Sport w TV: niedziela – 3 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: ARKA GDYNIA – LEGIA WARSZAWA 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Cezary Kowalski, Roman Kołtoń 11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 12. kolejka: VILLAREAL […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: ARKA GDYNIA – LEGIA WARSZAWA


11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
Polsat Sport HDIpla
Studio: Cezary Kowalski, Roman Kołtoń

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:55 LaLiga Santander – 12. kolejka: VILLAREAL – ATHLETIC BILBAO na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

12:10 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Adam Westfal, Żelisław Żyżyński

12:25 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – ŁKS 

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

12:25 Serie A TIM – 11. kolejka: ATALANTA BC – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

12:30 Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Bielsko-Białej)

12:40 Fortuna 1. Liga – 16. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – SANDECJA NOWY SĄCZ na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Bielsko-Białej)

13:00 II Liga – 16. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – RESOVIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Arkadiusz Onyszko (z Łodzi)

13:25 2. Bundesliga – 12. kolejka: VFB STUTTGART – DYNAMO DREZNO na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:55 LaLiga Santander – 12. kolejka: CA OSASUNA – DEPORTIVO ALAVES na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

14:25 Eredivisie – 12. kolejka: VVV VENLO – FEYENOORD na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

14:30 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Marcin Baszczyński (z Zabrza)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Michał Wodziński

14:55 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – PIAST GLIWICE na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Marcin Baszczyński (z Zabrza)

14:55 Premier League – 11. kolejka: CRYSTAL PALACE – LEICESTER na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

14:55 Serie A TIM – 11. kolejka: HELLAS VERONA – BRESCIA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Serie A TIM – 11. kolejka: GENOA CFC – UDINESE CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Mikołaj Kruk

15:00 Magazyn STUDIO LIVE na żywo
Ipla
Studio: Matusz Majak – Maciej Kruk, Tomasz Urban

15:25 Bundesliga – 10. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – 1. FC KOELN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:00 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Bartek Ignacik (z Gdyni)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

17:25 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: ARKA GDYNIA – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Gdyni)

17:25 Premier League – 11. kolejka: EVERTON – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

17:50 Bundesliga – 10. kolejka: AUGSBURG – SCHALKE 04 na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

17:55 Serie A TIM – 11. kolejka: FIORENTINA – PARMA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

18:25 LaLiga Santander – 12. kolejka: CELTA VIGO – GETAFE CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:25 LaLiga Santander – 12. kolejka: LEGANES – EIBAR na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

19:30 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Jakub Tosik, Kazimierz Węgrzyn, Radosław Majdan, Sławomir Stempniewski

20:40 Serie A TIM – 11. kolejka: AC MILAN – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 LaLiga Santander – 12. kolejka: GRANADA – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Tomasz Ćwiąkała

20:55 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa E, Cariacica, Brazylia: ARGENTYNA – TADŻYKISTAN na żywo
sport.tvp.pl

20:55 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa E, Brasilia, Brazylia: KAMERUN – HISZPANIA na żywo
sport.tvp.pl

21:30 Magazyn TURBOKOZAK na żywo
CANAL+ Sport HD

23:00 Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo

Studio: Mateusz Majak

23:30 Liga Czeska – 15. kolejka: SFC OPAVA – AC SPARTA PRAGA 

Komentarz: Marcin Kalita

23:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa F, Brasilia, Brazylia: WŁOCHY – PARAGWAJ na żywo
sport.tvp.pl


06:00 BWF World Tour Super 300 – Macau Open, Makau: FINAŁY na żywo


07:00 BWF World Tour Super 300 – Macau Open, Makau: FINAŁY na żywo


08:00 BWF World Tour Super 300 – Macau Open, Makau: FINAŁY na żywo


09:00 BWF World Tour Super 300 – Macau Open, Makau: FINAŁY na żywo



02:00 Gala Boksu Zawodowego, Las Vegas, USA: CANELO ALVAREZ – SERGEY KOVALEV na żywo
Polsat Sport HD


03:30 PGA European Tour – WGC-HSBC Champions, Shanghai, Chiny: FINAŁ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

17:30 PGA Tour – Bermuda Championship, Parafia Southampton, Bermudy: FINAŁ 



14:00 Puchar Świata, Mińsk, Białoruś: ZAWODY 
*(od 15:40 również w TVP Sport, a o 18:20  w Eurosport 1)
Eurosport PlayerEurosport 1 HD


11:20 Liga ACB – 7. kolejka: VALENCIA BASKET CLUB – HERBALIFE GRAN CANARIA 

Komentarz: Radosław Spiak

11:55 Serie A – 7. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – UMANA REYER VENEZIA 
Eurosport Player

16:55 Serie A – 7. kolejka: GRISSIN BON REGGIO EMILIA – SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA 
Eurosport Player

17:25 Serie A – 7. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – OPENJOBMETIS VARESE 
Eurosport Player

17:30 Energa Basket Liga – 6. kolejka: STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA – ANWIL WŁOCŁAWEK 
Polsat Sport HD

17:55 Serie A – 7. kolejka: ORIORA PISTOIA – PALLACANESTRO TRIESTE 
Eurosport Player

18:00 easyCredit BBL – 6. kolejka: ALBA BERLIN – RATIOPHARM ULM 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:25 Serie A – 7. kolejka: TREVISO – CARPEGNA PROSCIUTTO BASKET PESARO 
Eurosport Player

18:55 Serie A – 7. kolejka: POMPEA FORTITUDO BOLOGNA – BRESCIA 
Eurosport Player

20:40 Serie A – 7. kolejka: VANOLI CREMONA – ACQUA S.BERNARDO CANTU 
Eurosport Player

23:00 NBA – Sezon Zasadniczy: INDIANA PACERS – CHICAGO BULLS 

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Kamil Chanas


14:05 Maraton, Wiedeń, Austria: PODSUMOWANIE 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:05 Maraton, Nowy Jork, USA: ZAWODY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


16:50 Puchar Świata, Modena, Włochy: BIG AIR 
*(od 17:00 również w Polsat Sport News)
Eurosport PlayerIpla

18:30 Puchar Świata, Modena, Włochy: BIG AIR 
Ipla


17:30 PGNiG Superliga – 9. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 PGNiG Superliga – 9. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – GWARDIA OPOLE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:15 Pro D2 – 9. kolejka: VALENCE ROMANS – SOYAUX ANGOULEME 
Eurosport Player


20:00 World Series of Darts – finały, Amsterdam, Holandia: DZIEŃ 3 

Komentarz: Kacper Merk, Grzegorz Pajda


14:45 Plusliga – 3. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE 
Polsat Sport HD

18:00 Serie A1 – 3. kolejka: CALZEDONIA VERONA – GAS SALES PIACENZA 


20:30 Plusliga – 3. kolejka: ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE – MKS BĘDZIN 
Polsat Sport HD


06:55 World Open, Yushan, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:25 World Open, Yushan, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport PlayerIpla


03:00 UFC 244, Nowy Jork, USA: JORGE MASVIDAL – NATE DIAZ na żywo


10:30 WTA Finals – finał debla, Shenzen, Chiny: ??? – ??? na żywo


12:25 WTA Finals – Podsumowanie Sezonu: STUDIO na żywo


13:30 WTA Finals – finał gry pojedynczej, Shenzen, Chiny: ??? – ??? na żywo


15:00 ATP World Tour Masters 1000, Paryż, Francja – finał: ??? – ??? 



00:35 Breeders’ Cup, Arcadia, USA: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:40 Moto3 – Grand Prix Malezji: ROZGRZEWKA 
Ipla

03:10 Moto2 – Grand Prix Malezji: ROZGRZEWKA 
Ipla

03:40 MotoGP – Grand Prix Malezji: ROZGRZEWKA 
Ipla

05:00 Moto3 – Grand Prix Malezji: WYŚCIG 
Ipla

06:20 Moto2 – Grand Prix Malezji: WYŚCIG 
Ipla

08:00 MotoGP – Grand Prix Malezji: WYŚCIG 
Ipla


00:30 NASCAR Xfinity Series – O’Reilly Auto Parts 300, Fort Worth, USA: WYŚCIG na żywo


18:30 Formuła 1 – Grand Prix USA: PARADA KIEROWCÓW na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół

19:00 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski, Filip Kapica (z Austin)

20:00 Formuła 1 – Grand Prix USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz w Eleven Sports 1: Andrzej Borowczyk – Mikołaj Sokół
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwański, Sławomir Kwiatkowski

21:00 Monster Energy NASCAR Cup Series, Fort Worth, USA: WYŚCIG 


22:15 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:50 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

22:45 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart