Sport w TV: niedziela – 29 lipca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: LECH POZNAŃ – CRACOVIA 01:00 International Champions Cup: BAYERN MONACHIUM – MANCHESTER CITY  Komentarz: Hubert Bugaj 01:25 Mecz Towarzyski: RCD […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: LECH POZNAŃ – CRACOVIA


01:00 International Champions Cup: BAYERN MONACHIUM – MANCHESTER CITY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj

01:25
Mecz Towarzyski: RCD ESPANYOL – FC CINCINNATI na żywo
Ipla

05:00
 International Champions Cup: FC BARCELONA – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj

14:10
Mistrzostwa Świata dzieci z domów dziecka „Nadzieja na mundial”: RELACJA na żywo
sport.tvp.pl

15:10 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Zabrza)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Adam Westfal

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Zabrza)

17:30 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński (z Poznania)
Reporterzy: Michał Wodziński, Maciej Klimek

17:35 
Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Gdyni)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Żelisław Żyżyński

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: LECH POZNAŃ – CRACOVIA na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński (z Poznania)

17:55 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka: ARKA GDYNIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Gdyni)

18:00
1.Liga – 2. kolejka: FK JABLONEC – AC SPARTA PRAGA na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Marcin Kalita

20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA  na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski

21:30
 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA  na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski

23:00
Major League Soccer – 22. kolejka: SEATTLE SOUNDERS FC – NEW YORK CITY FC na żywo
Eurosport 1 HDIpla


18:45 Bilardowa Ekstraklasa: 5. RUNDA – 3. MECZ premiera.200


03:00
Gala Boksu, Kissimmee, USA: CHRISTOPHER DIAZ – MASAYUKI ITO na żywo
Ipla

04:00 Gala Boksu, Los Angeles, USA: MIKEY GARCIA – ROBERT EASTER JR. na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


12:30 PGA European Tour – Porsche European Open, Hamburg, Niemcy: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – RBC Canadian Open, Oakville, Kanada: FINAŁ na żywo
Ipla


17:00 Grand Prix, Zagrzeb, Chorwacja: ZAWODY na żywo
sport.tvp.pl


15:50 
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

16:10 
Tour de France: ETAP 21 na żywo
Eurosport 1 HDIpla

19:15 
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

21:30 
Tour de France: SKRÓT DNIA premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


08:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: OS21 RUUHIMAKL 1 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Gutowski

12:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: OS23 RUUHIMAKL 2 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Gutowski

22:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak

22:30 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: PODSUMOWANIE RAJDU premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak


20:00 World Matchplay, Blackpool, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo


14:15 Plaża Open, Zamość: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski (z Zamościa)


10:00 Riga Masters, Ryga, Łotwa: 1/4 FINAŁU na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:00 
Riga Masters, Ryga, Łotwa: 1/2 FINAŁU premiera.200
Eurosport Player
Ipla

19:25
Riga Masters, Ryga, Łotwa: FINAŁ na żywo
Eurosport PlayerIpla


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORT 201premiera.200


01:00 UFC on FOX 30: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Maciej Turski – Karolina Kowalkiewicz, Marcin Tybura, Bartosz Fabiński

02:00 
UFC on FOX 30: EDDIE ALVAREZ – DUSTIN POIRIER na żywo
Polsat Sport HDIpla


01:00 ATP World Tour 250, Atlanta, USA – 1/2 Finału: RYAN HARRISON – CAMERON NORRIE na żywo
Ipla


11:00 WTA Tour, Nanchang, Chiny – finał: SAISAI ZHENG – QIANG WANG na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz

11:30
 ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – finał: MATTEO BERRETINI – ROBERTO BAUTISTA-AGUT na żywo
Ipla

14:30 WTA Tour, Moskwa, Rosja – finał: OLGA DANILOVIC – ANASTASIA POTAPOVA na żywo
*(o 16:35 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz

15:00 
ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – finał: NIKOLAZ BASILASHVILI – LEONARDO MAYER na żywo
Ipla

23:00 
ATP World Tour 250, Atlanta, USA – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla


09:20 Mistrzostwa Świata U23, Poznań, Polska: ZAWODY  na żywo
TVP Sport HD
Reporter: Beata Oryl-Stroińska

10:50 
Mistrzostwa Świata U23, Poznań, Polska: ZAWODY  na żywo
TVP Sport HD
Reporter: Beata Oryl-Stroińska

13:05 
Mistrzostwa Świata U23, Poznań, Polska: ZAWODY  na żywo
TVP Sport HD
Reporter: Beata Oryl-Stroińska

14:00 
Mistrzostwa Świata U23, Poznań, Polska: ZAWODY  na żywo
TVP Sport HD
Reporter: Beata Oryl-Stroińska


16:15 Dzień na Wyścigach – Służewiec 2018: DERBY ARABSKIE na żywo


04:15 FIM Endurance World Championship, Suzuka, Japonia: WYŚCIG na żywo
Ipla

10:00 FIM Endurance World Championship, Suzuka, Japonia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDIpla


08:30 Total 24 Hours SPA, Stavelot, Belgia: RELACJA na żywo
Eurosport 1 HDIpla

12:45 
Porsche SuperCup – Grand Prix WęgierWYŚCIna żywo
Eurosport 1 HDIpla

13:30 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla

14:00 
Formuła 1 – Grand Prix WęgierSTUDIO na żywo
Ipla

14:45
Total 24 Hours SPA, Stavelot, Belgia: RELACJA na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:05 
Formuła 1 – Grand Prix WęgierWYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

17:15 
Formuła 1 – Grand Prix WęgierSTUDIO na żywo
Ipla


14:30 Nice 1.Liga Żużlowa – 11. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:40 Nice 1.Liga Żużlowa – 11. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30 PGE Ekstraliga – 13. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


17:00 
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – GET WELL TORUŃ na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:30 
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: FALUBAZ ZIELONA GÓRA – FOGO UNIA LESZNO na żywo


21:15
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

inne
09:05 
Studio TVP Sport: SPORTOWY WEEKEND na żywo
*(także o 12:55, 13:15, 16:15, 18:45)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:05 
Magazyn SPORT na żywo


20:05 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam