Sport w TV: niedziela – 30 lipca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Tour de Pologne: ETAP 2 01:45 International Champions Cup: STUDIO   Studio: Rafał Patyra 02:00 International Champions Cup: REAL MADRYT – FC BARCELONA  Komentarz w TVP: Tomasz Jasina […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Tour de Pologne: ETAP 2


01:45 International Champions Cup: STUDIO  na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra

02:00 International Champions Cup: REAL MADRYT – FC BARCELONA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Tomasz Jasina

13:25
 2. Bundesliga – 1. kolejka: FC NURNBERG – FC KAISERSLAUTERN na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Tomasz Ćwiąkała

14:30 
Jupiler League – 1. kolejka: KV MECHELEN – STANDARD LIEGE na żywo


14:45 
Emirates Cup: SL BENFICA – RB LIPSK na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:10 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Adam Westfal, Mariusz Wróblewski

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Gdyni)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Bartosz Ignacik

15:25 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Maciej Murawski (ze Szczecina)

15:25 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: ARKA GDYNIA – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Grzegorz Mielcarski (z Gdyni)

15:25 
2. Bundesliga – 1. kolejka: DYNAMO DRESDEN – MSV DUISBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

16:30
Tipico Bundesliga – 2. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

17:00
Emirates Cup: ARSENAL FC – SEVILLA FC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:35 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Moderator: Michał Wodziński (z Poznania)
Reporter: Filip Surma

17:55 Lotto Ekstraklasa – 3. kolejka: LECH POZNAŃ – PIAST GLIWICE na żywo

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)

17:55
 
Mistrzostwa Europy Kobiet, Tillburg, Holandia – 1/4 Finału: AUSTRIA – HISZPANIA na żywo
Eurosport Player

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Jarosław Jach, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski
Studio analiz: Rafał Dębiński – Remigiusz Jezierski
Moim zdaniem: Piotr Laboga

20:00 
Major League Soccer – 21. kolejka: TORONTO FC – NEW YORK CITY FC na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

20:25
Puchar Włoch – 1/128 Finału: JUVE STABIA – BASSANO VIRTUS na żywo


20:30 
Mistrzostwa Europy Kobiet, Deventer, Holandia – 1/4 Finału: ANGLIA – FRANCJA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

20:55 
Serie A – 17. kolejka: SC CORINTHIANS – CR FLAMENGO na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Jarosław Jach, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski

22:00 
International Champions Cup: AS ROMA – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak


12:30 The World Games, Wrocław, Polska: KARAMBOL 3-BANDOWY – FINAŁ na żywo
Ipla

17:00
 
The World Games, Wrocław, Polska: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

18:00 
The World Games, Wrocław, Polska: FINAŁ KOBIET premiera.200
Ipla


18:00 Gfinity Elite Series: ROCKET LEAGUE premiera.200
Ipla


13:30 PGA European Tour – Porsche European Open, Winsen, Niemcy: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00
 PGA Tour – RBC Canadian Open, Oakville, Kanada: FINAŁ  na żywo
Ipla


08:00 The World Games, Wrocław, Polska: ZAWODY na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

18:15 
The World Games, Wrocław, Polska: FINAŁY premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla


11:50 Mistrzostwa Europy, Darfo Boario Terme, Włochy: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
Eurosport Player

14:50 
Mistrzostwa Europy, Darfo Boario Terme, Włochy: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


13:05 Tour de Pologne: ETAP 2 – START DO ETAPU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski (z trasy)
Studio: Maciej Kurzajewski (z trasy)
Reporterzy: Sebastian Szczęsny, Sebastian Parfjanowicz, Bogusław Solecki

14:30 
Tour de Pologne: STUDIO na żywo
*(od 14:55 w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z trasy)

14:40 
Tour de Pologne: ETAP 2  na żywo
*(od 15:10 także w TVP 1 HD, od 15:30 w Eurosport 2 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski (z trasy)
Reporterzy w TVP: Sebastian Szczęsny, Sebastian Parfjanowicz, Bogusław Solecki

16:30
Ride London, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player


09:00 The World Games, Wrocław, Polska – mecz o 5 miejsce: JAPONIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDIpla

11:30 
The World Games, Wrocław, Polska – mecz o 3 miejsce: WIELKA BRYTANIA – AUSTRALIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00 
The World Games, Wrocław, Polska – Finał: USA – KANADA na żywo
Ipla


10:00 The World Games, Wrocław, Polska: ZAWODY na żywo
Ipla

14:00 The World Games, Wrocław, Polska: FINAŁY na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


11:00 Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: STUDIO na żywo


11:15
 
Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: MECZ BARAŻOWY na żywo


12:15
 
Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo


13:30 
Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: MECZ VIP na żywo


14:00
 Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: FINAŁ MĘŻCZYZNna żywo


15:15 
Mistrzostwa Polski, Kołobrzeg, Polska: STUDIO na żywo


09:30 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 8 – ELIMINACJE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz

17:25 
Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 8 – FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz


09:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: OS-23 OITTILA 1 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Gutowski

12:00 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: OS-23 OITTILA 2 na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Gutowski

22:30 
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak

23:10 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Finlandii: PODSUMOWANIE RAJDU premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


15:30 Challenge Cup – 1/2 Finału: WIGAN WARRIORS – SALFORD RED DEVILS na żywo


20:00 World Matchplay, Blackpool, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 – SESJA WIECZORNA na żywo
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Kacper Merk


15:00 Final Four Dywizji II World Grand Prix – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

18:00 
Final Four Dywizji II World Grand Prix – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport HD Ipla


13:45 Plaża Open, Białystok, Polska: FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl


14:40 Plaża Open, Białystok, Polska: FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl 


11:45 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: PLATFORMA 27M MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:00 The World Games, Wrocław, Polska: FINAŁ na żywo
Ipla


10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200
Sportklub


04:00 UFC 214: DANIEL CORMIER – JON JONES na żywo
Ipla

11:00 The World Games, Wrocław, Polska: MUAYTHAI – ELIMINACJE I FINAŁY na żywo
Ipla

22:00
 
Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


00:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/2 Finału: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport HDIpla

02:30 ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – 1/2 Finału: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport HDIpla

01:00 
ATP World Tour 250, Atlanta, USA: 1/2 FINAŁU na żywo
Polsat Sport Extra HD
Ipla

03:00 
ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria: 1/2 FINAŁU premiera.200
Ipla

10:00 WTA Tour, Nanchang, Chiny: FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl

11:30
 ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria:  FINAŁ na żywo
*(o 19:30 premiera.200 w Polsat Sport News)
Ipla

14:00 
WTA Tour, Bastad, Szwecja: FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl

15:00 
ATP World Tour 500, Hamburg, Niemcy – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla


23:00 
ATP World Tour 250, Atlanta, USA: FINAŁ na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


03:00 The World Games, Wrocław, Polska – 1/2 Finału: FINLANDIA – SZWAJCARIA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

05:00 
The World Games, Wrocław, Polska – 1/2 Finału: SZWECJA – CZECHY premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

10:50 
The World Games, Wrocław, Polska – mecz o 3 miejsce: ??? – ??? na żywo


17:05 Dzień na Wyścigach – Służewiec 2017: NAGRODA LIRY na żywo
TVP Sport HD


04:15 FIM Endurance World Championship, Suzuka, Japonia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


07:00 Seria GP 3, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla


08:30
 Blancpain Endurance Series , Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:45
 
British Touring Car Championship, Norfolk, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo


12:00 
Blancpain Endurance Series , Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Ipla

13:45 
Formuła 1 – Grand Prix Węgier: WYŚCIG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven HD: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

14:00 
Formuła E – Grand ePrix Montrealu: TRENING na żywo
Eurosport Player

16:15 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO na żywo
Ipla

17:30 
Seria GP 2, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG 1 premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

18:00 
Formuła E – Grand ePrix Montrealu: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

18:50 
Seria GP 3, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG 2 premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

21:00
NASCAR, Long Pond, USA: WYŚCIG na żywo


22:00 
Formuła E – Grand ePrix Montrealu: WYŚCIG 2 na żywo
*(o 23:30 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla


14:30 Nice 1. Liga: ORZEŁ ŁÓDŹ – EURO FINANCE POLONIA PIŁA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00 PGE Ekstraliga – 11. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Gabriel Waliszko (z Częstochowy)
Reporter: Jakub Zborowski

16:30 
PGE Ekstraliga – 11. kolejka: WŁÓKNIARZ VITROSZLIF CROSSFIT CZĘSTOCHOWA – EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński (z Częstochowy)

18:30 
PGE Ekstraliga – 11. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski (z Gorzowa)
Reporter: Łukasz Benz

19:00 
PGE Ekstraliga – 11. kolejka: CASH BROKER STAL GORZÓW – BETARD SPARTA WROCŁAW na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła (z Gorzowa)

20:45
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz – Robert Wardzała, Leszek Demski

inne
10:05 The World Games, Wrocław, Polska: DZIEŃ 10 na żywo


17:00 The World Games, Wrocław, Polska: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

20:00 Magazyn SPORT na żywo


20:30 
The World Games, Wrocław, Polska: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00
The World Games, Wrocław, Polska: CEREMONIA ZAMKNIĘCIA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

22:00 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

22:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD
Ipla

23:00 
The World Games, Wrocław, Polska: MAGAZYN PODSUMOWUJĄCY na żywo
Polsat Sport HDIpla 

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny