Sport w TV: niedziela – 27 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B, Goiania, Brazylia: EKWADOR – AUSTRALIA    00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa A, Brasilia, Brazylia: NOWA ZELANDIA – ANGOLA  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B, Goiania, Brazylia: EKWADOR – AUSTRALIA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa A, Brasilia, Brazylia: NOWA ZELANDIA – ANGOLA na żywo
sport.tvp.pl

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 LaLiga Santander – 10. kolejka: CELTA VIGO – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Lipiński 

12:10 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


12:25 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WISŁA PŁOCK – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda

12:25 Serie A TIM – 9. kolejka: BOLOGNA FC – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD

12:40 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – STAL MIELEC na żywo
Polsat Sport HD

12:55 Sky BET Championship – 14. kolejka: SWANSEA CITY AFC – CARDIFF CITY FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:00 II Liga – 15. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – STAL RZESZÓW na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki – Tomasz Sokołowski
Reporter: Hubert Bugaj

13:25 2. Bundesliga – 11. kolejka: 1. FC HEIDENHEIM – FC ST. PAULI na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski 

13:55 LaLiga Santander – 10. kolejka: 
GRANADA – REAL BETIS na żywo


Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

14:25 Eredivisie – 11. kolejka: PSV EINDHOVEN – AZ ALKMAAR na żywo
Ipla

14:30 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

14:40 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


14:55 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – ARKA GDYNIA 

Komentarz: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn

14:55 Serie A TIM – 9. kolejka: SPAL 2013 – SSC NAPOLI na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Serie A TIM – 9. kolejka: ATALANTA BERGAMO – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski

14:55 Premier League – 10. kolejka: NEWCASTLE – WOLVES na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:25 Bundesliga – 9. kolejka: VFL WOLFSBURG – FC AUGSBURG na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Tomasz Urban

15:55 LaLiga Santander – 10. kolejka: LEVANTE UD – RCD ESPANYOL na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda 

16:40 Eredivisie – 11. kolejka: AJAX AMSTERDAM – FEYENOORD na żywo
Ipla

16:55 Tippico Bundesliga – 12. kolejka: RED BULL SALZBURG – RAPID WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Grzegorz Kaczmarczyk

17:00 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

17:00 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: STUDIO na żywo
 sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Andrzej Strejlau, Marcin Żewłakow

17:00 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


17:20 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: LEGIA WARSZAWA – WISŁA KRAKÓW na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński
Reporter w TVP: Marcin Wojtasik

17:25 Premier League – 10. kolejka: LIVERPOOL – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Adam „O.S.T.R.” Ostrowski

17:55 Serie A TIM – 9. kolejka: AS ROMA – AC MILAN na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Tomasz Zieliński

17:55 
Bundesliga – 9. kolejka: BORUSSIA MONCHENGLADBACH – EINTRACHT FRANKFURT na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Urban

18:25 LaLiga Santander – 10. kolejka: SEVILLA FC – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski 

19:00 Liga Czeska – 14. kolejka: FC VIKTORIA PILZNO – SK SLAVIA PRAGA 


19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo


20:40 Serie A TIM – 9. kolejka: ACF FIORENTINA – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:55 LaLiga Santander – 10. kolejka: CA OSASUNA – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:55 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa D, Cariacica, Brazylia: USA – SENEGAL na żywo
sport.tvp.pl

20:55 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa C, Goiania, Brazylia: FRANCJA – CHILE na żywo
sport.tvp.pl

21:30 Magazyn TURBOKOZAK na żywo
CANAL+ Sport HD

23:00 Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo



21:00 BWF World Tour Super 750 – Yonex French Open, Francja: FINAŁY 
Ipla


14:30 PGA European Tour – Portugal Masters, Quarteria, Portugalia: FINAŁ 
*(od 16:00 również w Canal+ Sport 2)

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

20:00 PGA Tour – Zozo Championship, Chiba, Japonia: FINAŁ 

Komentarz: Jacek Person


07:00 Saitama Criterium, Japonia: WYŚCIG na żywo



19:15 Six Days of London, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 
Eurosport PlayerIpla


11:00 Turkish Basketball Super League – 5. kolejka: AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL – TEKSÜT BANDIRMA BK 


12:30 Energa Basket Liga – 5. kolejka: START LUBLIN – ASSECO ARKA GDYNIA 


13:15 Turkish Basketball Super League – 5. kolejka: GALATASARAY DOGA SIGORTA – FENERBAHÇE BEKO 


15:30 Turkish Basketball Super League – 5. kolejka: TÜRK TELEKOM – DARÜŞŞAFAKA TEKFEN 


16:55 Serie A – 6. kolejka: OPENJOBMETIS HAPPY CASA BRINDISI 
Eurosport Player

17:25 Serie A – 6. kolejka: CARPEGNA PROSCIUTTO PESARO – GRISSIN BON REGGIO EMILIA 
Eurosport Player

17:30 Liga ACB – 6. kolejka: CASADEMONT ZARAGOZA – BARÇA 


17:55 Serie A – 6. kolejka: VIRTUS ROMA – AX ARMANI EXCHANGE OLIMPIA MILANO 
Eurosport Player

18:55 Serie A – 6. kolejka: POMPEO FORTITUDA BOLOGNA – ORIORA PISTOIA 
Eurosport Player

19:45 easyCredit BBL – 5. kolejka: S. OLIVER WURZBURG – BAYERN MONACHIUM 


20:30 NBA – Sezon Zasadniczy: OKLAHOMA CITY THUNDER – GOLDEN STATE WARRIORS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

20:40 Serie A – 6. kolejka: ACQUA S. BERNARDO CANTU – BANCO DI SARDEGNA SASSARI 
Eurosport Player


09:50 Puchar Świata, Soelden, Austria – Gigant Mężczyzn: 1. PRZEJAZD 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:50 Puchar Świata, Soelden, Austria – Gigant Mężczyzn: 2. PRZEJAZD 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 International Swimming League, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 2 na żywo


10:00 Puchar Świata – 1/2 finału, Yokohama, Japonia: WALIA – RPA 


14:45 Plusliga – 1. kolejka: GKS KATOWICE – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 
Polsat Sport HD

17:30 Plusliga – 1. kolejka: TREFL GDAŃSK – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD

18:00 Serie A1 – 2. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – CALZEDONIA VERONA 



17:30 World Tour Platinium, Kair, Egipt:DZIEŃ 3 
Eurosport Player


10:00 WTA Finals – grupa fioletowa, Shenzen, Chiny: H. SU-WEI/B. STRYCOVA – S. STOSUR/S. ZHANG na żywo


10:30 WTA Finals – grupa czerwona, Shenzen, Chiny: NAOMI OSAKA – PETRA KVITOVA na żywo


12:00 
WTA Finals – grupa fioletowa, Shenzen, Chiny: G. DABROWSKI/Y. HU – B. KREJCIKOVA/K SINIAKOVA na żywo


12:30 WTA Finals – grupa czerwona, Shenzen, Chiny: ASHLEIGH BARTY – BELINDA BENCIC na żywo


14:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – finał: DOMINIC THIEM – DIEGO SCHWARTZMAN 


15:00 ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – finał: ROGER FEDERER – ALEX DE MINAUR 



09:00 Puchar Świata, Inzai, Japonia: ZAWODY 



00:40 Moto3 – Grand Prix Australii: ROZGRZEWKA 
Ipla

01:10 Moto2 – Grand Prix Australii: ROZGRZEWKA 
Ipla

01:40 MotoGP – Grand Prix Australii: ROZGRZEWKA 
Ipla

02:00 Moto3 – Grand Prix Australii: WYŚCIG 
Ipla

03:20 Moto2 – Grand Prix Australii: WYŚCIG 
Ipla

05:00 MotoGP – Grand Prix Australii: WYŚCIG 
Ipla


03:00 FIA WTCR, Suzuka, JaponiaWYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

04:15 FIA WTCR, Suzuka, JaponiaWYŚCIG 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

06:25 Virgin Australia Supercars Championship, Gold Coast, Australia: WYŚCIG 2 na żywo


08:55 Ferrari Challenge Europe, Mugello, Włochy: COPPA SHELL AM – WYŚCIG 


10:30 Ferrari Challenge Europe, Mugello, Włochy: COPPA SHELL – WYŚCIG 


12:50 Ferrari Challenge Europe, Mugello, Włochy: TROFEO PIRELLI & TROFEO PIRELLI AM – WYŚCIG 


17:00 Porsche Supercup, Mexico City, Meksyk: WYŚCIG 2 na żywo


18:30 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: PARADA KIEROWCÓW na żywo

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

19:10 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
 

20:00 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: WYŚCIG na żywo
*(od 20:55 w TVP Sport)

Komentarz w Eleven: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

20:00 Monster Energy NASCAR Cup Series, Ridgeway, USA: WYŚCIG 


22:10 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO na żywo
 


19:10 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart