Sport w TV: niedziela – 27 września 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 3. kolejka: FC BARCELONA – VILLARREAL CF 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  *(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv) Studio: Bożydar Iwanow […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 3. kolejka: FC BARCELONA – VILLARREAL CF


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kosecki, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski

11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 LaLiga Santander – 3. kolejka: CA OSASUNA – LEVANTE UD 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:10 Eredivisie – 3. kolejka: FEYENOORD – ADO DEN HAAG 
Ipla

12:25 Serie A – 2. kolejka: SPEZIA CALCIO – US SASSUOLO CALCIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

12:30 Fortuna 1. Liga – 5. kolejka: ŁKS ŁÓDŹ – SANDECJA NOWY SĄCZ 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Balcerski – Mateusz Pietrzak (z Łodzi)

12:55 Premier League – 3. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – LEEDS UNITED FC na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Rafał Nahorny

12:55 Premiership – 9. kolejka: MOTHERWELL FC – RANGERS FC na żywo
Ipla

13:25 2. Bundesliga – 2. kolejka: FC SANKT PAULI – 1. FC HEIDENHEIM 
 Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:55 LaLiga Santander – 3. kolejka: SD EIBAR – ATHLETIC BILBAO 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

14:55 Premier League – 3. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

14:55 Serie A – 2. kolejka: SSC NAPOLI – GENOA CFC 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:25 Bundesliga – 2. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – FC BAYERN MONACHIUM 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz

15:55 LaLiga Santander – 3. kolejka: ATLETICO MADRYT – GRANADA CF 

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

16:00 Fortuna 1. Liga – 5. kolejka: PUSZCZA NIEPOŁOMICE – CHROBRY GŁOGÓW
Ipla

16:40 Eredivisie – 3. kolejka: HERACLES ALMELO – PSV EINDHOVEN 
Ipla

17:25 Premier League – 3. kolejka: MANCHESTER CITY FC – LEICESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 1: Leszek Urban – Piotr Szymczuk

17:30 Serie A – 2. kolejka: STUDIO 
*(również o 20:00 i 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Dominik Mucha

17:55 Serie A – 2. kolejka: FC CROTONE – AC MILAN 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

17:55 Bundesliga – 2. kolejka: SC FREIBURG – VFL WOLFSBURG 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:55 1. liga – 5. kolejka: 1.FK PRIBRAM – AC SPARTA PRAGA 
Ipla

17:55 Eliteserien – 19. kolejka: KRISTIANSUND BK – SK BRANN 


17:55 Eliteserien – 19. kolejka: STABÆK FOTBALL – IK START 


17:55 Eliteserien – 19. kolejka: FK HAUGESUND – ODDS BK 


17:55 Eliteserien – 19. kolejka: MJØNDALEN IF – VIKING FK 


17:55 Eliteserien – 19. kolejka: AALESUNDS FK – ROSENBORG BK 


18:25 LaLiga Santander – 3. kolejka: REAL VALLADOLID – CELTA VIGO 

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

18:25 LaLiga Santander – 3. kolejka: CADIZ CF – SEVILLA FC 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA 

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski, Dariusz Żuraw, Czesław Michniewicz

19:55 Premier League – 3. kolejka: WEST HAM UNITED FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

20:25 Eliteserien – 19. kolejka: FK BODØ/GLIMT – VÅLERENGA FOTBALL 


20:40 Serie A – 2. kolejka: AS ROMA – JUVENTUS FC 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 LaLiga Santander – 3. kolejka: FC BARCELONA – VILLARREAL CF 

Komentarz w Canal+: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 1: Szymon Przedpełski

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Michał Janota
Gość: Olgierd Stanisławski

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn SPORT+
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Leszek Orłowski, Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk



01:00 Gala Boksu, Uncasville, USA: JERMALL CHARLO – SIERGIEJ DEREWIANCZENKO na żywo

Komentarz: Sebastian Szczęsny – Janusz Pindera

04:00 Gala Boksu, Uncasville, USA: JERMELL CHARLO – JEISON ROSARIO na żywo

Komentarz: Sebastian Szczęsny – Janusz Pindera


14:00 PGA European Tour – Dubai Free Duty Irish Open, Ballymena, Irlandia Północna: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Corales Puntacana Resort and Club Championship, Punta Cana, Dominikana: FINAŁ 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


02:00 NHL – finał Pucharu Stanleya: TAMPA BAY LIGHTNING – DALLAS STARS 
*(o 08:00  w TVP Sport HD)

Komentarz: Piotr Chłystek – Michał Ruszel


10:20 Puchar Świata, Szeged, Węgry: SPRINT 
*(o 22:30  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HD
Komentarz: Paweł Ulbrych


09:40 Mistrzostwa Świata, Imola, Włochy: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN 
*(do 16:50)
Eurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski
Reporter w TVP Sport: Sebastian Parfjanowicz


03:00 NBA – finał Konferencji Zachodniej: LOS ANGELES LAKERS – DENVER NUGGETS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

12:25 Liga ACB – 3. kolejka: BARCA – RETABET BILBAO BASKET 

Komentarz: Wojciech Michałowicz, Artur Kwiatkowski

12:30 Liga ACB – 3. kolejka: MORABANC ANDORRA – UNICAJA 

Komentarz: Radosław Spiak

17:30 Energa Basket Liga – 5. kolejka: HYDROTRUCK RADOM – POLSKI CUKIER TORUŃ 


18:35 Liga ACB – 3. kolejka: DKV JOVENTUT BADALONA – REAL MADRYT

Komentarz: Radosław Spiak – Jacek Łączyński

20:45
 Basketball Super League – 1. kolejka: BAHCESEHIR KOLEJI – TOFAS 

Komentarz: Jakub Ryś


23:00
 Basketball Super League – 1. kolejka: PINAR KARSIYAKA – LOKMAN HEKIM FETHIYE BELEDIYESPOR 

Komentarz: Jakub Ryś


15:55 Liga Mistrzyń EHF – 3. kolejka, grupa B: BREST BRETAGNE HANDBALL – GYORI AUDI ETO KC na żywo
Eurosport Player



13:00 Ekstraliga – 6. kolejka: RC ARKA GDYNIA – RC ORKAN SOCHACZEW na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy


20:30 Tauron Liga – 2. kolejka: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM 
Polsat Sport HDIpla


14:45 PlusLiga – 3. kolejka: MKS BĘDZIN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur (z Będzina)

17:30 PlusLiga – 3. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – STAL NYSA 
Polsat Sport HD


14:00 European Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
*(do 17:00)
Eurosport Player

20:00 European Masters, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY na żywo
*(o 23:30  w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


02:30 UFC 253, Abu Zabi, ZEA: STUDIO na żywo
*(również o 07:00)
Polsat Sport HD
Studio: Paweł Wójcik, Tomasz Marciniak – Joanna Jędrzejczyk, Tomasz Drwal, Mariusz Pudzianowski

04:00 UFC 253, Abu Zabi, ZEA: ISRAEL ADESANYA – PAULO COSTA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski


10:50 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: VICTORIA AZARENKA – DANKA KOVINIC 
Eurosport Player

11:00 French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 1 
Eurosport Player

12:00 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – finał: ANDREY RUBLEV – STEFANOS TSITSIPAS 
Ipla

13:00 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: JANNIK SINNER – DAVID GOFFIN 
Eurosport Player

14:00 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: SIMONA HALEP – SARA SORRIBES TORMO 
Eurosport Player

16:00 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: ANETT KONTAVEIT – CAROLINE GARCIA 
Eurosport Player

16:50 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: IRINA BEGU – JIL TEICHMANN 
Eurosport Player

18:00 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: STAN WAWRINKA – ANDY MURRAY 
Eurosport Player

18:00 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: ALEXANDER ZVEREV – DENNIS NOVAK 
Eurosport Player

19:00 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: MIOMIR KECMANOVIC – DIEGO SCHWARTZMAN 
Eurosport Player

21:15 Magazyn GAME SCHETT AND MATS 
Eurosport Player


16:00 LOTTO Superliga – 6. kolejka: PALMIARNIA ZIELONA GÓRA – LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA BYDGOSZCZ na żywo

Komentarz: Radosław Gielo


09:40 Moto3 – Grand Prix Katalonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:10 Moto2 – Grand Prix Katalonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:40 MotoGP – Grand Prix Katalonii: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:00 Moto3 – Grand Prix Katalonii: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

12:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 1 MX2 
*(o 21:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 1 MXGP 
*(o 22:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

13:20 Moto2 – Grand Prix Katalonii: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:00 MotoGP – Grand Prix Katalonii: WYŚCIG 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 2 MX2 
*(o 22:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek

16:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantua, Włochy: WYŚCIG 2 MXGP 
*(o 23:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Andrzej Mielczarek


01:30 NASCAR Xfinity Series, Las Vegas: USA: WYŚCIG 

Komentarz: Michał Olszak

04:55 Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend, Australia: WYŚCIG 2

Komentarz: Michał Olszak

06:35 Virgin Australia Supercars Championship, Tailem Bend, Australia: WYŚCIG 3 

Komentarz w Sportklubie: Michał Olszak

09:50 Formuła 2 – Grand Prix Rosji: WYŚCIG 2 

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

11:00 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
*(również o 15:05)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Aldona Marciniak, Robert Smoczyński

13:05 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1 : Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 2: Michał Rawa – Artur Gołdyn

16:10 Ferrari Challenge Trofeo Pirelli, Misano, Włochy: WYŚCIG 2 na żywo


14:00 eWinner 1. Liga żużlowa – 12. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – LOKOMOTIV DAUGAVPILS na żywo

Komentarz: Edward Durda

17:25 Indywidualne mistrzostwa świata na długim torze – II runda, Rzeszów: ZAWODY 



19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:20 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki