarz: Jakub Lipczik

15:30 Basketball Super League – 18. kolejka: LOKMAN HEKIM FETHIYE BELEDIYESPOR – FENERBAHÇE BEKO 

Komentarz: Jakub Ryś

17:30 Energa Basket Liga – 23. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – PSZCZÓŁKA START LUBLIN 
Ipla

18:00 Basketball Super League – 18. kolejka: TOFAŞ – HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE 

Komentarz: Jakub Ryś

18:25 Liga ACB – 21. kolejka: VALENCIA BC – TD SYSTEMS BASKONIA 
*(o 22:25  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

19:00 NBA: INDIANA PACERS – TORONTO RAPTORS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Kamil Chanas


12:45 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M KOBIET 
Eurosport Player

13:15 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Michalewski – Katarzyna Bachleda-Curuś

13:35 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 3000 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Michalewski – Katarzyna Bachleda-Curuś

14:35 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 5000 M MĘŻCZYZN 
*(o 15:35 również w Polsat Sport News HD)
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Michalewski – Katarzyna Bachleda-Curuś

16:25 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1000 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Michalewski – Katarzyna Bachleda-Curuś

16:50 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 1000 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Michalewski – Katarzyna Bachleda-Curuś


10:10 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN 


11:50 Puchar Świata, Crans-Montana, Szwajcaria: SUPERGIGANT KOBIET 


11:50 Puchar Świata, Idre, Szwecja: SKICROSS
*(o 19:00  w Eurosport 2 HD, 25 stycznia o 09:07  w Polsat Sport News HD)
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 2: Adam Probosz
Komentarz w Polsacie Sport News: Grzegorz Jędrzejewski


13:50 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa B: KASTAMONU BELEDIYESI GSK – HANDBALL CLUB LADA 


13:50 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa C: HC ASTRAKHANOCHKA – CS MINAUR BAIA MARE 


15:50 Liga Mistrzyń EHF – faza grupowa. grupa A: METZ HANDBALL – FTC-RAIL CARGO HUNGARIA 



18:00 Mistrzostwa Świata, Giza, Egipt – 2. runda, grupa 4: SŁOWENIA – EGIPT 

Komentarz: Wojciech Anyszek – Adrian Kozioł

20:30 Mistrzostwa Świata, Kair, Egipt – 2. runda, grupa 4: PORTUGALIA – FRANCJA 

Komentarz: Kamil Wlazło


14:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. ŚLIZG KOBIET
Eurosport Player

14:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. ŚLIZG KOBIET
Eurosport Player

15:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: SPRINT 
Eurosport Player


12:30 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: STUDIO 

Studio: Jerzy Mielewski (z Gdańska)
Reporter: Tomasz Lach

13:00 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEGI ĆWIERĆFINAŁOWE NA 1000 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski (z Gdańska)

13:20 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEGI ĆWIERĆFINAŁOWE NA 1000 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski (z Gdańska)

13:50 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEGI PÓŁFINAŁOWE NA 1000 M KOBIET
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski (z Gdańska)

14:00 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEGI PÓŁFINAŁOWE NA 1000 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski (z Gdańska)

14:25 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEG NA 1000 M KOBIET – FINAŁ B 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski (z Gdańska)

14:30 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEG NA 1000 M KOBIET – FINAŁ A 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski (z Gdańska)

14:35 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEG NA 1000 M MĘŻCZYZN – FINAŁ B 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski (z Gdańska)

14:40 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEG NA 1000 M MĘŻCZYZN – FINAŁ A 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski (z Gdańska)

15:00 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEG FINAŁOWY NA 3000 M KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski (z Gdańska)

15:10 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: BIEG FINAŁOWY NA 3000 M MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski (z Gdańska)

15:35 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: SZTAFETA KOBIET – BIEG FINAŁOWY 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski (z Gdańska)

15:45 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: SZTAFETA MĘŻCZYZN – BIEG FINAŁOWY 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski (z Gdańska)

15:55 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: CEREMONIA MEDALOWA 
Eurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Lepa – Jakub Jaworski (z Gdańska)


20:30 Tauron Liga – 17. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – #VOLLEYWROCŁAW 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Milena Sadurek


14:45 PlusLiga – 22. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI 
Polsat Sport HDIpla

17:30 PlusLiga – 22. kolejka: CUPRUM LUBIN – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE 
Polsat Sport HDIpla

18:00 SuperLega – 20. kolejka: LEO SHOES MODENA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA 

Komentarz: Robert Małolepszy


13:55 Puchar Świata Kobiet, Ljubno, Słowenia: KONKURS INDYWIDUALNY 


14:30 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KWALIFIKACJE 


15:10 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO
*(o 15:25 również w TVP 1 HD)

Studio: Maciej Kurzajewski – Apoloniusz Tajner, Paweł Wilkowicz
Reporterzy: 
Sebastian Szczęsny, Michał Chmielewski

15:45 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO
*(również o 17:45)

Studio: Michał Korościel – Jakub Kot
Reporter: Kacper Merk

16:00 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS INDYWIDULANY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Mateusz Leleń
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski – Piotr Szymczuk

20:10 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE 
Ipla
Studio: Paulina Chylewska – Krzysztof Miklas, Paweł Wilkowicz, Rafał Kot, Karolina Kozłowska


13:50 Puchar Świata, Chiesa in Valmalenco, Włochy: SNOWBOARD CROSS 
*(o 18:00  w Eurosport 2 HD, 25 stycznia o 14:05  w Polsat Sport News HD)
Eurosport Player


02:00 UFC 257, Abu Zabi, ZEA: DUSTIN POIRIER – CONOR MCGREGOR na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


20:25 Magazyn TRZECI WIRAŻ 

Redakcja: Marcin Majewski


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


21:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


21:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport Player

23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki