Sport w TV: niedziela – 3 czerwca 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:25 Major League Soccer – 14. kolejka: ATLANTA UNITED – PHILADELPHIA EAGLES  01:25 Major League Soccer – 14. kolejka: COLUMBUS CREW – TORONTO FC  01:25 Major League Soccer – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:25 Major League Soccer – 14. kolejka: ATLANTA UNITED – PHILADELPHIA EAGLES na żywo
Eurosport Player

01:25 Major League Soccer – 14. kolejka: COLUMBUS CREW – TORONTO FC na żywo
Eurosport Player

01:25 Major League Soccer – 14. kolejka: MONTREAL IMPACT – HOUSTON DYNAMO na żywo
Eurosport Player

01:25 Major League Soccer – 14. kolejka: NEW ENGLAND REVOLUTION – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport Player

01:25 Major League Soccer – 14. kolejka: NEW YORK CITY – ORLANDO CITY na żywo
Eurosport Player

01:50 Major League Soccer – 14. kolejka: FC DALLS – LOS ANGELES FC na żywo
Eurosport Player

02:25 Major League Soccer – 14. kolejka: CHICAGO FIRE – SAN JOSE EARTHQUKES na żywo
Eurosport Player

03:25 Major League Soccer – 14. kolejka: REAL SALT LAKE – SEATTLE SOUNDERS na żywo
Eurosport Player

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Bożydar Iwanow – Jacek Zieliński, Tomasz Hajto, Roman Kosecki

12:30 NICE 1. Liga – 34. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Paweł Ślęzak

12:30 
NICE 1. Liga – 33. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Waldemar Prusik (z Głogowa)
Reporter: Adrian Brzozowski

12:40 N
ICE 1. Liga – 34. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – STOMIL OLSZTYN na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Waldemar Prusik (z Głogowa)

12:40 
NICE 1. Liga – 34. kolejka: GKS KATOWICE – GÓRNIK ŁĘCZNA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Katowic)

14:00
Bundesliga Kobiet – 22. kolejka: VFL WOLFSBURG – FC KOELN na żywo


14:55 Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa C: JAPONIA – KANADA na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak

14:15 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
IplaTVP Sport HDsport.tvp.pl


15:40 
Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:55 Mecz Towarzyski: BRAZYLIA – CHORWACJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Andrzej Strejlau

17:25 
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa C: PORTUGALIA – TURCJA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski

18:00
Mecz Towarzyski Legend: NIEMCY – TURCJA na żywo


19:00
Mecz Towarzyski: KOSTARYKA – IRLANDIA PÓŁNOCNA na żywo


20:55 Mecz Towarzyski: HISZPANIA – SZWAJCARIA na żywo
CANAL+ Sport HD


16:45 Ekstraklasa – 2. kolejka: KONSALNET WARSZAWA – LIPIŃSKI DACHY KS DUET TOMASZ MAZ.  premiera.200


12:30 PGA European Tour – Italian Open, Brescia, Włochy: FINAŁ  na żywo
CANAL+ Sport HD

18:00 PGA Tour – the Memorial Tournament presented by Nationwide, Dublin, USA: FINAŁ na żywo


01:15 
NHL – Finał Pucharu Stanleya: STUDIO na żywo
*(od 01:40 również w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

01:55 
NHL – Finał Pucharu Stanleya: WASHINGTON CAPITALS – TAMPA BAY LIGHTNING na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


09:55 Mistrzostwa Czech, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo


12:55 
Mistrzostwa Czech, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo


15:10 
Mistrzostwa Czech, Praga, Czechy: ZAWODY na żywo


13:30 Criterium du Dauphine, Francja: PROLOG na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:30 
Hammer Series, Limburgia, Holandia: WYŚCIG 3 na żywo
Eurosport Player


17:00 IAAF World Challenge Meetings – FBK Games, Hengelo, Holandia: MITYNG na żywo
*(o 20:35 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Hubert Malinowski


18:15 Eliminacje Mistrzostw Europy 2018 – grupa 2: WSTĘP DO MECZU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Eliminacje Mistrzostw Europy 2018 – grupa 2: POLSKA – SŁOWACJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Wojciech Nowiński

19:00
 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2018 – grupa 5: CZECHY – SŁOWENIA na żywo


15:00 DKB Handball Bundesliga – 34. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – SC DHFK LEIZPIG na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

15:30 PGNiG Superliga – Finał: STUDIO na żywo


15:55 
PGNiG Superliga – Finał: PGE VIVE KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo


20:00
DKB Handball Bundesliga – 34. kolejka: DIE EULEN LUDWIGSHAFEN – HC ELRANGEN premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński


10:30 Klubowe Mistrzostwach Europy, Stare Jabłonki, Polska: 1/2 FINAŁU KOBIET na żywo
Ipla

11:15 
Klubowe Mistrzostwach Europy, Stare Jabłonki, Polska: 1/2 FINAŁU MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

15:30 Klubowe Mistrzostwach Europy, Stare Jabłonki, Polska: FINAŁ KOBIET na żywo
Ipla

16:15 
Klubowe Mistrzostwach Europy, Stare Jabłonki, Polska: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

17:30 
Klubowe Mistrzostwach Europy, Stare Jabłonki, Polska: CEREMONIA ZAKOŃCZENIA na żywo
Ipla


01:00 Liga Narodów – 5. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – USA premiera.200
Ipla

02:00 Liga Narodów – 5. kolejka: ARGENTYNA – KANADA na żywo
Polsat Sport HDIpla

02:30 Liga Narodów – 5. kolejka: BRAZYLIA – JAPONIA premiera.200
Ipla

15:00 Liga Narodów – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:50 
Liga Narodów – 6. kolejka: POLSKA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:05 
Liga Narodów – 6. kolejka: BRAZYLIA – USA  na żywo
Ipla

18:30 
Liga Narodów – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:50 
Liga Narodów – 6. kolejka: FRANCJA – CHINY na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:50
Liga Narodów – 6. kolejka: BUŁGARIA – ROSJA na żywo
Ipla

19:55 Liga Narodów – 6. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – JAPONIA na żywo
Ipla

21:00
Liga Narodów – 6. kolejka: IRAN – KANADA na żywo
Ipla

21:30 
Liga Narodów – 6. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:30
Liga Narodów – 6. kolejka: SERBIA – AUSTRALIA premiera.200
Ipla

23:55 
Liga Narodów – 6. kolejka: ARGENTYNA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 premiera.200


16:15 Puchar Świata, Frankfurt, Niemcy: 1/4 FINAŁU na żywo


20:00 Puchar Świata, Frankfurt, Niemcy: FINAŁ na żywo
*(od 22:40 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP: Jarosław Kowalczyk


10:30
 
French Open, Paryż, Francja: III RUNDA na żywo


11:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

11:45
French Open, Paryż, Francja: III RUNDA na żywo


13:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:25
French Open, Paryż, Francja: III RUNDA na żywo


14:55
 
French Open, Paryż, Francja: III RUNDA na żywo


15:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 
French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:00 
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:20 World Tour – China Open: FINAŁY na żywo
Eurosport Player


10:30 Puchar Świata, Belgrad, Serbia: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Marendziak


08:40 Moto3 – Grand Prix Włoch: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:10 
Moto2 – Grand Prix Włoch:  ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

09:40
 
MotoGP – Grand Prix Włoch: ROZGRZEWKA na żywo
Ipla

11:00 
Moto3 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Ipla

12:20 
Moto2 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Ipla

14:00 MotoGP – Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Ipla

14:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Matterley Basin, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 MX1 na żywo
*(o 20:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

15:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Matterley Basin, Wielka Brytania: WYŚCIG 1 MXGP na żywo
*(o 21:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Ipla

17:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Matterley Basin, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 MX1 na żywo
*(o 21:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport Player
Ipla

18:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Matterley Basin, Wielka Brytania: WYŚCIG 2 MXna żywo
*(o 22:15 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerIpla

inne
14:05 
Studio TVP Sport: MELDUNEK Z ARŁAMOWA na żywo
*(również o 15:30, 18:00)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


21:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:05 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25
 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

 

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam