Sport w TV: niedziela – 26 maja 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata U20, Łódź – grupa A: POLSKA – TAHITI 02:00 Major League Soccer: MINNESOTA UNITED – HOUSTON DYNAMO  Komentarz: Robert Zieliński 11:00 Magazyn CAFE […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata U20, Łódź – grupa A: POLSKA – TAHITI


02:00 Major League Soccer: MINNESOTA UNITED – HOUSTON DYNAMO na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski

11:00
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

14:55 Serie A – 38. kolejka: TORINO FC – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

14:55
1. Liga – grupa mistrzowska, 5. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

15:25 Mistrzostwa Świata U20, Gdynia – grupa B: MEKSYK – JAPONIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Adam Kotleszka

15:55
League One – mecz barażowy: CHARLTON ATHLETIC FC – SUNDERLAND AFC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

17:35 
Mistrzostwa Świata U20, Lublin – grupa A: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Tomasz Kłos, Marek Jóźwiak
Reporter: Kacper Tomczyk

17:50 
Mistrzostwa Świata U20, Lublin – grupa A: SENEGAL – KOLUMBIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Rafa Ulatowski (z Lublina)

17:55 
Mistrzostwa Świata U20, Bydgoszcz – grupa B: EKWADOR – WŁOCHY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj

17:55 
Serie A – 38. kolejka: UC SAMPDORIA – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:00 
Serie A – 38. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

20:00 
Tipico Bundesliga – grupa mistrzowska, 32. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SKN ST. POLTEN 

Komentarz: Adam Kotleszka

20:05 
Mistrzostwa Świata U20, Łódź – grupa ASTUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Robert Podoliński (z Łodzi)
Reporter: Huber Bugaj

20:20 
Mistrzostwa Świata U20, Łódź – grupa A: POLSKA – TAHITI na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch – Marcin Żewłakow (z Łodzi)

20:25 
Serie A – 38. kolejka: SPAL 2013 – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:25 
Serie A – 38. kolejka: INTER MEDIOLAN – EMPOLI FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:25 
Serie A – 38. kolejka: AS ROMA – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski

20:25 
Serie A – 38. kolejka: ATALANTA BC – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

22:30
Serie A – 38. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


18:00 Ekstraklasa – 27. kolejka: REKORD BIELSKO-BIAŁA – FC TORUŃ na żywo


12:30 PGA European Tour – Made in Denmark, Farsø, Dania: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


20:00 PGA Tour – Charles Schwab Challenge, Fort Worth, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


15:40 Mistrzostwa Świata Elity, Bratysława, Słowacja – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Waldemar Matuszak

20:10 
Mistrzostwa Świata Elity, Bratysława, Słowacja – Finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak


13:00 Puchar Świata WKKW, Baborówko: SKOKI – DZIEŃ 2 na żywo
*(od 13:45 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jarosław Idzi (z Baborówka)
Reporter: Sylwia Dekiert


11:25 Puchar Świata, Poznań: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Marendziak (z Poznania)
Reporter: Beata Oryl-Stroińska


13:00 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 15 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:00 
Tour de l’Ain, Francja: ETAP 3 na żywo
*(o 00:10  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

17:05 Hammer Series, Stavanger, Norwegia: WYŚCIG na żywo
Ipla

17:10 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:30 NBA – Finał Konferencji Wschodniej: TORONTO RAPTORS – MILWAUKEE BUCKS na żywo
CANAL+ Sport HD

15:15
 Liga ACB – 34. kolejka: TECNYCONTA ZARAGOZA – BAXI MANRESA 

Komentarz: Radosław Spiak

19:45 
Energa Basket Liga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:55 
Energa Basket Liga – 1/2 finału: ARKA GDYNIA – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:15
easyCredit BBL – 1/4 finału: BAYERN MONACHIUM – BASKETBALL LÖWEN BRAUNSCHWEIG 

Komentarz: Krzysztof Sendecki


13:30 DKB Handball Bundesliga – 32. kolejka: FUCHSE BERLIN – RHEIN-NECKAR LOWEN na żywo

Komentarz: Mateusz Juza


13:50 Pro D2 – Finał: BRIVE – BAYONNE na żywo
Eurosport Player


17:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2019 


15:00 FIA World Rallycross Championship, Silverstone, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Ipla


15:00 PSA World Tour, Hull, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 na żywo
Eurosport Player


10:55 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: ANGELIQUE KERBER – ANASTASIA POTAPOVA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

10:55 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: GARBINE MUGURUZA – TAYLOR TOWNSEND na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: THOMAS FABBIANO – MARIN CILIC na żywo
Eurosport PlayerIpla


14:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: STEFANOS TSITSIPAS – MAXIMILIAN MARTERER na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: LORENZO SONEGO – ROGER FEDERER na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: VENUS WILLIAMS – ELINA SVITOLINA na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:15 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: LORENZO SONEGO – ROGER FEDERER na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: MADISON BRENGLE – KAROLINA PLISKOVA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: DAVID GOFFIN – RICARDAS BERANKIS na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:00 Mistrzostwa Świata Motocross,  Saint-Jean-d’Angély, Portugalia: WYŚCIG 1 MX 2 na żywo
*(o 21:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

14:00 
Mistrzostwa Świata Motocross,  Saint-Jean-d’Angély, Portugalia: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(o 21:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

14:25 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Donington Park, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 23:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

16:00 
Mistrzostwa Świata Motocross,  Saint-Jean-d’Angély, Portugalia: WYŚCIG 2 MX 2 na żywo
*(o 22:00  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

17:00 
Mistrzostwa Świata Motocross,  Saint-Jean-d’Angély, Portugalia: WYŚCIG 2 MXGP na żywo
*(o 22:30  w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

17:25 
Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Donington Park, Wielka Brytania: WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport Player


10:25 Porsche Supercup – Grand Prix Monako: WYŚCIG na żywo
*(o 22:30  w Eurosport 1 HD)
IplaEurosport 1 HDEurosport Player

13:30 Formuła 1 – Grand Prix Monako: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Maciej Jermakow

14:10 
Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
*(od 15:00 w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Eleven Sports 1: Maciej Jermakow
Studio w TVP Sport: Maciej Kurzajewski
Reporter w TVP Sport: Jan Piasecki

15:00 Formuła 1 – Grand Prix Monako: WYŚCIG na żywo
*(od 15:50 także w TVP Sport HD)
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eleven Sports 1: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański, Sławomir Kwiatkowski

17:15 Formuła 1 – Grand Prix Monako: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 5. kolejka: ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WLKP. – PGW ROW RYBNIK na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 PGE Ekstraliga – 6. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


16:30 
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: SPEED CAR MOTOR LUBLIN – GET WELL TORUŃ na żywo


18:30 PGE Ekstraliga – 6. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 6. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – STELMET FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo


20:45 
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:55 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam