Sport w TV: niedziela – 27 stycznia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Sapporo, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY 11:00 Magazyn LA LIGA+  11:55 La Liga Santander – 21. kolejka: REAL VALLADOLID – CELTA VIGO  Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata, Sapporo, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY


11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 La Liga Santander – 21. kolejka: REAL VALLADOLID – CELTA VIGO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła

12:25 
Serie A – 21. kolejka: CHIEVO WERONA – ACF FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

14:25
Eredivisie – 19. kolejka: FEYENOORD – AFC AJAX na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

14:55 
Serie A – 21. kolejka: ATALANTA BC – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Dumanowski

14:55 
Serie A – 21. kolejka: PARMA CALCIO – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

15:00 
Bundesliga – 19. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:25
Bundesliga – 19. kolejka: BAYERN MONACHIUM – VFB STUTTGART na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

16:10 
La Liga Santander – 21. kolejka: GIRONA FC – FC BARCELONA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

16:40
Eredivisie – 19. kolejka: SC HEERENVEEN – AZ ALKMAAR na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

16:55 
FA Cup – IV runda: CRYSTAL PALACE – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:30 
Bundesliga – 19. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:55
Bundesliga – 19. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – RB LEIPZIG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Urban

17:55 
Serie A – 21. kolejka: TORINO FC – INTER MEDIOLAN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

18:25
La Liga Santander – 21. kolejka: REAL SOCIEDAD – SD HUESCA na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:55
 FA Cup – IV runda: CHELSEA FC – SHEFFIELD WEDNESDAY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

20:00 
La Liga Santander – 21. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25 
Serie A – 21. kolejka: SS LAZIO – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 21. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

22:45
 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00
 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Edward Durda, Piotr Laboga


07:00 BWF Tour – Daihatsu Indonesia Masters, Dżakarta, Indonezja: FINAŁY na żywo
*(do 12:30)
Ipla


12:45 Puchar Świata, Antholz, Włochy: BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET na żywo
 Ipla

15:30 
Puchar Świata, Antholz, Włochy:BIEG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


07:45 Visma Ski Classic – Marcialonga, Trentino, Włochy: 70 KM STYLEM KLASYCZNYM na żywo
*(od 07:45 do 08:05 oraz od 11:00 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

11:00
Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja: SZTAFETA KOBIET na żywo
*(o 19:30  w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDIpla

14:15
Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


10:30 Puchar Świata, St. Moritz, Austria: 1. i 2. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


02:00 Gala Boksu, Nowy Jork, USA: KEITH THURMAN – JOSESITO LOPEZ na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa

03:00 
Gala Boksu, Houston, USA: JAIME MUNGUIA – TAKESHI INOUE na żywo
Polsat Sport HDIpla


09:30 PGA European Tour – Omega Dubai Desert Classic, Dubai, ZEA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Farmers Insurance Open, San Diego, USA: FINAŁ na żywo


01:05 NHL All-Star Weekend 2019: STUDIO na żywo
*(studio łączone z Pucharem Świata w Skokach Narciarskich)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

02:00 NHL All-Star Weekend 2019: MECZ GWIAZD na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Piotr Chłystek


13:30 Puchar Świata, Hoogerheide, Holandia: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo


15:00 
Puchar Świata, Hoogerheide, Holandia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo


22:30 Vuelta a San Juan Internacional, Argentyna: ETAP 1 na żywo
Ipla


08:05 Puchar Świata, Hongkong: FINAŁY – DZIEŃ 3 na żywo
*(o 23:35  w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Bogusław Solecki

15:45
Wyścig Six-Day, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 4 na żywo
Ipla


08:45 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: SKOKI na żywo
Ipla

12:05 Puchar Świata, Trondheim, Norwegia: BIEG NA 10 KM na żywo


15:00 Energa Basket Liga – 15. kolejka: PSZCZÓŁKA AZS UMCS LUBLIN – InvestInTheWest ENEA GORZÓW WLKP. na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


02:30 NBA: BOSTON CELTICS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński

11:52 
Lega A – 17. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTINO – ACQUA S.BERNARDO CANTU na żywo


12:30 
Energa Basket Liga – 17. kolejka: TREFL SOPOT – SPÓJNIA STARGARD na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

12:30 
Liga ACB – 18. kolejka: REAL MADRYT – MONTAKIT FUENLABRADA na żywo

Komentarz: Gabriel Rogaczewski

16:52 
Lega A – 17. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA na żywo


16:52 
Lega A – 17. kolejka: SIDIGAS AVELLINO – VANOLI BASKET CREMONA na żywo


17:22 
Lega A – 17. kolejka: ALMA TRIESTE – FIAT TORINO na żywo


17:52 
Lega A – 17. kolejka: GRISSIN BON REGIO EMILIA – GERMANI BASKET CREMONA na żywo


18:57 
Lega A – 17. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – ORIORA PISTOIA na żywo


20:38
Lega A – 17. kolejka: OPENJOBMETIS VERESE – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo


21:30 
NBA: CHICAGO BULLS – CLEVELAND CAVALIERS na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas

22:00 
Liga ACB – 18. kolejka: BARCA LASSA – UNICAJA BALONCESTO 

Komentarz: Radosław Spiak

00:00
(nd/pn) NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – MILWAUKEE BUCKS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Michał Łopaciński


13:45 Mistrzostwa Europy, Mińsk, Białoruś: GALA MEDALISTÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński


11:15 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: ZJAZD KOBIET na żywo
Ipla


13:20 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo


12:30 Puchar Świata, Seiser Alm, Włochy: SLOPESTYLE na żywo
Ipla


14:15 Mistrzostwa Świata, Herning, Dania – mecz o 3. miejsce: NIEMCY – FRANCJA na żywo
 Ipla
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik

17:15 Mistrzostwa Świata, Herning, Dania – Finał: DANIA – NORWEGIA na żywo
 Ipla
Komentarz: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź


14:05 Pro D2 – 19. kolejka: RC VANNES – SOYAUX ANGOULEME na żywo


13:00 Mistrzostwa Świata, Winterberg, Niemcy: II PRZEJAZD JEDYNEK MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDIpla


20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 16. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – DEVELOPRESS SKYRES RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:30 Puchar Polski – finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

14:45 
Puchar Polski – finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:30 
Puchar Polski – finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 
Serie A1 – 19. kolejka: TOP VOLLEY LATINA – ITAS TRENTINO na żywo
Ipla

20:30 
Serie A1 – 19. kolejka: SIR SAFETY CONAD PERUGIA – TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTINA
Ipla


01:05 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: STUDIO na żywo
*(od 01:40 także w TVP 1 HD – studio łączone z Meczem Gwiazd NHL)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

02:00 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
*(o 13:30  w Eurosport 1 HD)
sport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP 1: Stanisław Snopek


11:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 


05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – Finał Gry Deblowej Mężczyzn: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDIpla


09:15 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

09:30 
Australian Open, Melbourne, Australia – finał mężczyzn: NOVAK DJOKOVIC – RAFAEL NADAL na żywo
Eurosport 1 HDIpla

12:45 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

20:30 
Australian Open, Melbourne, Australia: FINAŁ LEGEND KOBIET 
Ipla

21:30 
Australian Open, Melbourne, Australia: FINAŁ LEGEND MĘŻCZYZN 
Ipla

inne
12:00 Magazyn ATLECI 
Polsat Sport HDIpla

18:00 
Mistrzostwa Świata w Ping-Pong, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 – FINAŁY na żywo

Komentarz: Radosław Gielo – Zbigniew Leszczyński

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:45 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam