Sport w TV: niedziela – 25 listopada 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY 01:00 Eredivisie – 13. kolejka: PEC ZWOLLE – ADO DEN HAAG 10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY


01:00 Eredivisie – 13. kolejka: PEC ZWOLLE – ADO DEN HAAG
Ipla

10:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:00 
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Mateusz Borek – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Piotr Świerczewski


11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55
La Liga Santander – 13. kolejka: ATHLETIC CLUB – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25 
Serie A – 13. kolejka: PARMA CALCIO – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

12:40 
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Adam Westfal


12:55 
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – MIEDŹ LEGNICA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Maciej Murawski (ze Szczecina)

13:30 
2.Bundesliga – 14. kolejka: SVV JAHN REGENSBURG – FC ST. PAULI na żywo

Komentarz: Julian Kowalski

14:25 Premier League – 13. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:55 
Serie A – 13. kolejka: SSC NAPOLI – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Marcin Baszczyński (z Lubina)
Reporterzy: Maciej Klimek, Cezary Olbrycht


15:25 
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: KGHM ZAGŁEBIE LUBIN – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Marcin Baszczyński (z Lubina)

15:25 
Bundesliga – 12. kolejkaSC FREIBURG – WERDER BREMA na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:10
La Liga Santander – 13. kolejka: SEVILLA FC – REAL VALLADOLID na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Sebastian Chabiniak

16:55 
Premier League – 13. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – HUDDERSFIELD TOWN na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Przemysław Pełka

16:55 
1.Liga – 16. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK JABLONEC na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Marcin Kalita

17:00 
Serie A – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:30 Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Daria Kabała-Malarz (z Gdańska)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Bartek Ignacik


17:50 
Bundesliga – 12. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – HANNOVER 96 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Kazimierz Węgrzyn

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 16. kolejka: LECHIA GDAŃSK – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła (z Gdańska)

17:55
Serie A – 13. kolejka: SS LAZIO – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

18:25 
La Liga Santander – 13. kolejka: RCD ESPANYOL – GIRONA FC na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

19:45 
Mistrzostwa Świata Kobiet U17 – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

20:00
Serie A – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25
Serie A – 13. kolejka: GENOA CFC – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40
La Liga Santander – 13. kolejka: VILLARREAL CF – REAL BETIS na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Marek Jóźwiak, Sławomir Stempniewski

22:30 Serie A – 13. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla


22:45 
Mistrzostwa Świata Kobiet U17 – 1/4 Finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

22:50 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Adam Marchliński, Edward Durda, Piotr Domagała

23:15
Major League Soccer – 1/2 Finału: ATLANTA UNITED – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


09:30 BWF World Tour – Syed Modi International Badminton Championships 2018: FINAŁY na żywo
*(do 14:00)
Ipla


10:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: 10 KM ST. KLASYCZNYM KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

12:15
 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: 15 KM ST. KLASYCZNYM MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


18:00 
Bilardowa Ekstraklasa – 9. runda, 4. mecz: HULAKULA WARSZAWA – HADES POZNAŃ 


03:00 Gala Boksu, Atlantic City, USA: DMITRY BIVOL – JEAN PASCAL na żywo
Ipla


05:00 PGA European Tour – Hong Kong Open: FINAŁY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

13:30 
European Tour Kobiet – Open de Espana, Benahavís, Hiszpania: FINAŁ na żywo


01:00 NHL: MONTREAL CANADIENS – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:30 Puchar Świata, Koksijde, Belgia: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
Eurosport Player

15:00 
Puchar Świata, Koksijde, Belgia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


09:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: SKOKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:45 
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:00 Energa Basket Liga – 8. kolejka: ENERGA TORUŃ – ARKA GDYNIA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


02:00 NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – DENVER NUGGETS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 8. kolejka: ANADOLU EFES – GAZIENTEP BASKETBOL na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

11:52 
Lega A – 8. kolejka: ALMA TRIESTE – RED OCTOBER CANTU na żywo


12:30 
Energa Basket Liga – 8. kolejka: MKS DĄBROWA GÓRNICZA – POLSKI CUKIER TORUŃ na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

16:55
 Lega A – 8. kolejka: SIDIGAS AVELLINO – UMANA REYER VENEZIAna żywo


17:25 
Lega A – 8. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – VANOLI CREMONA na żywo


17:52
Lega A – 8. kolejka: OPENJOBMETIS VARESE – HAPPY CASI BRINDISI na żywo


18:22 
Lega A – 8. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTINO – BANCO DI SARDEGNA SASSARIna żywo


18:30
Liga ACB – 10. kolejka: FC BARCELONA LASSA – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

18:52 
Lega A – 8. kolejka: VL PESARO – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo


20:37
Lega A – 8. kolejka: GERMANI BRESCIA BASKET – FIAT TORINO na żywo


21:30 NBA: LOS ANGELES LAKERS – ORLANDO MAGIC na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

21:30
easyCredit BBL – 9. kolejka: BAYERN MONACHIUM – GIESSEN 46ERS 

Komentarz: Radosław Spiak


14:30 Grand Prix – Internationaux de France, Grenoble, Francja: GALA na żywo
*(o 19:45  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plEurosport PlayerTVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński


06:30 Puchar Świata, Tomakomai, Japonia: DZIEŃ 3 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:45 Puchar Świata, Killington, USA: SLALOM KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:30 
Puchar Świata, Killington, USA: SLALOM KOBIET – II PRZEJAZDna żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:30 Magazyn MAGAZYN NARCIARSKI 
Ipla

20:00 
Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:30 Magazyn MAGAZYN FREESTYLE
Ipla


17:55 Turniej Towarzyski, Alicante, Hiszpania: NIEMCY – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Monika Stachowska


12:45 PGNiG Superliga – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal (z Zabrza)
Reporter: Szymon Ratajczak

12:55 PGNiG Superliga – 12. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – GWARDIA OPOLE na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Sławomir Szmal (z Zabrza)

16:55 Liga Mistrzów EHF – grupa B: MOTOR ZAPOROŻE – RK CELJE PIVOVARNA LASKO na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik

16:55 Liga Mistrzów EHF – grupa B: MONTPELLIER HB – IFK KRISTIANSTAD na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świerkula


10:15 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: I PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:30 
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: II PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:30 
Puchar Świata, Innsbruck, Austria: SPRINT na żywo
Eurosport PlayerIpla


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 5. kolejka: BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA – #VOLLEY WROCŁAW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Jacek Pasiński


14:45 PlusLiga – 9. kolejka: CUPRUM LUBIN – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 
Serie A1 – 9. kolejka: GLOBO BANCA POPOLORE DEL FRUSTINATE SORA – CONSAR RAVENNA na żywo
Ipla


16:20 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo
*(od 16:45 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:55 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek


14:00 Magazyn MAGAZYN SNOWBOARDOWY 
Ipla


17:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 


13:00 FIA World Rallycross Championship, Kapsztad, Republika Południowej Afryki: WYŚCIGI na żywo
Ipla


04:00 UFC Fight Night 141: CURTIS BLAYDES – FRANCIS NGANNOU na żywo
Polsat Sport HDIpla


10:00 PSA World Tour, Hong Kong: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport Player


13:00 Davis Cup – Finał: FRANCJA – CHORWACJA (3. GRA SINGLOWA) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Tomasz Wiktorowski

15:30 
Davis Cup – Finał: FRANCJA – CHORWACJA (4. GRA SINGLOWA) na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Jońca – Tomasz Wiktorowski


12:30 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

13:10 
Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
Ipla

14:05
 Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

16:15 
Formuła 1 – Grand Prix Abu Zabi: STUDIO na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport PlayerIpla

20:30 
Magazyn SPORT na żywo


21:45 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:05
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam