Sport w TV: niedziela – 29 listopada 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Premier League – 10. kolejka: CHELSEA FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Daria Kabała-Malarz – Michał Zawacki, Bartosz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 10. kolejka: CHELSEA FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Michał Zawacki, Bartosz Gleń, Zbigniew Mucha, Andrzej Person

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:25 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Bożydar Iwanow – Marcin Kaczmarek, Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Radosław Majewski, Michał Probierz

11:00 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:25 Serie A – 9. kolejka: SS LAZIO – UDINESE CALCIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

12:30 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – ARKA GDYNIA 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 2: Adrian Kozioł

12:40 II liga – 15. kolejka: GKS KATOWICE – MOTOR LUBLIN 

Komentarz: Hubert Bugaj (z Katowic)

12:55 Ligue 1 – 12. kolejka: OLYMPIQUE LYON – STADE DE REIMS 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak

13:55 LaLiga Santander – 11. kolejka: FC BARCELONA – CA OSASUNA 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Łukasz Wiśniowski

14:25 Eredivisie – 10. kolejka: FEYENOORD – FC UTRECHT 
Ipla

14:40 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Michał Żewłakow (z Bełchatowa)

14:55 Premier League – 10. kolejka: SOUTHAMPTON FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:55 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – WARTA POZNAŃ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Adam Marchliński – Michał Żewłakow (z Bełchatowa)
Komentarz w Radio Gol 3: Wojciech Kowalski

14:55 Serie A – 9. kolejka: AC MILAN – ACF FIORENTINA 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55 Ligue 1 – 12. kolejka: AS MONACO – NIMES OLYMPIQUE 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:25 Bundesliga – 9. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – HERTHA BSC 

Komentarz: Mateusz Borek – Tomasz Ćwiąkała

15:55
1. liga – 9. kolejka: FK TEPLICE – AC SPARTA PRAGA 
Ipla

16:10 LaLiga Santander – 11. kolejka: GETAFE CF – ATHLETIC BILBAO 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda


17:00 Magazyn LIGA+ EXTRA 
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Sławomir Stempniewski

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 11. kolejka: LEGIA WARSZAWA – PIAST GLIWICE 

Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka

17:25 Premier League – 10. kolejka: CHELSEA FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
*(o 19:30  w Canal+ 4K Ultra HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 2: Szymon Przedpełski

17:55 Serie A- 9. kolejka: CAGLIARI CALCIO – SPEZIA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński – Piotr Czachowski

17:55 Bundesliga – 9. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – TSG 1899 HOFFENHEIM 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

17:55 Eliteserien – 26. kolejka: KRISTIANSUND BK – STRØMSGODSET IF 


17:55 Eliteserien – 26. kolejka: MJØNDALEN IF – STABÆK FOTBALL 


17:55 Eliteserien – 26. kolejka: MOLDE FK – FK HAUGESUND 


17:55 Eliteserien – 26. kolejka: SANDEFJORD FOTBALL – ODDS BK 


17:55 Eliteserien – 26. kolejka: FK BODØ/GLIMT – ROSENBORG BK 


18:25 LaLiga Santander – 11. kolejka: CELTA VIGO – GRANADA CF 

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

18:25 1. liga – 9. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FC ZBROJOVKA BRNO 
Ipla

19:55 Eredivisie – 10. kolejka: PSV EINDHOVEN – SPARTA ROTTERDAM 
Ipla

19:55 Eliteserien – 26. kolejka: VÅLERENGA FOTBALL – SARPSBORG 08 


20:00 Serie A – 9. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Dominik Mucha, Mikołaj Kruk

20:10 Premier League – 10. kolejka: ARSENAL FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski

20:40 Serie A – 9. kolejka: SSC NAPOLI – AS ROMA 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek – Piotr Szymczuk

20:55 LaLiga Santander – 11. kolejka: REAL SOCIEDAD – VILLARREAL CF 

Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Tomasz Lipiński

20:55 Ligue 1 – 12. kolejka: AS SAINT-ETIENNE – LILLE OSC 
Ipla
Komentarz w nSport+: Rafał Dębiński – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven Sports 2: Michał Mitrut

20:55 Liga NOS – 8. kolejka: SC BRAGA – SC FARENSE 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik – Cezary Pazura
Gość: Jacek Góralski

21:05
Major League Soccer: ORLANDO CITY SC – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo
Ipla

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn SPORT+
CANAL+ Sport HD


20:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda

23:00 Puchar Świata, Sigulda, Łotwa: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Pajda


10:20 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

13:40 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG SPRINTERSKI KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza – Maciej Piotrowski


11:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Ulbrych
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski


12:40 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 15 KM STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych


02:00 Gala Boksu, Los Angeles, USA: STUDIO 
Polsat Sport HD

03:00 Gala Boksu, Los Angeles, USA: MIKE TYSON – ROY JONES JR. 
Polsat Sport HD
Komentarz: Andrzej Kostyra


10:20 Mistrzostwa Europy, Kijów, Ukraina WIELOBÓJ


08:00 PGA European Tour – Alfred Dunhill Championship, Malelane, RPA: FINAŁ 

Komentarz: Jacek Person


13:10 Puchar Świata, Tabor, Czechy: WYŚCIG KOBIET


14:30 Puchar Świata, Tabor, Czechy: WYŚCIG MĘŻCZYZN


09:20 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS SKOKÓW na żywo

Komentarz: Paweł Ulbrych

14:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 10 KM na żywo


17:30 Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta m. st. Warszawy: ??? – ??? 
Ipla

20:15 Eliminacje mistrzostw Europy – 4. runda, grupa G: FRANCJA – NIEMCY 

Komentarz: Piotr Sobczyński


06:15 NHK Trophy, Osaka, Japonia: POKAZY MISTRZÓW 
Polsat Sport HDIpla


13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 10. kolejka: HBW BALINGEN-WEILSTETTEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT 

Komentarz: Kamil Gapiński

14:45 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 10. kolejka: SC DHFK LIPSK – SC MAGDEBURG 
*(o 15:10  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Piotr Karpiński, Krzysztof Bandych
Komentarz w Sportklubie: Artur Kwiatkowski

18:15 PGNiG Superliga – 11. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – GÓRNIK ZABRZE 

Komentarz: Michał Zawacki – Robert Lis


14:55 Autumn Nations Cup: IRLANDIA – GRUZJA 



17:45 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: ZAWODY 
*(do 19:15)


14:45 PlusLiga – 15. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD

17:30 PlusLiga – 15. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – CUPRUM LUBIN 
Polsat Sport HD

18:00 SuperLega – 12. kolejka: TONNO CALLIPO CALABRIA VIBO VALENTIA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA 


20:30 PlusLiga – 15. kolejka: STAL NYSA – GKS KATOWICE 
Polsat Sport HD
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Wiśniowski


14:50 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO 
*(od 15:20 również w TVP 1 HD)

Studio: Maciej Kurzajewski
Reporterzy: Sebastian Szczęsny, Aleksander Roj

14:55 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO 
*(również o 17:15)

Studio: Michał Korościel

15:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDULANY 
*(w TVP 1 HD do 16:35)

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Mateusz Leleń
Komentarz w Radio Gol 2: Patryk Banaszkiewicz – Kamil Wlazło


13:45 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 
*(do 17:30)


19:45 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 
*(do 23:30)


04:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: CURTIS BLAYDES – DERRICK LEWIS 


17:45 Champions Chess Tour – Skilling Open: FINAŁ – DZIEŃ 1 


10:55 Formuła 2 – Grand Prix Bahrajnu: WYŚCIG 2 na żywo

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: STUDIO na żywo
*(również o 17:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński, Aldona Marciniak

15:05 Formuła 1 – Grand Prix Bahrajnu: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza – Artur Gołdyn


00:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 19:40)
Eurosport Player

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


22:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianiev

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki