Sport w TV: niedziela – 29 września 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL VALLADOLID  Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda 12:10 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla


11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD


11:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL VALLADOLID na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:10 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda (z Gdyni)
Reporterzy: Piotr Domagała, Adam Westfal

12:25 Serie A TIM – 6. kolejka: SSC NAPOLI – BRESCIA CALCIO na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

12:30 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: ARKA GDYNIA – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda (z Gdyni)

13:00 II Liga – 11. kolejka: ZNICZ PRUSZKÓW – STAL RZESZÓW na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Bugaj


13:25 2. Bundesliga – 8. kolejka: FC ST. PAULI – SV SANDHAUSEN na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: EIBAR – CELTA VIGO na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

14:40 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Cezary Olbrycht


14:55 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – POGOŃ SZCZECIN
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)


14:55 Serie A TIM – 6. kolejka: S.S. LAZIO – GENOA FC na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

14:55 Serie A TIM – 6. kolejka: US LECCE – AS ROMA na żywo

Komentarz:  Michał Mitrut – Mikołaj Kruk 

15:20 Bundesliga – 6. kolejka: FORTUNA – FREIBURG na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Kaczmarczyk

15:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – RCD MALLORCA na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

16:40 Eredivisie – 8. kolejka: FEYENOORD – TWENTE
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

17:00 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

17:00 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

17:25 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WISŁA KRAKÓW – CRACOVIA KRAKÓW na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)


17:25 Premier League – 7. kolejka: LEICESTER – NEWCASTLE UNITED na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny

17:45 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba

17:55 Fortuna 1. Liga – 11. kolejka: ODRA OPOLE – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba

17:55 Bundesliga – 6. kolejka: 1. FC KOELN – HERTHA BSC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

17:55 Serie A TIM – 6. kolejka: CAGLIARI CALCIO – HELLAS VERONA na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:25 LaLiga Santander – 7. kolejka: LEVANTE – OSASUNA na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Leszek Orłowski

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Radosław Majdan, Sławomir Stempnniewski
Reporterzy: Filip Surma, Maciej Murawski


19:30 Magazyn LIGI EUROPY UEAFA


20:00 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla

20:30 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEAFA


20:30 Eredivisie – 8. kolejka: PEC ZWOLLE – PSV EINDHOVEN
Ipla


20:40 Serie A TIM – 6. kolejka: AC MILAN – AFC FIORENTINA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

20:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: SEVILLA – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała

21:30 Magazyn TURBOKOZAK EXTRA na żywo
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Bartosz Ignacik


22:50 Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo


23:00 Liga Czeska – 11. kolejka: VIKTORIA PILZNO – SPARTA PRAGA
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

23:25 Major League Soccer: NEW YORK RED BULLS – D.C. UNITED
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński


04:00 BWF World Tour Super 500 Korea Open, Korea Południowa: FINAŁY 
*(do 9:00)



03:00 Gala w Los Angeles, USA: ERROL SPENCE JR. – SHAWN PORTER 
CANAL+ Sport HD


19:30 CS:GO, ESL One New York 2019, USA: FINAŁ
sport.tvp.pl


13:30 PGA European Tour – Alfred Dunhill Links Championship, St. Andrews, Szkocja: FINAŁ

Komentarz: Andrzej Person – Jacek Person

20:00 PGA Tour – Safeway Open, Napa, USA: III RUNDA 



16:10 Dzień na wyścigach – Służewiec 2019: WIELKA WARSZAWSKA
*(od 16:50 w TVP Sport)


16:55 Global Champions Tour, Nowy Jork, USA: KONKURS SKOKÓW



09:30 Mistrzostwa Świata, Wielka Brytania: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN 
*(na TVP Sport od 09:35 do 09:45, następnie od 11:45 do 12:30, od 12:35 do 13:45, od 15:00 do 16:50)

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski


12:30 Energa Basket Liga – 1. kolejka: STAL OSTRÓW WLKP. – ENEA ASTORIA BYDGOSZCZ 
Polsat Sport HD

19:00 Liga ACB – 1. kolejka: BARCA – KIROLBET BASKONIA


18:45 Mistrzostwa Świata, Doha, Katar: DZIEŃ 3
*(od 19:40 w TVP Sport)

Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara
Komentarz w Eurosport: Janusz Rozum – Marek Rudziński – Paweł Ulbrych


13:30 Bundesliga – 7. kolejka: FRISCH AUF! GOPPINGEN – TVB 1898 STUTTGART


17:00 Liga Mistrzów Velux EHF – 3. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Krzysztof Bandych, Łukasz Lasia – Dawid Nilsson
Komentarz: Piotr Karpiński – Grzegorz Tkaczyk

17:25 Liga Mistrzów Velux EHF – 3. kolejka, grupa D: ORLEN WISŁA PŁOCK – IFK KRISIANSAD na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Grzegorz Tkaczyk



07:15 Puchar Świata – grupa D, Kumagaya, Japonia: GRUZJA – URUGWAJ 


09:45 Puchar Świata – grupa D, Tokio, Japonia: AUSTRALIA – WALIA 


16:00 Ekstraliga – 4. kolejka: MASTER PHARM RUGBY ŁÓDŹ – MKS POGOŃ AWENTA SIEDLCE na żywo



05:20 Puchar Świata, Osaka, Japonia: DOMINIKANA – SERBIA 
Polsat Sport HD

07:50 Puchar Świata, Osaka, Japonia: CHINY – ARGENTYNA 
Polsat Sport HD

12:10 Puchar Świata, Osaka, Japonia: JAPONIA – HOLANDIA 


14:30 Puchar Świata, Osaka, Japonia: KOREA POŁUDNIOWA – USA


16:30 Puchar Świata, Osaka, Japonia: KOREA POŁUDNIOWA – USA



16:00 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – finał: STUDIO na żywo
*(od 17:15 w TVP Sport)
Polsat Sport HD


17:20 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – finał: SERBIA – SŁOWENIA na żywo
Polsat Sport HD

Komentarz w Polsat Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga

19:30 Mistrzostwa Europy, Paryż, Francja – finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD


15:25 Letnie Grand Prix, Hinzenbach, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
*(o 20:50 w Eurosport 2, a o 23:10  w TVP Sport )



07:55 China Championship, Chiny: FINAŁ 


13:25 China Championship, Chiny: FINAŁ 


06:30 WTA Tour, Pekin, Chiny – 1. runda: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


09:00 ATP World Tour 250, Chengdu, Chiny – finał: PABLO CARRENO BUSTA – ALEXANDER BUBLIK 


13:00 ATP World Tour 250, Zhuhai, Chiny – finał: ADRIAN MANNARINO – ALEX DE MINAUR 
Ipla


16:00 LOTTO Superliga – 4. Kolejka: DEKORGLASS DZIAŁDOWO – PKS KOLPING FRAC JAROSŁAW na żywo


18:00 Puchar Świata, Kranj, Słowenia: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


10:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: WYŚCIG 1 na żywo
*(o 11:30 w Eurosport 2)
Eurosport Player


12:05 Mistrzostwa Świata Supersport, Magny-Cours, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player


13:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 18:30 w Eurosport 2)
Eurosport Player


15:05 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Magny-Cours, Francja: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport Player


19:15 Mistrzostwa Świata Motocross, Assen, Holandia: WYŚCIG 1 MIX OF NATION


19:45 Mistrzostwa Świata Motocross, Assen, Holandia: WYŚCIG 2 MIX OF NATION


20:15 Mistrzostwa Świata Motocross, Assen, Holandia: WYŚCIG 3 MIX OF NATION


08:25 Formuła 3 – Grand Prix Rosji: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla


09:25 Formuła 2 – Grand Prix Rosji: WYŚCIG 2 na żywo
Ipla


11:30 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Maciej Jermakow

12:00 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla

12:45 Ferrari Challenge Europe, Imola, Włochy: WYŚCIG 2 na żywo


13:05 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: WYŚCIG na żywo
*(od 13:45 również w TVP SPort)
Ipla
Komentarz w Eleven: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

13:10 Porsche Carrera Cup Germany, Sachsenring, Niemcy: WYŚCIG 2 na żywo


15:15 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
Ipla

16:30 Blancpain GT World Challenge Europe, Barcelona, Hiszpania: WYŚCIG na żywo


20:30 Monster Energy NASCAR Cup Series, Concord, USA: WYŚCIG


18:45 
Baraż o PGE Ekstraligę: WSTĘP DO MECZU na żywo

Studio: Gabriel Waliszko, Grzegorz Zengota
Reporterzy: Łukasz Benz, Mateusz Kędzierski
Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz

18:55 Baraż o PGE Ekstraligę: TRULY.WORK STAL GORZÓW – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Wojciech Dankiewicz


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


23:00 Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Nahorny, Adam Marchliński, Leszek Orłowski, Robert Skrzyński

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart